Schizofrenie pohledem schizofrenika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
chromesthetique
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.19 20:41

V jiné diskuzi si někdo stěžuje na schizofrenika z rodiny, že ho nesmí do ničeho tlačit.. No to nesmí, nátlakem ho hodí do akutní psychózy nebo do jiné nemoci ze stresu, i pokud ten člověk byl léta stabilní. A pokusy rodin udat psychotiky za jejich zády někam do domovů kde je režim rozdrtí, jim psychicky ani fyzicky taky nepomůže.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.20 12:09

Známý má také schizofrenii a měl velký strach, když neměl zabezpečený dům . Museli jsme mu dům zabezpečit, protože to bylo pro jeho mentální zdraví dobré. Je to velice vážná nemoc a člověku v takové situaci se určitě musí vyhovět.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 12:05

Ahojte, známá má také někoho v rodině s touto nemocí a museli si nechat domu udělat zabezpečení, protože si jejich příbuzný myslel, že je dům dostatečně nezabezpečený a necítil se v bezpečí. Proto se rozhodli nainstalovat nějaký zabezpečovací systém , aby se cítil o něco lépe.

Jamauba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.20 13:50
Cukrovka při léčbě

Ahoj, dostali jste někdo v průběhu léčby cukrovku?

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.21 16:42

Nedávno jsem také četla jeden hrozně moc zajímavý článek na jedné stránky, tuším, že to byla tato , ale těžko říct, už je to docela dost dlouho zpátky, respektive tak dlouho, že už si nevzpomenu přesně :D Nicméně se tam určitě dá vyhledávat a dohledat to :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek