Růže - nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
kmotra
115 příspěvků 16.11.12 13:16
Dobrý den,

Z toho vaše příspěvku nejsem moc moudrá. Berete ještě atb, mažete nohu? Tedy pokud vám kožní lékař napsal nějakou moast. Prozatím nohu ještě šetřte. Prosím, udělejte si registraci, a napište mi. Ráda vám odpovím.

LIBELA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 19:58
RŮŽE NA NOZE

DOBRÝ VEČER. UŽ JSEM 3 TÝDNY DOMA Z NEMOCNICE, MĚLA JSEM V NEMOCNICI 30 KAPAČEK S ANTIBIOTIKY A JEŠTĚ DOMA JSEM BRALA 5 DNÍ V TABLETKÁCH, TAKY MI TO MAZALI A JÁ SI TO DOMA MAŽU BOROVOU MASTÍ. RŮŽI JSEM MĚLA PO CELÉM LÍTKU, AŽ KE KOLENU TEĎ UŽ MI TO POMALU MIZÍ, ALE LÍTKO KDE BYLI VELKÉ PUCHÝŘE JE JEŠTĚ HODNĚ TMAVO ČERVENÉ A TAKY JEŠTĚ TROCHU BOLÍ. CHTĚLA JSEM VĚDĚT ZA JAK DLOUHO BUDE NOHA V POŘÁDKU A JESTLI TO MUSÍM MÍT STÁLE ZAVÁZANÉ A NOHU ŠETŘIT? DĚKUJI

LIBELA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 19:59

NEVÍM O JAKOU REGISTRACI JDE A KAM?

kmotra
115 příspěvků 16.11.12 20:22
Paní Libello,

Pokud bude noha mokvat, tak určitě mazat, neustále. A vazat. Šetřit každopádně!!! Registraci jsem myslela pochopitelně tady, na těchto stánkách, abyste měla pod svým jménem podobnou obálku jako já. tu borovou mast vám předepsal kožní lékař? Po návratu z nemocnice jste byla u kožního lékaře? zaregistrujte se, ať vám pak mohu napsat ještě. Mějte se moc hezky. :potlesk:

Dalibor7
223 příspěvků 16.11.12 21:03
Růže

Na růži je moc dobrá bylina LAPAČO, ale o užívání se napřed dobře poradte v bylinkářství, lapačo může i ublížit.

kmotra
115 příspěvků 16.11.12 21:15
Dalibore,

Tak to neznám. Ale to asi až po odeznění potíží. Nevíte, co to obsahuje?

Dalibor7
223 příspěvků 16.11.12 21:52
Růže

Nevím co to obsahuje, jde o řeckou bylinu, kterou jsem neznal až do té doby, než se tato infekce oběvila mému kamarádovi a když doktorka nevěděla co s tím, tak mu to sama poradila. Infekce začla rychle ustupovat a brzi zmizla úplně, ale s lapačem se musí opatrně, lapačo hodně rychle vyčistí organismus, což nemusí každý zvládnou. Ta doktorka mu řekla, že je to léčba poslední záchrany, ale že s tím nechce mít nic společného a že je třeba to opravdu pořádně probrat s bylinkářem, který o tom něco ví. Nic méně mu to zachránilo nohu, protože mu se růže rozlézala po noze a hrozila mu amputace.

KatkaKarolka
3 příspěvky 16.11.12 21:55

To by chtělo něco o té bylině zjistit. Taky bych ji zkusila.

Dalibor7
223 příspěvků 16.11.12 22:19
Růže

Jo to máte pravdu, já s tím mám zatím jen jednu zkušenost a ne osobní, chce to poradu s bylinkářem, který o tom ví víc. Ten můj kamarád mi řekl, že to musel pít deně po litrech, že to byl hnus, že měl docela nepříjemné stavi, že čůral písek s ledvin, prostě drsná léčba, ale že je za to vděčný, protože nebýt lapača, byl by dnes bez nohy, protže doktoři se zhodli na tom, že tu infekci nejde zastavit.

KatkaKarolka
3 příspěvky 16.11.12 22:54

Já když se detoxikuju, tak používám tablety, ve kterých je prášek z liány od doktora Popova UŇA DE GÁTO. Taky mi jednou bylo dost divně a pak to přišlo… - detoxikace a najednou jsem byla zdravá.

kmotra
115 příspěvků 17.11.12 11:53
čaj lapačo popis jsem našla na internetu

Lehký čajový odvar z Tabebuia impetiginosa zlepšuje obranyschopnost organismu, má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační a bolest tišící účinky.

V tropických deštných pralesích Střední Ameriky roste vysoký strom s hladkou kůrou a trubkovitými květy, jehož příznivé účinky jsou místním domorodým kmenům již po staletí známé. Indiáni jej nazývají slovem, které se dá přeložit jako „mít moc a sílu“. Moderní historie lapacha se datuje od roku 1884, kdy byla izolována jeho nejdůležitější obsahová látka. Úspěšnost léčby byla natolik zarážející, že brazilská vláda uvalila informační embargo na výsledky všech klinických výzkumů týkajících se lapacha. Toto embargo bylo porušeno až v roce 1981 a od té chvíle zájem o tuto rostlinu ve světě velmi prudce stoupá.
Kdy Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) - čaj pomáhá:

normalizuje krevní tlak,
podporuje krvetvorbu, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve,
má silné antioxidační účinky,
zlepšuje zásobení těla kyslíkem a posiluje srdce a cévy,
ochraňuje tělo před různými toxiny,
snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie,
snižuje vstřebávání glukózy a využívá se při snížení rizika vzniku diabetu,
zlepšuje metabolismus, činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky,
odstraňuje z těla různé druhy plísní a záněty,
harmonizuje hormonální systém,
omezuje vznik psoriáz a ekzémů,
zklidňuje psychiku a zlepšuje odolnost centrálního nervového systému.

Dalibor7
223 příspěvků 17.11.12 12:00
Růže

Jejda, toto zní dost úžasně, ale o negativních účincích tam nic není, no i přes to bych byl s jeho užíváním opatrný.

Bábina
1450 příspěvků 17.11.12 13:15

Prosím dávejte pozor při užívání něčeho, o čem nic nevíte. Proto máte vyhledávač, aby jste si našli indikaci a kontraindikaci. Myslím že celíková mas je dost znáná a české bylinky úžasné. Nežli sáhnete k něčemu co neznáte, raději si najděte všechny informace.

kmotra
115 příspěvků 2.12.12 21:35
Někdy je nutné užívat atb dlouhodobě, ale co pak?

Antibiotika je tedy dobré užívat rozumně a pouze v nutných případech. Proto nepodceňujte prevenci a snažte se posilovat imunitní systém (otužování, dostatečné množství spánku, kvalitní a pestrá strava).

Potraviny, které pomáhají posilovat organismus:

Cibule – její šťáva působí pozitivně při zahlenění a nachlazení Česnek – účinkuje proti bakteriím, pomáhá čistit trávicí soustavu a funguje jako přírodní antibiotikum
Křen – rozpouští hleny, protahuje dýchací i trávicí soustavu. Působí proti nachlazení a rýmě
Echinacea – posiluje imunitu a působí proti infekcím. Léčí záněty horních cest dýchacích
Zázvor – působí proti horečce a preventivně proti nachlazení
Brusinky a borůvky – mají výrazné antiseptické a antibiotické účinky na bakterie způsobující infekce
Rakytník – rakytníková šťáva podporuje imunitu a správné fungování trávicí a cévní soustavy

Je důležité si uvědomit, že antibiotika nejsou univerzálním lékem na nachlazení a léčba s jejich pomocí by měla být zahajována až po stanovení původu infekce.

Lery
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.12 14:32
růže a průběh

Jan. pufler: růže a průběh:

bolesti v třísle a stehně:jsou celkem logické - protože růže je velmi akutní a bolestivý hloubkový zánět kůže - lymfatický systém (uzliny) prochází celým tělem také v oblasti třísel, opravdu vždy je nutná návštěva lékaře(nejlépe kožního),aby co nejrychleji nasadil léčbu ATB. Každé poranění je vstupní branou pro infekce, proto je potřeba co nejrychleji dezinfikovat, není zase pravidlem že poranění=růže

Milan220488
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.12 19:33

Dobry den, asi pred 3mi dny po treninku ( BOX tezka vaha)kdyz jsem prisel domu v prubehu vecera me docela dost bolely prsty na leve noze a nart! dnes je to uz 3ti den a nezlepsuje se to!! ba naopak mam pocit, ze prsty jsou uz lepsi, ale mam zarudly, na omak bolestivy otok na nartu!! myslite ze bych mohl mit ruzi?? Ma maminka ji mela cca pred 3mi roky!! a na treninku, mame samozrejme spolecne sprchy!!takze prenos nejake infekce by mohl byt odtud!!! :nevim: :nevim:

kmotra
115 příspěvků 6.1.13 16:41
Milane,

Nebyla jsem tady dlouho, a nějak mi nepřišlo upozornění na váš dotaz. Nyní máte asi vyřešenou nohu. Je to obecný dotaz, ale růže začíná vždy vysokými horečkami. Kdyby něco, napište osobně.

Ianina
1 příspěvek 6.2.13 16:22

Dobrý den, růže se mi vrátila již po třetí asi po 5 měsících. Beru ATB už 3 den a už je mi i lépe. Chtěla bych spíš poradit co dělat, nebo jak předcházet tomu, aby se to nevracelo. Mám jí na noze a mám také problémy s lymfami. Děkuji za radu Ianina

neny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 17:42
erciples,růže

Jedině antibiotika, vim o čem píšu! Popřípadě, pendeponizace! Po té jsem už 8 let bez recidivy!

kmotra
115 příspěvků 7.2.13 19:58
Nany, určitě máte pravdu.

Udělejte si registraci i tady… Já růži měla 4 x. Psala jsem tady i jinde. Paní si hlavně musí zlepšit imunitu. A atb jen půl roku po vxtvoření růže…pak ani omylem. Tak mi to řekla má kožní lékařka. Atb není všelék.

Dalibor7
223 příspěvků 13.2.13 15:57
Dalibor7

A ty myslíš, že je správné, dělat si tu reklamu a vydělávat na liském zdraví?

viera912
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.13 03:48
jsem fakt zoufala :(

Uz mam tu ruzi 7let nepretrzite a nemuzu se ji zbavit 2× jsem dostala penicilin 4000000unitu denne po dobu 10dni, a asi dva roky kazde tri tydny extancilin a nic to nepomaha ani nemluvim kolik antibiotik ruznych druhu jsem spolykala v tabletkach je pravda, ze uz to tolik neboli jako ten prvni mesic, ani mi z toho uz netece hnis, ale myslim, ze ho mam pod kuzi. Nemam nemocne ledviny ani cukrovku, ani trombozu, ale nohu mam oteklou neskutecne nemuzu sehnat uz ani pantofle, jedine panske a to jeste stezi prosim vsechny dobre lidi jestli mi muzou neco poradit, ale nedoporucujte mi zadne doktory v CR, protoze ziju v Tunisku. Dekuji za kazdou radu akorat nevim jestli na to muze mit vliv to, ze mi spatne pracuje stitna zlaza, ale beru na to leky

nohy ruže
1 příspěvek 7.6.13 22:36
Prosím o radu!!!Akutně.

Dobrý večer, moje sestra má růže na obouch nohou a já nevím jak bych jí měla pomoc prosím o radu o jakoukoli která doopravdy zabírá. Už nevíme co máme dělat. :?: :?: :?: :?:

kmotra
115 příspěvků 7.6.13 22:49
Napište prosím,

Jak probíhá léčba? Voláte sos, ale nepíšete co a jak. Stačí se zaregistrovat a napsat na soukromé stránky. :* :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 12:44
ruze v obliceji

Mela jsem ruzi v obliceji byla jsem hospitalizovana 10 dni dostavala jsem injekcne atb nyni jsem doma jeste marodim rada bych se zeptala zkusenych bylinarek na nejake prirodni produkty na posileni imunity{pred 3 roky jsem prodelala ca prsu operace ozarovani nyni jsem v poradku}dekuji moc za odpoved

kmotra
115 příspěvků 24.6.13 17:00
Dobrý den,

Je tady sekce - články na posílení imunity. I tady bábina dobře radí, co se má dát na růži. Vyzkoušejte. Pokud by nějak nezabralo, budeme hledat náhradní, jiné řešení. Začíná léto, bude dostatek ovoce a zeleniny, začala bych tím. Pokud budete něco potřebovat, napište. :D

marca22
2 příspěvky 25.6.13 12:28
kmotre

Dekuji velice za odpoved na prispevek ANONYMNI uz jsem si dala jmeno spise bych se mozna zeptala co bych nemela nebo nesmim s mou diagnozou docetla jsem se v prispevku BABINY ze lide s prodelanou rakovinou nesmi treba trezalku je jeste neco takoveho cemu bych se mela vyhnout? moc vas zdravim

kmotra
115 příspěvků 25.6.13 13:25
Fajn,

Že jste se zaregistovala. Na třezalku se zeptejte přímo bábiny. Stačí, když jí napíšete osobní zprávu. A pokud budete chtít se zeptat na růži, klidně mi pište, osobně. Stačí kliknout na tu obálku. :)

ondra222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.13 09:15

Dobry den mám ruži na lytku vcera jsem byl na pohotovost kde mi predepsali antibiotika - přijel jsem domu a zhoršilo se to tak že jsem na nohu nemohl ani došlapnout a nebolí to jedině když ležím, když si stoupnu tak to začne strašně bolet, je to normlaní? Po kolika dnech by se to mělo začít zlepšovat? Diky moc

kmotra
115 příspěvků 29.6.13 09:34
Ondro,

To je těžké odhadnout. Noha by měla přestat bolet v momentě, kdy začnou zabírat atb. A klesnou teploty. Počítejte tak 5 dní. Byl jste i u kožního? Berte něco na zvýšení imunity. máte ji narušenou.

ondra222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.13 17:04

Ja jsem pravě byl jen na pohotovosti a k lekařce se dostanu až v ponděli, horečky a zimnice odezněly po antibiotikach, flek na noze bych řekl že se možna malinko zvětšil ale to možna proto že to bylo teprve v zárodku, jen bych rad věděl jestli jsou ty obrovské bolesti při chuzi normální - jsem rád že dohopsám na wc a zpět do postele, když ležím nebo mam nohu ve vodorovné poloze nebolí to, ještě bych rád věděl jestli nejsou nějaké jídla nevhodne pro tuto nemoc, moc toho ted nepojím - jakobych měl odpor k jídlu a jím jen abych měl nějakou sílu, dále bych rád věděl z čeho ta nemoc vzniká, nikdy jsem moc nemocny nebýval a mam 22 let - onemocněl jsem z ničeho nic Díky za odpověd

kmotra
115 příspěvků 29.6.13 20:14
Ondro,

O nemoci si přečtete leckde, mimo jiné i tady na vitalionu. Určitě máme horečky, nebo jste měl. že nemáte chuť na jídlo? Taky jsem neměla, když jsem měla v počátku růži. Zaregistrujte se, napište mi pak osobní zprávu, a budeteli se už v pondělí cítít natolik, abyste dojel na kožní, bude dobře. Možná vám napíše mast. HLAVNĚ NYNÍ HODNĚ PIJTE.

marca22
2 příspěvky 30.6.13 11:13
ondro

Prave mam ruzi za sebou jeste marodim chci vam napsat jak pise kmotra zajdete si na kozni ja jsem brala dvoje atb ktere nezabraly ruze postupovala a nakonec jsem skoncila v nemocnici na 10 dni na kapackach ruze je vazne bakterialni onemocneni musi se dobre prelecit protoze se vraci mne pan doktor navic jeste tvrdil ze to ruze neni protoze ruzi provazi horecky a zimnice ja jsem horecky nemela ja horecky nemivam a zimnici jsem vylozene nemela byla mi trochu zima a tak jsem 10 dni brala atb a ruze postupovala a az jsem si sama zasla do nemocnice na kozni tak si me tam hned nechali ale to uz jsem mela ruzi pres celej oblicej hruza jeste ze uz to mam za sebou A UZ TO MATE LEPSI? lezela jsem v nemocnici s klukem mel take ruzi na noze neco ho stiplo ani nevedel co a do rana mu otekla noha ze nemohl oblect rifle tak valil na kozni a nechali si ho tam take hned

ondra222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.13 11:32

Aha díky, Už mě to při chuzi tolik nebolí ale mam tu nohu více nateklou a cerveny flek je pořád stejný, zítra jedu k doktorce tak mi snad poví něco víc

VeronikaLa
1 příspěvek 4.7.13 19:24
Růže

Dobrý den měla bych dotaz moc vás prosím nemám stím zkušenosti ale mám manžela kterýmu je 36let v Po.byl ještě v práci a když přišel domů stěžoval si strašně na bolest nohou v noci teploty atd…v ÚT-jsem jely do nemocnice a leží tam neměl na noze ještě nic ale ve středu už sčervenala noha a od zdola nohy až nahorů má silnou čáru červenou prý nějaký ucpaný cévy a moc ho to bolí dostává atb.do žíly mažou mu to mastí ty cevy a vůbec nevím zda se to vrací nebo prosím o nějaké ray děkuji jsem stoho dost vedle máme tři děti a nejstaršímu bude 5 let a prosim vás myslíte že se to dá vyléčit pokud to zachytliy včas?

kmotra
115 příspěvků 4.7.13 19:46
Paní Veroniko,

Poslala jsem vám 2 osobní zpravy. Vy si v klidu přečte tady tu diskuzi. Manžel musí mít po dobu nemoci vlastní ručníky, atd…Cokoli budete potřebovat, ptejte se.

raev
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.14 15:59
růže a sex

Dobrý den,
mám růži jedenáct dní léčenou antibiotiky. Nevím zda mohu realizovat s manželem sex, nechci aby se nakazil.
Máte někdo zkušenost? Na internetu je neuvěřitelně těžké nalézt jak je to s přenosem vzhledem k postupné léčbě.
Díky za info.
raev

kmotra
115 příspěvků 16.1.14 16:09
O přenosu růže je zde v začátku

Diskuze toho popsáno dost. Pokud chcete, napište mi osobně. Růže přenenosná je, hlavně pokud uživáte ještě atb.

smích
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.14 13:25
růže bolestivá nemoc

Dnes jsem se ráno vzbudila třesavkou a tak jsem hned koukala jestli nemám červenou nohu. Jasné, zase opět růže mám jí již po čtvrté a pokaždé má jiný průběh. Horečku zatím nemám, ale to také přijde. Léčím se s nemocí RS a tak mám omezené léky. Beru kortikoidy z nich mám papírovou kůži a tak mám sklony k úrazům. Poradí mě někdo co bych mohla udělat bez léků, jen přírodní cestou.Jsem z toho nešťastná. Děkuji všem za radu.

kmotra
115 příspěvků 14.8.14 13:44
dobrý den,

Přírodní léčba? chcete růži dál roznášet? Mrkněte se na předchozí příspěvky, a chcete li napište.

bednarkova d
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.14 21:06
babina
@Bábina
@Bábina píše:
Kmotro, oni jsou opravdu lidé, kteří si pod slovem Růže představí kytku. Ale protože my obě víme o co jde, a vy víte, že pořád pátrám po starých receptech, které dávno upadly v zapomění, ale čas je prověřil, dávám na Vaší radu tento jednoduchý recep z překladu starého čínského receptáře. Namočit bílou látku na obklad do vymačkané šťávy z 1 citonu. Po zaschnutí šťávy, vyměnit. Opakovat jak je třeba. Uvádí se tam, že jednak má citrom desinfekční účinek, jednak vitamín c, zabraňuje šíření infekce a dokonce jí ničí a také ná pozitivní účinky na hojení. Třeba i ran. Jen je třeba dát pozor aby se tam nedostala dužina. Jen čistá šťáva. Obklad přiložíte a ovážete. Tentokrát bez igelitu.
Viera 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.15 00:10
Viera

Dobrý večer. Jsem 7-let po operaci (rakovina prsu, vyoperovana lynfa z podpaží chemoter. ozařováni)před 3 dny zimnice, horečka 39. Bolest ruky, podpažii a prsu. Při sprchování jsem se zhrozila operovane prso jsem mněla růžové až tak tmavé jak bradavku. Druhy den jsem jela k lékaři a ten mně napsal penicilin a chladit, mazat sadlem. Řekl že je to růže, ale na prsu to jěšte neviděl. Mam oslabenou imun. Napište zda se s tím někdo setkal. A poraďte jak dal Děkuji

kmotra
115 příspěvků 22.4.15 02:04
Paní Věrko,

Kožní lékař by vám měl napsat pokračovací léky. Kupte si probiotika. ZařaĎte do jídelníčku častěji podmáslí apod. Je jaro, takže pokud můžete, pijte čaj z mladých kopřiv, nebo pampelišky apod. Sádlo není špatné, ale mi kožní lékařka předepsala mast. Budete li chtít, napište mi osobně, na můj nick.

samema
1 příspěvek 15.6.15 00:05

Dobrý den, růži mám pár dní, akorát mám po Atb kopřivku, a Dithiaden mě hrozně utlumuje, poradíte mi nějakou alternativu? Díky Lada :)

Dáda1311
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.15 00:33
Růže

Právě mě propustiliz nemocnice kde jsem byla z důvodu růže. Noha mě stále bolí. Nemůžu vydržet dlouhodobě ji mít dole.Jak dlůouho trvá následná léčba po penicilinu?

kmotra
115 příspěvků 16.12.15 00:45
Dádo, růže

Přenosná je. Bohužel, je to infekční nemoc. Přečtěte si odpověď dr. Hause. Po penicilinu by jste měla brát udržovací tablety. A mazejte nohu. Mast vám určitě napsala kožní lékařka. Pokud budete něco potřenovat, napište. Mi osobně.

puclik88
36 příspěvků 3.5.16 17:06

Vitamin d je volne prodejny a dostupny ke koupi i v lekarne, ja mam doma probio c+d

Romculda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 23:16

Dobry den, mam rok a pul starou holcicku a babicka dostala ruzi. dostala antibiotika.jak dlouho je ruze prenosna? mam omezit bezny kontakt batolete s nemocnou babickou? nebo staci kdyz ji nebude chvat? diky za odpodev

kmotra
115 příspěvků 21.6.16 08:32
Dobrý den,

Pokud je růže na noze, počkat do využívání antibiotik. Lépe se zeptat lékaře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.17 01:12

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co vám pomohlo při léčbě růží. Mojí mamku asi před pár rokama kousl pes do nohy. Cca 2 měsíce na to dostala do té nohy poprvé růží, nebylo to tak strašně (jak po druhé). Ale měla vysoké horečky, týden proletěla v posteli bez jakého koliv pohybu.Po roce se jí to vrátilo, ale dostala to do druhé nohy, a to bylo horší..puchyre na lýtkách ve velikosti vejce. Vysoké horečky předepsané antibiotika, mastičky, fakt dobrá kožní a chodila na lymfy.(na podzim) bylo to v pohodě ale barva kůže se jí už nevratila..(cervena kůže) bylo to opravdu horší než poprve.
A teď na jaro začala chodit znovu na ty lymfy. A jela jednou autobusem kde prudce zabrzdil autobus na křižovatce, a mamka narazila tou nohou o schod. Kde se jí udělala obří modřina, jak na těch lymfach procvičovála nohu. Tak se jí nak špatně sestřička dotkla(bolelo ji to) a ten večer se jí noha zbavila do červena s malyma puchyrkama hned se mi to nezdálo tak jsem ji poslala na další den k doktorovi. A bum dostala růží znovu. Doktorka ji teď predepsala antibiotika a 14dni zákaz na lymfy. Dáváme studené obklady. Ale mám strach že se to zhorší opravdu nechci vidět znovu mamku v takovém stavu, a chtěla bych jí pomoct. Proto se obracím na vaše zkušenosti a rady. Nechci aby se jí to zhoršilo.. děkuji za každé rady a zkušenosti.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek