Dárek k Valentýnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JarekKastyl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.19 10:28
Dárek k Valentýnu

Ahoj, prosím poradíte mi někdo originální dárek k Valentýnu? čím bych mohl přítelkyni opravdu potěšit?

Reakce:
Martinosetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.19 12:19

Vidím, že už píšu pozdě, že je po Valentýnu, ale pokud chcete kupovat nějaké erotické pomůcky, tak já z vlastní zkušenosti doporučuji sexshop e-kondomy.cz, který má super ceny. Kupoval jsem tam pro přítelkyni vibrátor a sex oblečky, hodně si díky nim užíváme.

Tomaspeterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.19 11:37

Zkoušel jste někdo ty jejich tenké kondomy? má to smysl? je to jiné jako klasický kondom?

Darinagabka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.19 15:24

Přítel si je objednává a je z nich nadšený, vůbec mu to nevadí, že si bere kondom, bere to jako kdyby na sobě nic neměl.

Paveeeel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.20 20:44

Zdravím, rád bych udělal partnerce na Valentýna radost, ale v poslední době už dostala, co si přála a i za poslední roky jsem asi vyčerpal veškerou fantazii. Holky, poradíte mi, co by vás potěšilo?

Alena562
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.20 10:07
Čokoláda

Já bych se vykašlala na tipy jako jsou velká plyšová srdíčka apodobně. Můj přítel mě třeba teď k narozeninám překvapil výbornou čokoládou od Janka. Tak se zkus mrknout https://www.cokoladovnajanek.cz/ Můžu říct, že do teď sem nevěděla jak vůbec chutná čokoláda, po těch přeslazenejch milkách apodobně.

Magdaaa01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.20 22:31

Ahoj, já bych byla ráda za nějaký šperk, parfém, nebo i nějaký kousek do šatníku, pokud by se partner trefil do vkusu a velikosti :) a nebo by mě potěšila opravdu luxusní vonná svíčka…

Paveeeel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.20 20:51

Děkuji za tipy. Toho všeho už bylo poslední dobou dost, ale svíčky má ráda. To furt všude zapaluje nějaký. Jak vypadá taková luxusní svíčka?

Magdaaa01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.20 14:59

Mrkni na tyhle: https://www.svickymatys.eu/…romatherapy/ Ty jsou podle mě top. Mají nádhernou křišťálovou dózu a výborně voní. Jsou ručně vyrobené ze zdravého přírodního sojového vosku. Když bych ji dostala, tak bych měla opravdu radost :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu