Roztroušená skleróza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanka Mrazikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.19 13:05
Roztroušená skleróza

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s roztroušenou sklerózou? co dělat, kromě prášků, abych byla co nejdéle v pohodě?

Reakce:
Martinosetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.19 14:18

Řešil jsem tohle už i u otce, koupil jsem mu na to zdravotnický laser, který působí velice pozitivně na tělo při potížích s roztroušenou sklerózou.

Hanka Mrazikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.19 10:50

Kde jste ten zdravotnický laser koupil? kolik to prosím stojí, a jak se to používá?

Martinosetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.19 11:30

Zaplatil jsem za něho kolem 15 tisíc korun, nemusíte si ho rovnou kupovat, můžete se domluvit i na výhodném pronájmu. Stačí ho používat jen cca 30 minut denně, je to malinká krabička, která se pohodlně vleze pod rukáv. Podívejte se na stránky nuovotherapy.cz, kde se můžete dozvědět více.

777
148 příspěvků 12.5.19 14:27
@Hanka Mrazikova píše:
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s roztroušenou sklerózou? co dělat, kromě prášků, abych byla co nejdéle v pohodě?

Ve zdravotnictví jsou utajeny souvislosti s mozkem a destruktivními vlivy na něj, aby bylo možné vyrábět z lidí pacienty bez možnosti opačného směru a byl zajištěn dlouhodobý odbyt „léků“ bez ohledu na negativní efekt. Takže je dobré začít detoxikací mozku a dopracovat se až ke zrušení diagnozy.

Váš příspěvek