Rychlé založení firmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavelkolarik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.20 23:50
Rychlé založení firmy

Chtěl jsem využít příležitosti v této době a uplatnit svůj podnikatelský záměr. Abych nemusel vše složitě vyřizovat, tak jsem koupil již hotové a běžící s. r.o., které jsem koupil od firmy www.officetime.cz za 14 tisíc, a také si od nich pronajímám virtuální sídlo firmy, takže to nemusím mít napsané na svoji domácnost

Reakce:
Karelkovar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.20 10:18

Nedávno jsem zakládal svou firmu a docela jsem na to spěchal, až jsem zapomněl na jednu důležitou věc, a to razítko. Problém byl v tom, že všechno bylo zavřené a já jsem nemohl čekat, až se obchody otevřou. Proto jsem si objednal firemní razítko online ze stránky colop. cz a byl jsem překvapený, jak rychle jsem ho měl doma a mohl ho používat.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.21 00:17

Zdravím, ono vlastně i založení takové firmy může být docela dost zajímavou investicí a můžete z toho časem vlastně i nějaké ty peníze navíc (myslím navíc z businessu)… Docela dost se o investicích a pasivních příjmech píše třeba zde na tomto webu , takže doporučuji pročíst a dejte kdyžtak vědět, zda vám to v něčem pomohlo…

ZdenaZitavova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 14:47

Zdravím, mě osobně velmi pomohla nová novela notářského zákona viz: https://www.cikr.cz/…rskeho-radu/ kde se dozvíte, že můžete využít schůzky v on-line prostředí, za pomoci videokonference a díky tomu celý proces založení společnosti urychlit. Myslím však, že nejrychlejší cesta je obrátit se na nějaké kvalitní právníky, například advokátní kancelář Cikr, kteří pomohou vyřešit to za Vás.

Váš příspěvek