Motání hlavy a rychlý tep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Biggy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.11 21:09
Motání hlavy, rychlý tep

Zdravím,

od soboty mám problém s motáním hlavy a zrychleným tepem.
Začalo to v sobotu když jsem vstal. V pátek jsme byli oslavovat a já domu dorazil docela KO v půl páté ráno. Vstával jsem v půl páté odpoledne a bylo mi docela fajn. Pak jsem šel na chvíli ven a až venku se mi začala motat hlava bylo mi skoro na omdlení. Ale pak to přešlo poté jsem si dal jednu kávu a až večer doma když jsem se díval na film tak se mi udělalo zase divně motání hlavy a zrychlil se mi tep. No nic nějak jsem usnul a druhý den už to bylo lepší ale pořád jsem byl takový malátný a slabý, v pondělí se to opakovalo to samé a dnes v práci to samé ráno jsem si dal jednu cigaretu ani ne celou protože se mi zvýšil tep a začala motat hlava tak sem ji nedokouřil. Asi za 3hodky jsem si sel na cigaretu znovu a zase se mi zacala motat hlava víc než normálně. A celý den jsem byl takový malátný a slabý. Dorazil jsem domů a změřil tlak a vyskočilo mi 130/69 ale nerozumím tomu tak jestli je to dobrý nebo ne? ráno se chystám k doktorovi. Je mi 21 let muž 189cm 82 kg

Reakce:
zdendasup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.11 23:40
to samé :(

ahoj,byl jsi u toho lékaře kdyžtak co ti řekl moc by mě to zajímalo jen z toho důvodu že v posledním týdnu se mi stává to samé :( byl jsem z přáteli posedět v parčíku po dokouření cigarety se mi začala divně motat hlava až na ondlení byl jsem celej zpocenej :( je mi 18 mam 185cm a vazim 75kg

this is not lupus
66 příspěvků 27.06.11 20:57

Tak zdravim, ten tlak co jste napsal je v pohode, to motani hlavy po cigarete je take docela bezny jev, muze se to vyskytnout kdykoli.
Kdyz jste paril tak telo na to nejakym zpusobem reaguje a vzpamatovava se z toho(procesy kterymi telo prochazi po alkoholickem opojeni najdete v googlu), nikotin nebo nedostatek tekutin-dehydratace(zpusobena alkoholem)muze zpusobit tachykardii, to kafe je spatnej napad po proparene noci, doporucuji spis nejakou neperlivou mineralku a stavu z cerstveho ovoce, kureci polivku a cerstvym cesnekem atd.ale kafe rozhodne ne.
Chce to klid a nohy v teple. Hlavne odpocinek,pokud by problemy pretrvavali delsi dobu i pres abstinenci a bez koureni,teprve potom bych doporucil navstevu lekare.

Maff
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.11 18:12

Já jsem třeba přestala kouřit, ani moc nepiju, resp.: se neopíjim a motá se mi hlava taky… Ale spíš si myslím, že to mam od krční páteře nebo tak něco… Každopádně je to nepříjemné :(

Touax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 10:29
Motání hlavy

Dobrý den jen se chci připojit ten první text mě docela zaráží protože máme úplně jstejny příběh mám to samé ale už to je cca asi 4,roky co se mi to stalo a nadále pokračuje, motání hlavy únava slabost atd… Doktoři říkají krční páteř ale co dál… Nevím jak vás ale docela mi to mění život nemohu dělat to co mě baví to známena sport fitness atd… Tak prosím jestli je už někomu líp a má nějaký lék tak doporučte…

Váš příspěvek