Rozbitý telefon oprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkavyhernova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.19 13:23
Rozbitý telefon oprava

Dobrý den, dneska jsem zapnula telefon, když telefonuji tak to chrčí, displej přestal reagovat, nevíte co s tím? Je přesně měsíc po záruce…

Reakce:
Ursulakamilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.19 18:40

Já jsem měla podobný problém, poslala jsem ho do opravny pocitacovapohotovost.cz přes jejich svoz zdarma po republice, za 4 dny jsem měla telefon opravený.

Lenkavyhernova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.19 11:11

Tak díky moc, objednala jsem si ten svoz, a už jsem předala, tak doufám že ho budu mít taky brzo doma.

ivca4777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 23:46

Jak to dopadlo? Mně se stalo něco podobného, když mi před časem spadl můj telefon na zem. Displej sám o sobě se nerozbil, jen malinkatá prasklina, nicméně bohužel přestal úplně fungovat dotyk. Nakonec jsem si ho tedy taky musela nechat opravit. Od té doby, co se mi vrátil mám na něm raději pořád tvrzené sklo .

novaklen13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 01:22
@ivca4777 píše:
Jak to dopadlo? Mně se stalo něco podobného, když mi před časem spadl můj telefon na zem. Displej sám o sobě se nerozbil, jen malinkatá prasklina, nicméně bohužel přestal úplně fungovat dotyk. Nakonec jsem si ho tedy taky musela nechat opravit. Od té doby, co se mi vrátil mám na něm raději pořád tvrzené sklo .

Já si myslím, že v dnešní době je nějaké tvrzené sklo prostě nutnost. Já oaobně jsem na svůj telefon teda dost opatrná, ale i tak ho tam mám hned od začátku. Docela dobrá věc jsou ale třeba i kryty na mobilní telefony Co mám zkušenost, tak takový kryt dokáže telefon opravdu zachránit před rozbitím.

Vranhan19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 22:45
@Ursulakamilova píše:
Já jsem měla podobný problém, poslala jsem ho do opravny pocitacovapohotovost.cz přes jejich svoz zdarma po republice, za 4 dny jsem měla telefon opravený.

Můžu se zeptat kolik ta oprava stála? Právě mám teď taky problém s tím, že mi přestal reagovat dispelj po pádu a přemýšlím jestli má vůbec smysl ten telefon opravovat. Přecejen už toho má dost za sebou, tak si říkám, že by možná stálo za to koupit nějaký nový. Dívala jsem se, že třeba na https://www.tera.cz/ mají dobrou nabídku telefonů. Nemá někdo s tím obchodem zkušenost? Díky.

Váš příspěvek