Operace nadledviny a vyklenutí břišní stěny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanahm
3 příspěvky 01.09.12 10:26
operace nadledviny

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda má někdo po otevřené operaci - osdstranění nadledvinky výrazné vyklenutí boční břišní stěny. Nikdo mě před operací neinformoval o těchto následcích a mám trauma a bolesti do konce života. Pokud to není nutné, jako v mém případě, nepodstupujte otevřenou operaci, ale laparoskopickou.

Reakce:
Bedas
1 příspěvek 07.11.12 09:09
operace nadledviny

Dobrý den,
jsem také po otevřené operaci nadledviny.Po čtyřech měsících po operaci jsou přerušené břišní svaly a rána zhruba 30cm velká hodně bolestivé. O práci a větším zatížení se zatím nedá ani mluvit.

Marti5443
2 příspěvky 19.11.12 10:54
operace nadledviny

Dobrý den,
Jsem měsíc po retroperitoneoskopické operaci nadledviny pro adenom. Jizvy jsou malé, ale pořád mně bolí oklolo pravé ledviny jako by mi tam někdo kroutil pěstí. Jsem pořád unavená a po jakékoliv činnosti doma to hodně bolí, někdy je to až taková štiplavá bolest. Zajímalo by mně jak je to po odstranění nadledviny s hormonama, zatím beru Hydrokortizon 10 mg. Jaká je asi pravděpodobnost, že se udělá ten nádor i na druhé nadledvině, slyšela jsem názor, že se to stává po nějaké době často. Ják je to po operací s prací, mám ji fyzicky hodně těžkou a ještě v chladném prostředí. Zatím si vůbec nedovedu představit, že se k ní vrátím. :(

Váš příspěvek