Https://www.investice.cz, kam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Poláček1010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 19:00
https://www.investice.cz, kam?

Zdravím, nevíte o nějakých webech, kde by se dalo investovat? Respektive weby, kde jsou nějaké informace? Díky moc předem.

Reakce:
Hulionek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 23:24

Ahoj, jestli ti mohu doporučit, tak se zkus podívat třeba na stránky investitury… Ty to mají docela dost hezky zpracované a vždy, když si s něčím nevím rady, tam u nich najdu odpověď na můj dotaz :-) Dělají to lidé s dobrý srdcem a dobrý úmyslem evidentně…

Radek 0078
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.21 08:42

Zdarec, doporučuji stránku: jak zhodnotit své úspory už tam chodím nějakou dobu a musím uznat, že tam mají opravdu kvalifikované lidi. Což je v dnešní době problém, aby tam měli relevantní investice. Popřípadě můžeš se podívat po službách, kde za tebe bude někdo investovat :lol:

nina9999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 21:15

Díky za tipy na ty stránky. To se do budoucna určitě bude hodit. Já dlouho také uvažovala, že bych své našetřenéé peníze zkusila nějakým způsobem zhodnotit. Ale bohužel současná situace s energiemi mě donutila přemýšlet trochu jinak. Vidím to tedy tak, že své peníze v současné době raději investuji do nějakého alternativního způsobu vytápění. V tomto ohledu se mi velmi líbí teplená čerpadla vzduch-voda Ta počáteční investice je u nich sice poměrně vysoká, nicméně vě větším časovém horizontu dokáží ušetřit poměrně velké množství peněz.

Váš příspěvek