Dovolená v Česku s rodinkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Strupkovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.19 09:44
Dovolená v Česku s rodinkou

Holky můžete mi prosím některá poradit, kam vyrazit na dovolenou někde kousek od Prahy?

Reakce:
Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.19 22:21

Nebyla jste někdy u Máchova jezera? tam je to nádhera, krásná příroda, vhodné pro děti, já jsem tam vždy velice spokojená.

Strupkovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.19 11:46

To jsem nebyla, ale je to kousek od Prahy, to by bylo super, kam tam přesně jezdíte?

Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.19 11:03

Jezdíme tam do hotelu Port, podívejte se na jejich stránky, je to tam nádherné luxusní a čistý hotel, výborně vaří, mají welness, venkovní a vnitřní bazén.

Marosi
28 příspěvků 23.9.19 08:30

Na Slapech je také krásně :)

FrantiskaMedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.21 10:14
Dovolená v Česku

Ahoj, okolo Prahy je spousta pěkných kempů, které si můžeš vybrat. Záleží, jestli máte děti a jak staré, psa, atd. Podle toho bych zužovala okruh výběru. Pak můžete jezdit na různé výlety. Karlštejn , lom Velká a Malá Amerika atd. Kolem Prahy je toho k vidění opravdu spousta :-).

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.21 22:15

Ahojte, také jsme přemýšleli nad tím, kam se podívat tento rok na dovolenou a nejvíce se nám asi zamlouval tento tree house, který je v Ještědu … Oni obecně ty tree housy jsou docela dost teď v módě, tak asi určitě to ani u nás nebude výjimka a podívám se tam i my :) Doufám, že to výjde, moc pevně v to doufám.

Klarka45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 16:15

Nás vzal vloni manžel i s dětmi na týden do kempu na Nové Živohošti a ač jsem k tomu byla zpočátku spíše skeptická (nikdy jsem nespala ve stanu, mám už ve svém věku ráda určité pohodlí a společné sociální zařízení je pro mne trochu noční můra), tak to nakonec dopadlo skvěle :-) Byli jsme vybaveni outdoorovým vybavením , dobrou náladou a jelikož je tam parádní koupání, tak i opalovacím krémem ;-)

Luccin.kas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.21 00:04
Dovolená

Opravdu nádherné je to na Sázavě, kde jsem byla s manželem v penzionu https://relaxprovas104.cz/ Máme toho za sebou už hodně, co se týče ubytování po ČR, ale tady jsem se cítila opravdu dobře. Pěkně se starají a navíc je to krásné čisté prostředí.

malinovka812
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 19:02

Já teda za sebe určitě můžu doporučit Jižní Čechy. My je právě minulé léto projeli skoro celé. Začátkem léta jsem koupil nějaké věci na kempování z https://armik.cz/ sbalil náš stan, všechno naložil do auta a vydal se s rodinou právě do Jižních Čech. Je super, že je tam právě i spousta skvělých kempů, což nám dost hrálo do karet. :)

Gurgi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 07:42

Kolem Prahy je spousta krásných míst. Třeba Prachovské skály, doporučuji kemp Prachovská osma a k tomu Jinolické rybníky. Pokud rádi chodíte, není nic lepšího. Dál je skvělý Bouzov, hrad Humprecht, celá Sobotka vlastně. A od Prahy je to v pohodě na dojezd. My máme letos utrum, koupili jsme investiční byt , takže na dovolenou nejsou peníze. Ale jedeme alespoň do Alp na hory. ;-)

Radana321
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.22 23:27

Já z osobní zkušenosti mohu doporučit kempování. S rodinou jezdíme již několik let a nemůžu si stěžovat. Máme dva syny a jednu dceru, a i oni jsou vždy nadšení. Důležité je si nakoupit pořádnou výbavu na kempování a pak už jde vše samo. Navíc všichni milujeme přírodu a čas strávený v ní, takže není co řešit.

VenaV.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.22 14:22

Slapy jsou má oblíbené místo! S těmi souhlasím.

Váš příspěvek