Rande přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivet.kol8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.20 12:55
Rande přes internet

Vyšlo někomu rande domluvené přes internet? nebo bych se toho měla spíš bát?

Reakce:
Monicik.moni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.20 22:56
Rande

Raději jsem zvolila bezpečnější způsob seznámení, kde bylo několik mužů, kteří se chtějí seznámit rychlerande. com Asi bych se bála jít jen tak někde s někým, koho neznám. Tady bylo hodně lidí a hlavně jsem tam našla perfektního muže

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.21 18:48

Já tedy nevím jak vy, ale já bych nikdy na žádné internetové rande asi nikdy nešla, na tom jsem asi moc konzervativní :-) Nicméně jestli mohu doporučit nějakou stránku na třeba nejnovější zprávy, určitě se mrkněte třeba sem … A proč to sem píši… Nedávno jsem se totiž dočetla, že se přes tyto internetové rande stalo něco velice nehezkého… A to určitě zažít nechci :)

Jitka_74
2 příspěvky 30.7.21 14:01

Mně jich vyšlo dost :)… a z jednoho podařeného mám už 16 let manžela a dvě děti :) Špatných pokusů bylo minimum. Osvědčilo se mi chvíli si s nimi psát, ona úroveň komunikace dost prozradí. Ale ne příliš dlouho, aby se člověk nezamilovat do svých představ :lol:

SimonaHelna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.22 21:04
Internet

Já internet využívám hodně, ale první rande jsem si přes něj nikdy nedomlouvala. Bála bych se, kdo by nakonec přišel :-D. Internet máme doma jednak kvůli počítači a mobilům, ale také si platíme internet televize , takže jsme na internetu závislí hodně. Ale to asi každá druhá rodina.

Váš příspěvek