Alkohol a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tonnny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.19 18:05
Alkohol a sex

Dobrý den, je normální že mi to po chlastu špatně stojí?

Reakce:
Houslitka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.19 16:41

Tak to je opravdu naprosto normální,, ten můj s tím mám problém taky, když prostě někde jdeme a večer chce, tak nepije, protože když pil, tak jsem se mohla snažit jak jsem chtěla a nic, a za normální situace stačí jen naznačit, a už je v pozoru.

Michalkolman
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.19 15:31

S tím jsem taky měl problém a podařilo se mi ho vyřešit pomocí gelu Runner, který prostě nosím pořád u sebe, zabere do 20 minut a užiju si pak lepší sex než normálně… kupuji ho z eshopu supererekce.com

Houslitka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.19 17:45

Díky za radu, dívala jsem se, že to stojí pár korun, tak to nakoupím domů do zásoby, díky.....

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.19 19:26
Alkohol

Tak nepij, když ti to vadí a je to. Musíš si vybrat, co je pro tebe důležitější. Manžel naštěstí žádný problém nemá. Je pravda, že moc nepije. Tvrdý alkohol nepijeme vůbec, ale máme rádi růžová vína z https://www.1er.cz/…/ruzova-vina , ale nikdy spolu nevypijeme více jak láhev za večer.

Klárapapsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.19 17:55
Lepší sex

Dobrý den, zkoušel jste někdo prášky nebo něco jiného pro lepší sex? pro nabuzení? existuje něco, co by fungovala na chlapa i na mě?

Fantlovaverca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.19 12:42

Dělají se afrodiziaka pro páry, já jsem to s přítelem také zkoušela, a bylo to opravdu něco jiného, hodně nás to rozpálilo oba.

Klárapapsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.19 11:43

Opravdu? oba dva? a sex byl také lepší? byla jste citlivější?

Klárapapsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.19 11:43

Opravdu? oba dva? a sex byl také lepší? byla jste citlivější?

Albeon
71 příspěvků 20.9.19 12:01

To buď v pohodě, to je normální.

Fantlovaverca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.19 12:38

Mrkni se do sekce afrodiziaka pro pány a dámy na eshopu e-kondomy. cz, klidně se nebojte objednat si to domů, na zásilce nikdo nepozná, že se jedná o zásilku ze sex shopu.

Marosi
20 příspěvků 25.9.19 08:23

Tak ano, prý to normální je.

Holisa
21 příspěvků 25.9.19 11:34

Buď v pohodě, to je u chlapů normální.

Váš příspěvek