Růže - nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Erysipel Mladá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.17 22:50
Mladá s Růží

Je mi 30 let, v těhotenství jsem na plavání dostala plíseň do nohou a přes ni pak nejspíš Růži. Vrací se mi cca 1× za měsíc a půl, ani už nevím, pokolikáté ji teď mám, myslím po šesté či sedmé. Vždy dostanu atd., mažu Ichtoxylem, ale už se toho chci zbavit. Začne to buď zrůžověním, poté horečky a zimnice, zfialovění, po cca 3 dnech zafungují atb. a já začnu fungovat a další cca 2-3 týdny noha světlá, ale zůstává na ní světlerůžové místo. Jedno vzadu nad kotníkem, tam to začlo, druhé vepředu, kam se to pak přesunulo a odkud to teď vždy začíná. Jsem z toho dost zoufalá a dr. mě straší, že za 10 let budu imunní vůči atb. a už to asi ani nebudu muset řešit. Mám 1,5letou dcerku. Hledám tedy alternativní způsoby, jak se léčit, protože prevence u mě nefunguje. Založila jsem na fb skupinu pod názvem onemocnění, tj. Erysipel či onemocnění Růže. Budu ráda, když se tam přidají další pacienti, sdílejme své zkušenosti s léčením, úspěšnými a neúspěšnými recepty, podpořme se. Život s růží je dost na pendrek.

Karbe3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.19 06:52
Růž na obličeji

Jsem po operaci zad, asi 3 neděle a před třemi dny se mi udělala růž na obličeji. Je možné, že jsem byla oslabená po operaci, jinak si neumím představit, kde jsem k ní přišla.

kmotra
115 příspěvků 13.8.19 16:09
růže na obličeji

Dobrý den, možná jste byla oslabená po operaci, a měla jste ohnisko růže v sobě. Jak růži léčite? Máte atb? Je to na dlouho ta léčba.

Dragnaut
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.20 22:52
Lapacho není řecký nápoj ....

Lapacho je stále zelený strom s červenými květy rostoucí na části území Jižní Ameriky. Jsou známy desítky druhů tohoto stromu, ale pro zdravotně prospěšný nápoj mají význam jen některé.
Původní obyvatelé Ameriky, indiáni z Brazílie, severní Argentiny, Bolívie, Peru, Paraguaye a dalších jihoamerických států pijí nápoj ze stromu lapacho po tisíce let. Lapacho čaj je často nazýván jako "čaj Inků” Tento nápoj poskytuje řadu zdravotních benefitů.

Vyrábí se z vnitřní kůry stromu lapacho. Neobsahuje kofein a je bohatý na vitamíny a minerály, které pomáhají uchovat zdraví a životní energii. lapacho obsahuje například železo, vápník, hořčík, mangan, jód, bor nebo baryum.

Zdravotní účinky čaje lapacho:
Pomáhá jako prevence při různých chorobách, jako je například artritida, diabetes, střevní problémy, infekce močového měchýře, astma a rakovina. Jeho použití se v mnoha ohledech vyrovná se v imuno stimulantům, jako je echinacea a ženšen a předčí je, pokud jde o jeho potenciál jako podporný prostředek při léčbě rakoviny.
Působí jako mírné laxativum. Pravidelné používání odvaru z kůry lapacho bude udržje pravidelné vyměšování. Uživatelé všeobecně hlásí příjemné a umírněné uvolnění vnitřností, které vede k větší pravidelnosti bez jakýchkoli nepříjemných vedlejších účinků, jako je průjem.
Funguje jako přírodní antibiotikum.
Zpomaluje projevy stárnutí. Pokusy ukazují jednoznačnou inhibici volných radikálů. Volné radikály se silně podílí na normálním procesu stárnutí.
Posiluje imunitní systém a snižuje šance na onemocnění kvůli jeho poměrně silným antimikrobiálním účinkům.
Pomáhá zlepšovat zdraví krve a kostní dřeně. díky zvýšené produkci červených krvinek se zlepšuje schopnost přenosu kyslíku v krvi. To má významný dopad na zdraví tkání v celém těle.
Zmírňuje příznaky chřipky, nachlazení, horečky, popáleniny, dušnost, podráždění pokožky, kvasinkové infekce, infekce kostí, úplavice a dalších infekčních onemocnění.
Pomáhá při léčbě chronických onemocnění, jako je lupus, psoriáza a Parkinsonova choroba. Zlepšuje také projevy u HIV nemocných pacientů.
Má protizánětlivé účinky, snižuje bolest, zánět a jiné příznaky artritidy.
Vedlejší účinky. I když není pochybností o tom, že lapacho je velmi toxický pro mnoho druhů rakovinných buněk, virů, bakterií, plísní, parazitů a ostatních druhů mikroorganismů, jeví být bez jakéhokoli významné toxicity pro zdravé lidské buňky. Vedlejší účinky se objevují obvykle s izolovanými složkami ze stromu Lapacho a bývají omezeny na nevolnost a antikoagulační účinky a průjem a to jen ve vysokých dávkách. Určitou nevolnost je však potřeba očekávat jako přirozený důsledek procesu detoxikace.

VoLenka73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.20 21:12

Můžete vyzkoušet nějaké přírodní antibiotikum. Mi pomáhá phytoxan, který je taky pro detoxikaci organismu ;) Třeba vám taky pomůže

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek