Slabá imunita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinakaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.21 22:55
Slabá imunita

Jak pracujete na svoji imunitě? Není to lepší než i třeba to očkování? Které chtějí opakovat každý rok?

Reakce:
Veronikatomaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 16:21

To jestli očkování smysl má nebo ne bych asi nerozbírala, to si prostě musí každý zvážit sám a já se nepřikláním ani k jedné variantě. Z hlediska imunity si však dovolím tvrdit, že to je pro tělo opravdu důležité. Snažím se žít zdravě a posilovat si imunitu co to jenom jde. Začala jsem si i kupovat doplněk stravy, který obsahuje Právenku latnatou. Tu získávají z tropických asijských zemí. Suší její listy a drtí je.

Jasmina66
21 příspěvků 7.12.21 11:03

Na posílení imunity me v lékárně doporučili Imunohelp od Naturevia. Líbí se mi jeho složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek.

Martinakaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 22:41

Který doplněk stravy obsahuje prosím Právenku latnatou?

Veronikatomaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 22:30

Kupuji si kapsle IMUNworld, které obsahují sušenou právenku v nadrceném stavu https://www.herbalworld.cz/…6070018.html

Sluníčko09
27 příspěvků 9.12.21 16:35

Já mám velmi osvědčený vitamín D3 Extra od biominu, který beru dlouhodobě a jsem moc spokojená. Imunita je na tomto vitamínu hodně závislá. Tobolku beru jednou týdně, vyhovuje mi to, aspoň nezapomínám. Teď přes zimu ještě mám Imuno Protect s céčkem a zinkem, kde je to déčko taky. Mě vyhovuje i to veganské složení bez chemie.

Risin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 22:06

Nemohla jsem najít nic na imunitu v rostlinné kapsli, protože jsem veganka a Imunohelp můžu.

gajaan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 22:26

Já ho koupila ho přímo na https://www.drmax.cz/…help-60-kaps

nikica2
68 příspěvků 23.12.21 22:25

Hledala jsem  něco na nakopnutí imunity po užívání antibiotik a tohle mi v lékárně doporučili přidat si  k probiotikům.

Váš příspěvek