Nová vrtačka do dílny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radkamohelnikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.21 20:25
Nová vrtačka do dílny

Chtěla bych svého manžela na Vánoce překvapit a koupit mu novu vrtačku do dílny, dokázal by jste mi s tím někdo poradit?

Reakce:
Precechtelrada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 23:36

Je to docela dost široký pojem. Jakou přesně hledáte? Velkou? Malou? Aku vrtačku?

Radkamohelnikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 17:01

To jsem asi také mohla rovnou napsat že, to mě nenapadlo. Chtěla bych mu koupit vrtačku na baterku, asi tedy aku vrtačku. Chtěla bych však vybrat takovou, aby nenadával co jsem mu to koupila za hrůzu. Prostě kvalitní

Precechtelrada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 18:21

Velmi dobrá a kvalitní aku vrtačka je https://www.rucni-naradi.cz/…a-bitu-43-ks Má dvě baterky a s baterkou hmotnost jen 1,4 Kg, takže se s ní pracuje velmi dobře i delší dobu.

PabloPablo19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 03:16

Myslím si, že to je hodně dobrý tip. Bosch vrtačky jsou špička. S tím určitě bude přítel spokojený. Když jsem si zařizoval dílnu, tak právě Bosch vrtačka byla jedna z prvních věcí, kterou jsem si koupil. Teď už od nich mám víc věcí a dílnu mám v podstatě téměř celou vybavenou. Jediná věc, která mi chybí ke spokojenosti je invertorová svářečka

RomisekBR119
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.22 19:14

Zdar hoši, taky si teď zařizuju dílnu a potřeboval bych od vás radu. Nevíte náhodou kde bych sehnal šroubový kompresor vhodný do díly? Zkoušel jsem si googlit prodej šroubových kompresorů a našel jsem tuto firmu https://www.kompresory-filtry-servis.cz/ Co jsem tak koukal, tak ti ale prodávají spíš průmyslové kompresory. Nemáte nějaký tip? Díky. :)

Roberto Carlos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.22 08:25

Zdar Romane, hele, já si myslím, že šroubový kompresor je fajn investice O té firmě, kterou jsi dával do odkazu jsem už slyšel a mají dobrý servis, takže bych to určitě vyzkoušel tam. Jinak ono moc jiný kompresor než ten průmyslový neseženeš. Přeci jenom jsou to velká zařízení určená do těžkých provozoů. Proto je i trochu netypické, že to sháníš rovnou do dílny. Ale už jsem to viděl i že to lidi měli doma. ;-)

SarynaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.22 11:37

Zdravím, zajímalo by mě, hlavně teda dotaz na ženský, jestli doma máte vlastní vrtačku, koukala jsem, že jsou i růžový, ale nějaký odlehčený, tak jestli to fakt je. Díkes

Váš příspěvek