Roup dětský - bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kimeemik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.11 19:43
Roup dětský - bolest břicha

nedávno(je to asi týden)mě začalo bolet břicho . Vždy večer a občas i v noci - probouzelo mě to ze spaní. Byly to bolesti kolem pupku. Nejprve jsem si myslela, že to bude pouze žaludek, potom jsem se na toto téma začala bavit s mou kamarádkou. Ta mi poradila, že by to s velkou pravděpodobností mohly být roupi. Pro jistotu se chystám zajít k doktorce - každopádně by to v takovéto nebo podobné situaci měl udělat každý…

Pokud někdo víte něco víc a nebo chcete přidat svoji zkušenost.. :?: :?: :?:

Reakce:
matige11
2 příspěvky 25.3.11 21:43
matige

Bolesti můžou být způsobené stresem,psychikou.

bluearm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.11 20:56
Určitě

Moji dceru (8 let) tydny hlavne vecer pobolivalo bricho, podobalo se to krecim. U doktorky jsme vyloucily vsechny jine vnitrni problemy, pro jistotu daly pripravek proti roupum. Hned po prvni davce bolesti do dvou dnu vymizely. Take jsme zasly na ultrazvuk, vse bylo v poradku, az na drobne jizvicky-uzliny („mezenterialni lymfadenopatie“), ktere pry muzou roupy zpusobit a uz nikdy nevymizi. Nakazeno muze byt udajne bezne az 80% detského kolektivu. Ted si musime pohlidat podani druhe a treti davky a hlavne to myti rukou a kousani nehtu; nedelam si iluze, jak to vypada ve skole…co koberce, kliky, lavice…a navyky ostat. deti…Klidne obcas prelecit preventivne, lek je bez predpisu, docela levny a bez zvlastnich vedlejsich ucinku.

matige
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.11 07:54
lek na roupy

kimeemik,o jaký lék se jedná? :lol:

matige
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.11 07:56
lek na roupy

blueram,o jaký lék se jedná…

Kláruse
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.11 17:24
Roupi

Mám také roupy,bojím se chodit na záchod…atd…nevím si rady..ted zrovna potrebuji na stolici,ale bojím se. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bluearm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.11 21:46
Roupi

Lek se jmenuje Vermox, tak hura do toho!

annamari@tiscali.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.12 20:18
roupi

Vermox-prosím vás!mohou tento lék děti do tří let?

bluearm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.12 22:27

Je to už jinak. Lék Vermox je na předpis. Raději zajděte s malým dítětem k doktorce nebo zavolejte. Ale jinak by vam v dobré lékárně měli poradit; byl ještě další přípravek bez předpisu. Jméno si už ale nepamatuji.

Anonym000232
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 18:13

mně svědí kolem zadku ale břicho mě nebolí ani nemam průjem i když se vykoupam tak mě pořád to svědí… většinou to je kolem 14:0 DO 20:00 hodiny porad te mi co to je??????

kasapis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.13 23:09
roupy

Právě jsem zjistila, že má roupy moje 4 letá dcera…super Pyrvinium se už neprodává a Vermox je na předpis. Jak ji mám o víkendu pomoct? Nemůže spát a pořád pláče, že ji to svědí. Nevím, který idiot to přestal vyrábět. Přijeli jsme včera z fakultní nemocnice z infekčního, dcerka se léčí antibiotiky, zesláblá a te´d tohle. Myslela jsem, že zajedu do lékárny a bude klid, tak ji potáhnu na pohotovost mezi nemocné děti. Super.

Jakub9998
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.13 20:26
Důvod???

A proč se bojíš a jak to s tím souvisí :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Jakub9998
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.13 20:27
@Anonym000232 píše:
mně svědí kolem zadku ale břicho mě nebolí ani nemam průjem i když se vykoupam tak mě pořád to svědí… většinou to je kolem 14:0 DO 20:00 hodiny porad te mi co to je??????

Může to způsobit to co jíš, nebo máš jen chlupy v ******

Jakub9998
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.13 20:28
@Kláruse píše:
Mám také roupy,bojím se chodit na záchod…atd…nevím si rady..ted zrovna potrebuji na stolici,ale bojím se. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

A proč se bojíš a jak to stím souvisí :?: :?: :?: :?: :?:

kasapis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.13 20:30

Tak jsme celá rodinka na Vermoxu a teda pí. Dr. na pohotovosti se k nám chovala, jako kdyby jsme byli nějaká špinavá rodina. Nechtěla to řešit. Prášky jsem z ní dolovala a pak vše stříkala desinfekcí, málem i mě. Bylo to ponižující. :twisted: naše dětská už ok, napsala ještě jedno balení a uvidíme jestli to bude ok. :dance:

kasapis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.13 20:35

Dnes každý doktor ví, že to není tragédie. Zajděte si pro Vermox. Já si ho nechala poslat i ze zahraničí pokud by jsme potřebovaly i po měsíci více ještě, ať nelítám pořád po doktorech. Pokud mi zůstane přepošlu za poštovné, co bych s tím dělala, má to expiraci. Je to z Belgie. V zahraničí je to dostupný lék bez předpisu. Poślal mi to otec dcerky. 2 balení ještě. tady jsou trapní s lékama, asi si z toho budu vařit perník. pamatuju na dobu, kdy nešlo ani dostat Canesten na kvasinky bez předpisu. Česko je těžce pozadu pokud jde o prodej léků. :,(

bluearm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.13 14:19
Krávy jsou všude

Nic jsi z toho nedělejte, Dr byla asi pěkná kravka.
Děti si běžně roupi předávají přes kliky ve školách, na záchodcích, přes nemyté ruce, osahané lavice, špinavé nehty atd. Naprosto běžné pro první stupeň ZŠ. Ty čistotné děti s návyky k tomu přijdou „jako slepej k houslím“, asi jako ke vším.
Musely by stále myslet na to, že si musí před každým jídlem znovu umýt ruce, nedotýkat se pusy, nevrtat se v nose atd.
Občas se musí přeléčit celá rodina. No a co? :D
Dr by si přednostně měla vydezinfikovat ten svůj software.

janička05
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.13 21:43

Jemi 24 let a zjistila jsem že, mám roupy.byla jsem z toho uplně tohová. zašla jsem k lékaři ten mi předepsal vermox. včera jsem si vzala první dávku a druhou si mám vzít až za 14dní. ale, přijde mi to takový divný že, až za 14dní. a myslím že učinek byl snad dobrý. ve stolici už nic nemám. tak, doufám že se toho zbavím už na dobro.ale,jak jsem tady četla tak, se to rádo vrací. myslela jsem že, to mají jenem děti. ale, není to tak, trpí nato dost i dospělí. vermox preventivně užívá i můj přítel. v mojim věku a s takovým problémem jse mi opravdu k lékaři nechtělo ale, myslím si že, lékář ví jak pomoc.bylo mi to dost nepřijemný když jsem zjistila že, něco takový mám,,hrůza,,docela mám ale, ztrach ted z těch vajíček. vermox vyplaví jen vyléhlé ale zárodky tam zustanou.jak se zbavit těch vajíček. nevíte nakou radu. děkuji 8o

Mirnda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 12:44

Od jara má přítel problem s roupy, hygienu dodržujeme, zkoušíme i přírodní léčbu, česnek jíme na vagony každý den. Nějak ta přírodní léčba nezabírá a já je u sebe ve stolici našla také:-(tak jdu potupně k lékařce pro léky. Roupů je všude plno, mělo by to být dostupnější než paralen, spíše jako doplněk stravy.:-D

tr.ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.13 20:44

Tak roupy měla poprvé dcera ve 3 letech, v noci nemohla spát, drbala se v zadečku, pamatuji si jak jsem jí je v noci vytahovala, rozmačkávala..za pár dní jsem je měla také a roupy nás od té doby, dcerce je 10let navštěvují pravidelně zhruba každé 2 měsíce, užíváme vždy přesně Vermox, tenkrát Pyrvinium, česnek, dodržujeme hygienu, pereme atd..dle mého jakmile je jednou máte, už se jich nezbavíte to je má 7 letá zkušenost…o kterou teda nestojím…protože k tomu sme ještě ke všemu chytly vši, kterých se také nemůžeme zbavit..a to opravdu nejsme žádné špindíry, dost si potrpím na čistotu, stále všechno všude pígluju.. :nevim:

kukačka4321
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.14 12:18
@janička05 píše:
Jemi 24 let a zjistila jsem že, mám roupy.byla jsem z toho uplně tohová. zašla jsem k lékaři ten mi předepsal vermox. včera jsem si vzala první dávku a druhou si mám vzít až za 14dní. ale, přijde mi to takový divný že, až za 14dní. a myslím že učinek byl snad dobrý. ve stolici už nic nemám. tak, doufám že se toho zbavím už na dobro.ale,jak jsem tady četla tak, se to rádo vrací. myslela jsem že, to mají jenem děti. ale, není to tak, trpí nato dost i dospělí. vermox preventivně užívá i můj přítel. v mojim věku a s takovým problémem jse mi opravdu k lékaři nechtělo ale, myslím si že, lékář ví jak pomoc.bylo mi to dost nepřijemný když jsem zjistila že, něco takový mám,,hrůza,,docela mám ale, ztrach ted z těch vajíček. vermox vyplaví jen vyléhlé ale zárodky tam zustanou.jak se zbavit těch vajíček. nevíte nakou radu. děkuji 8o

Janičko, na ty vajíčka působí právě užití Veromoxu za 14 dní. Lék zabije ty živé potvory, když ho užiješ, a ta dávka za 14 dní, zabije ty, co by se vylíhly z vajíček. A jinak žádný stres, taky sem dospělá a mám je :D Tak snad Vermox pomůže.

marcous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.14 17:36

Jj, ten Vermox - nic moc, chce to k tomu přidat vše, co se dá i z alternativy :zed:

Matika1
1 příspěvek 1.12.14 13:32
Dávkovaní vermoxu

Dobrý den, jak se bere ten vermox. Lekařka mi nic k tomu neřekla a lekarnice mi řekla že mam brat jednu tabletu 2× denně. Díky

PoradceProZdravi
9 příspěvků 26.1.15 22:22
Samotný Vermox nestačí

Mám zkušenost, že samotný Vermox nestačí, navíc se roupi rádi vracejí a používat antihelmintika často také není dobré. Já mám u sebe a dětí a svých klientů vyzkoušený Antiparazit v kombinaci s něčím na podporu imunity, u dospělých i krevního oběhu. To, že se roupi přemnoží znamená sníženou imunitu, jinak by si s tím tělo poradilo. Dá se pomoci i s přírodními přípravky, ale ať už použijete kterékoliv, vždy je třeba léčbu brát komplexně, aby to mělo efekt a smysl. U dětí se snadno poznají, když se dloubou hodně v nose :)

Yawn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.15 20:16

Moc ráda bych vám k tomuhle tématu napsala nějakou účinnou radu, ale léčím se už minimálně rok bez většího výsledku. Nutno podotknout, že pracuji u velmi malých dětí, takže to může být i zaměstnáním. Spolykala jsem spoustu vermoxu, nebála jsem se ani „předávkovat“ se, měla jsem nějaké antiparazitické kapky, pravidelně brala česnekové kapsle, každé ráno se sprchovala a konečník natírala antibakteriálním gelem, eliminovala jsem cukry. Nemám žádné potíže jako jsou teploty nebo průjmy, ale ničí mě to. Ničí to můj sexuální život, cítím se velice špatně a nevím si rady. Mojí záchranou je teď biorezonanční terapie, od které čekám zázrak. Jinak už to asi vzdám a budu držet půst s heslem „buď vy nebo já“ :zed:

chesneymonkey
1 příspěvek 2.3.15 20:43

Ahoj, jen samotné odčervení nestačí, je potřeba k tomu posílit protiparazitární imunitu. Učím ve školce angličtinu a jsem tomu také hodně vystavená. Zároveň pracuji jako detoxikační poradce s Oberonem. Už dva roky sleduji, jak to cykluje u mě i mých dětí, i mých klientů. Ve školkách frčí roupi, ve školách škrkavky, u dospělých je to různé. Je potřeba 2-3× ročně odčervit, stačí bylinkami a k tomu posilovat imunitní systém, aby si množství parazitů v těle reguloval na snesitelné úrovni. Bez kvalitního a silného IS to v těle prostě nefunguje. Paraziti v těle vždycky jsou, ale měli by být pod kontrolou. Kdyžtak napište: luhouskova@seznam.cz.

ivanadamcova
10 příspěvků 17.4.15 11:46
@Yawn píše:
Moc ráda bych vám k tomuhle tématu napsala nějakou účinnou radu, ale léčím se už minimálně rok bez většího výsledku. Nutno podotknout, že pracuji u velmi malých dětí, takže to může být i zaměstnáním. Spolykala jsem spoustu vermoxu, nebála jsem se ani „předávkovat“ se, měla jsem nějaké antiparazitické kapky, pravidelně brala česnekové kapsle, každé ráno se sprchovala a konečník natírala antibakteriálním gelem, eliminovala jsem cukry. Nemám žádné potíže jako jsou teploty nebo průjmy, ale ničí mě to. Ničí to můj sexuální život, cítím se velice špatně a nevím si rady. Mojí záchranou je teď biorezonanční terapie, od které čekám zázrak. Jinak už to asi vzdám a budu držet půst s heslem „buď vy nebo já“ :zed:

To je škoda no :/

Dominick
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 09:08

Ten počítač je na nic :pocitac:

Dominick
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 09:10

Buďte ticho :poblion:

Kaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 09:05

Dobrý den, taky bych potřebovala radu.Syn 5 let mi zacal v noci plakat že ho boli zadecek.Mel kolem konečníku i vyrazku jako potnicky, občas krev na papiru. Začali jsme mazat masti na opruzeniny.Uz se ani nenechal pomalu utrit jak ho to bolelo. Když nic nezabralo navštívili jsme dětského lékaře. Diagnóza roupy.Ve stolici jsem nikdy nic nevidela. Jedná tableta Vermoxu a česnek vám pomůžou. Stále potíže pretrvavaly.Tak jsem zase šla k lékaři. Dostali jsme Pityol a fialku. Vyrážka se sice ztratila, ale v noci pořád tak strašně pláče že už nevím co mám dělat. Nemáte někdo zkušenost? Četla jsem o výtěru popř. kultivaci stolice. Už to trvá asi měsíc. :,(

klarrrinetkkka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 08:45
11

Ahoj, jsem Klárka, včera večer jsem dostala Roupy dětské. Je mi 11 let-(1.7).Moje mamka to ví že mám roupy, ale ordinační hodiny u doktora jsou pondělí úterý středa ctVítek
a pátek. A já jsem ty Roupy dostala zrovna večer v sobotu

Nooo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.17 23:17
Tpč

Je mi 11 a nejspíš mám asi teď roupi mamce sem to řekla zítra jedeme k doktorovi…antén myslím že nám předepíše nějaké léky.. :)
A hrozne to je nepříjemný, už se toho chci zbavit. :pocitac:

Anonymka_girl_aa_lol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.22 23:11
Anonym girl

Bolí mě žaludek a svědí mi okolo konečníku a je to hrozné bývalé jsem se z toho dostala ale jen měsíc pak to začalo znova a zase znova a takhle je to furt ani už ty prášky nepomáhají už fakt nevím co s tím :,(

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu