Kam investovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Polinek11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 19:01
Kam investovat?

Zdravím, nevíte kam nebo kde se dočíst nějaké informace o investování? Rád bych začal, ale nevím moc kde o tom číst.

Reakce:
Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 19:02

Ahoj, jestli ti mohu doporučit jednu stránku na články o investicích, tak je to určitě tato . Já jsem se díky této stránce dostal k investicím a velice si to chválím. Je to určitě jedna z mála stránek, která tě jen tak nebalamutí a opravdu radí!

Foraxxie
65 příspěvků 9.12.20 21:02

Očividně nejlepší investice která jen tak nepropadne bude byt/dům, protože ani korona jejich cenu nijak nesnížila, a když ano tak jenom hodně málo když realitkám nevadí investovat do další odvětví https://www.info.cz/…u-33074.html takže bych se řídila podle toho jak teď vypadá trh.

Volky8
21 příspěvků 13.12.20 17:07

Já investuji přes České spořitelny, není to nejlepší fond, ale mám tam aspoň jistotu

Filipow
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.21 18:03

Pokud chcete investovat do ETF, což považuji za jednu z nejlepších příležitostí, tak jsem zrovna nedávno narazil na skvělý článek o investování na Portu a následně také při projíždění informací na vaši diskuzi.

Osobně využívám Portu.cz, kde již investuji nějakou dobu a nemůžu být víc spokojený. Celý proces je maximálně automatizovaný a jediný můj úkol je pouze posílat peníze každý měsíc. Věřím, že na důchod jedna z nejlepších jistot.

invest21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.21 11:40
Kam investovat

Já můžu všem doporučit pro diverzifikaci portfolia akcií (ETF) investici do zajištěných půjček, kde doporučuji dát cca 20 % portfolia. Je několik takových platforem, ale já používám Bondster , který se mi osvědčil - investuju do eurových půjček s nulovými poplatky, které jsou zajištěné zpětným odkupem a mám výnos přes 15 %. Bondster doporučuje i finanční portál Finlord, který má z Bondsteru výnos 30-34 % za necelé 4 roky - viz článek .
Pokud se navíc zaregistrujete přes následující odkaz obsahující promo kód, získáte 1 % z vašich investic během 3 měsíců navíc: https://www.bondster.com/…2/1000009742

BjankaDr
72 příspěvků 21.5.21 15:58

Co investovat do sebe? :-)

Volky8
21 příspěvků 7.6.21 15:14

Tak je mnoho možností, kde by se dalo investovat. Do kryptomien, přes zlato až po nějaké podílové fondy, je jen na tobě kam by si chtěl své peníze dát. Nejzajímavější jsou podle mna právě ty kryptoměny, je to dobrá investice do budoucna a bude to také možnost než platit v budoucnu například v online obchodě, kasinu nebo možná i v kamenných obchodech.

Skripalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.21 19:10
Investice

Já to beru tak, že než abych šla do nějaké nejistoty, radši investuji do našeho rodinného pohodlí. Takže když jsme měli nějaké peníze navíc, vždycky jsme udělali něco na baráku nebo si pořídili kus nového nábytku. Takhle jsme vloni třeba dělali kuchyni včetně vestavěných spotřebičů včetně trouby . Peníze tak máme uložené v majetku, dalo by se říct? Na nějaké krypto, akcie a další věci bych asi neměla odvahu. :)

Sabčakonča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.21 14:10
Kam investovat

Já bych investovala do nemovitostí, to je v dnešní době jistota.

Vladimir66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.21 14:03

Zdravím, rešil jsem podobné téma asi před rokem a upřímně jsem si moc nevěděl rady, jsem už trochu starší ročník a nějak jsem neveřil ničemu, co nemám hmatatelně doma, takže jsem zprvu přemýšlel o zlatu. Nakonec jsem zkusil starožitnosti. První nákup byl z https://www.antikart.cz a zatím neumím posoudit jak se cena bude pohybovat, nicméně pokud chcete být opatrnější a mít investici přímo doma, tak myslím, že je to dobrá cesta. Navíc se nechá investovat nárazově a individuálně.

TomášRomanek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.21 14:13

No, já jsem z bohaté rodiny, takže si z tohoto dělám spíše takovou srandu. Vždy si ráno přejedu peníze počítačem peněz a část z toho prostě investuju někam, kde se mi to líbí. Takže moc vám v tom neporadím, ale překvapivě jsem zatím nic neprodělal :D. Mějte se

Katre K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 11:27

Pokud chcete hodně a rychle vydělávat - vyloupit banku, chcete -li vydělávat důsledně a střídmě - podepište s Orlenunipetrol smlouvu o správě důvěry. Nenajdete zde nebetyčně vysoké zisky, ale do budoucna získáte naprostou důvěru. Nejvíce na této společnosti miluji schopnost generovat návratnost investic na měsíční bázi. Podáte žádost a během pracovního týdne vám budou peníze zaslány na účet. Komfortní!

Zlatko N
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 11:49

Můj známý otevřený vklad ve společnosti Lotus, peníze jsou vypláceny bez prodlení, velmi si to chválil! A pokud jde o úrok, toto není banka pro vás) A nakonec jsem otevřel vklad, podmínky jsou skvělé, přímo úrok je větší než v bance, platby každý měsíc!

Marku V
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 12:00

Díky Orlenunipetrolu bylo dokončeno druhé patro. Cena je schválena. Lidé jsou přesní. Mnohokrát děkuji za to, že existují takoví lidé

Amelia Na
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 12:10

Díky Orlenunipetrolu bylo dokončeno druhé patro. Cena je schválena. Lidé jsou přesní. Mnohokrát děkuji za to, že existují takoví lidé

Bogusław
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 12:40

Jednu dobu jsem té společnosti věřil a teď už prakticky nečtu ani recenze, protože nejsou jednoznačné. Osobně používám tuto společnost Orlenunipetrol více než jeden měsíc, vydělávám peníze téměř rok a nikdy jsem neměl žádné problémy a moji přátelé a známí zde investovali peníze.

Kazimierz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 12:51

Žádná jiná společnost tohoto typu nemá tak skvělé nabídky jako Orlenunipetrol. Česká republika je samozřejmě plná nejrůznějších neověřených společností, které nabízejí něco podobného. Ale v Orlenunipetrol jsem si jistý, protože sám jsem již několikrát obdržel platby.

Maja Maja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 13:24

Obecně píšu recenze, ale tady se to dělá velmi snadno. Před třemi měsíci jsem poprvé navštívil Orlenunipetrol. Další klient převzal manažera, ale byl jsem příliš zaneprázdněn a poté jsem převzal ředitele společnosti. Objevil se velmi milý mladý muž. Srdečně odpovídal na mé otázky a hovořil o práci společnosti. Neplánoval jsem ten den zahájit misi a chtěl jsem jít do několika společností, ale moje duše byla pro ně to pravé. Od chvíle, kdy jsem se na ně šel podívat, a do chvíle, kdy jsem opustil kancelář Orlenunipetrol, se mi všechno líbilo! Tato společnost se pro mě stala jasným příkladem toho, jak by měly fungovat soukromé společnosti. V první řadě musí pracovat pro klienta a poté pro vlastní blog.

MarjaMI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 13:36

Garantováno od 1 do 5, dostávám platby od Orlenunipetrol, přičemž nedošlo k žádnému zpoždění, chystám se otevřít další vklad, ale s platbou úroků každých šest měsíců jsou tam podmínky ještě příznivější.

Anna Lus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 14:05

Za poslední čtyři roky jsem vystřídal mnoho investičních společností, přičemž jsem se snažil rozdělovat své prostředky co nejefektivněji, a pouze v Orlenunipetrolu se nedotýkám svého majetku a nesnažím se změnit schéma práce, protože manažer Orlenunipetrolu byl přináší mi příjem po dobu tří let a tento příjem je stabilní.

Andre Vlori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 14:27

Svůj kapitál jsem svěřil do správy Orlenunipetrolu a opravdu získávám nejen finanční zisk, ale i morální uspokojení, protože můj manažer je neustále v kontaktu, stane se, že mi sám zavolá pokrývající vše, co se na trhu děje a nabízí nové investiční nápady, zprávy a analytické zprávy, o které jsem požádal. údaje jsou mi poskytnuty v krátké době. Vše je k dispozici, rychle.

Kazimierz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 10:20

Jasně chápu, že každý by měl dělat svou práci. Stejné je to s investicemi. Můj příspěvek Orlenunipetrol generuje pasivní příjem více než 0,5 měsíce. Během této doby mi nikdy nedlužili odpověď na otázku na podporu, nepostoupili mi s provizí.

Jarosław Jarosław
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 10:37

W firmie Orlenunipetrol jestem od 2020 roku od października i nie ma żadnych problemów. Jeśli masz do czynienia z oszustami. Wtedy ty sam jesteś winien. Ta firma ma mentorów. Co wyjaśni, jak zrobić wszystko poprawnie.

Radzimir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 10:54

Peníze by měly fungovat! Pracují v Orlenunipetrolu. Nezapomeňte na to, když na všem bezmyšlenkovitě šetříte a pak si stěžujete, že inflace vám sežrala příjem. Více než měsíc sleduji svůj růst, pokud jde o vklad, a chápu, že bez nich bych nadále jedl levné klobásy. Každý si může vybrat, investovat nebo ušetřit s mizernými platy.

Barbara Buk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 11:38

Orlenunipetrol mi poradili moji přátelé, pak jsem měl malé finanční problémy a rozhodl jsem se investovat část posledních peněz do Orlenunipetrolu. Bylo to v roce 2019, od té chvíle dostávám od Orlenunipetrolu každý měsíc slušnou částku, nejzajímavější je, že tam je vše jednoduché a přehledné.

Danuta Plaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 11:51

S Orlenunipetrol spolupracuji již delší dobu. Investuji a dosahuji zisku více než rok a půl. Na společnost nejsou žádné stížnosti, vše je zaplaceno včas. Radím vám, abyste se stali jejich partnerem, partneři dostávají slušné provize.

Sofa Kila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 13:01

Peníze v Orlenunipetrolu fungují, mám stabilní pasivní příjem. S touto společností je to snadné a jednoduché, nemusíte si dělat starosti a být nervózní, platby jsou včas a já bez problémů vybírám peníze.

Michal Zubra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 15:58

Potřetí jsem investoval do Orlenunipetrolu, tentokrát jsem podepsal smlouvu na maximální tarif. Jsem si ve společnosti jistý, je na tomto trhu již mnoho let a moje úspěšné zkušenosti posilují moji důvěru v ně. O ziskovosti nepochybuji, mají tam vše automatizované, vše monitoruje umělá inteligence.

Tadeusz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 10:26

Jsem rád, že jsem se dozvěděl, že jsem se dozvěděl o existenci takové investiční společnosti, jakou „Orlenunipetrol“ investovala před 2 lety a stále drží. Nejlepší společnost, se kterou jsem pracoval.

Dariusz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 10:34

Líbil se mi postoj „Orlenunipetrol“, samozřejmě se hodně ptají, odpovídají na mé otázky. Nechcete vyhodit celé pevné množství ve větru. Samozřejmě existují volokita papíry, stejně jako všude. Dokud není vše naformátováno, dokud není zaškrtnuto. Teď už sedím a všechno je náhle. Začněme ale od začátku. Ale výsledek jsem stanovil já.

Jadwiga Babchik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 10:51

Mám rád Orlenunipetrol, velmi spolehlivou investiční možnost, a fungují zde rychle as respektem ke klientovi. Je hezké mít s nimi něco společného!

Katarzyna Bl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 11:46

V tom, co by bylo investiční společností, jsem nešel do bank, neměl jsem všude bezpečný vklad. Věřím, že by to mělo být více, a jsem připraven na to, že do společnosti investuji větší částku. A dříve než později bych hledal výnosnější možnosti, dokud jsem nepřišel na Orlenunipetrol. Zde mi byla nabídnuta vynikající možnost, ze které by bylo prostě hloupé odmítnout.

Oliwia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 11:59

Chtěl bych doporučit Orlenunipetrol. Velmi pohodlná platforma, vše je jednoduché a přístupné, líbilo se mi to.

Mateusz Va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 17:04

Próbowałem zarabiać przez Internet na różne sposoby i na różnych platformach. Ale nigdzie indziej nie spotkałem się z wygodniejszą platformą do pracy niż Orlenunipetrol. Jest dość prosty w obsłudze, a co najważniejsze, nigdy nie zauważyłem żadnych usterek w pracy.

Marek Kdn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 17:18

Orlenunipetrol je slibný projekt pro ty, kteří se chtějí zapojit do investic nebo pasivního příjmu.

Jerzy Kl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 17:39

Zdravím všechny, investuji do Orlenunipetrolu téměř 2 roky, žádný problém. Nejprve rok investoval malou částku a úroky byly zaplaceny a tělo bylo na konci staženo. Nyní jsem investoval velkou částku.

Amelia N
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 10:47

Dobrý den! Chtěl bych se podělit o své zkušenosti s Orlenunipetrol. Smlouva byla podepsána před 4 měsíci a já jsem velmi, velmi spokojený s naší spoluprací. Tolik jsem toho na internetu četl, dlouho přemýšlel, pochyboval a marně. S platbami nejsou žádné problémy, vždy je vše včas. Děkuji zaměstnancům společnosti za dobrou práci.

Czesław Vlof
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 12:28

S Orlenunipetrol pracuji tak dlouho, že docházím do jejich kanceláře, pokud jde o moji práci.)) Navzdory tomu zanechávám svůj komentář ke službě a kvalitě služeb společnosti, pravděpodobně poprvé. Půjdu rovnou k tomu hlavnímu! Orlenunipetrol opravdu zaujme dobrým přístupem ke klientovi, vždy se snaží najít individuální přístup ke každému, bez ohledu na to, s jak velkými penězi jste k nim přišli. Osobně jsem to ocenil.

Czesław Vlof
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 12:27

S Orlenunipetrol pracuji tak dlouho, že docházím do jejich kanceláře, pokud jde o moji práci.)) Navzdory tomu zanechávám svůj komentář ke službě a kvalitě služeb společnosti, pravděpodobně poprvé. Půjdu rovnou k tomu hlavnímu! Orlenunipetrol opravdu zaujme dobrým přístupem ke klientovi, vždy se snaží najít individuální přístup ke každému, bez ohledu na to, s jak velkými penězi jste k nim přišli. Osobně jsem to ocenil.

Wanda Nulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 12:44

Procházením mnoha společností jsem objevil Orlenunipetrol, jsou jedny z mála, které se mi líbily. Procento je vyšší než u ostatních, zaměstnanci jsou kvalifikovaní, jak to vyžaduje jejich povolání.

Ziemowit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 13:17

S Orlenunipetrolem jsem se setkal v roce 2015, dostal jsem dopis s návrhem. Upřímně, dlouho jsem pochyboval, zda má cenu uzavřít dohodu, ale přesto jsem se rozhodl a nikdy toho nelitoval. Během let spolupráce společnost nedala důvod pochybovat o správnosti mého rozhodnutí, pro mě je Orlenunipetrol spolehlivým partnerem, mohu jej bezpečně doporučit svým přátelům.

Mieszko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 13:44

Recenze na Orlenunipetrol mohou být různé, ale ode mě je pouze pozitivní. Nebudu načítat své příběhy, jen řeknu, že jsem klientem společnosti o něco více než šest měsíců, dokud jsem nezaznamenal nějaké problémy ve své práci. Manažeři jsou kvalifikovaní a vždy volí individuální přístup ke klientům. Na tuto společnost se můžete obrátit, i když jste kotlík ve finančních záležitostech.

Radzimir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 14:33

S firmou pracuji rok, s prací jsem velmi spokojen. Nikdy nedochází k podvodu, zpoždění plateb maximálně o 2-3 dny, a pak kvůli bankám. Mám v úmyslu pokračovat ve spolupráci s Orlenunipetrol.

Anna VSs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 17:14

Byla jsem naprosto potěšena spoluprací s Orlenunipetrol, se společností, která se ukázala jako velmi zodpovědná a profesionální, mohu vás s jistotou doporučit všem svým přátelům a příbuzným a jen kolemjdoucím!

Váš příspěvek