Růže - nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Erysipel Mladá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.17 22:50
Mladá s Růží

Je mi 30 let, v těhotenství jsem na plavání dostala plíseň do nohou a přes ni pak nejspíš Růži. Vrací se mi cca 1× za měsíc a půl, ani už nevím, pokolikáté ji teď mám, myslím po šesté či sedmé. Vždy dostanu atd., mažu Ichtoxylem, ale už se toho chci zbavit. Začne to buď zrůžověním, poté horečky a zimnice, zfialovění, po cca 3 dnech zafungují atb. a já začnu fungovat a další cca 2-3 týdny noha světlá, ale zůstává na ní světlerůžové místo. Jedno vzadu nad kotníkem, tam to začlo, druhé vepředu, kam se to pak přesunulo a odkud to teď vždy začíná. Jsem z toho dost zoufalá a dr. mě straší, že za 10 let budu imunní vůči atb. a už to asi ani nebudu muset řešit. Mám 1,5letou dcerku. Hledám tedy alternativní způsoby, jak se léčit, protože prevence u mě nefunguje. Založila jsem na fb skupinu pod názvem onemocnění, tj. Erysipel či onemocnění Růže. Budu ráda, když se tam přidají další pacienti, sdílejme své zkušenosti s léčením, úspěšnými a neúspěšnými recepty, podpořme se. Život s růží je dost na pendrek.

Karbe3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.19 06:52
Růž na obličeji

Jsem po operaci zad, asi 3 neděle a před třemi dny se mi udělala růž na obličeji. Je možné, že jsem byla oslabená po operaci, jinak si neumím představit, kde jsem k ní přišla.

kmotra
115 příspěvků 13.8.19 16:09
růže na obličeji

Dobrý den, možná jste byla oslabená po operaci, a měla jste ohnisko růže v sobě. Jak růži léčite? Máte atb? Je to na dlouho ta léčba.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek