První menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nianaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.16 15:20
PRVNÍ MENSTRUACE?

Ahoj, nevím, jestli to patří sem, ale potřebuji poradit. V říjnu mi bude 14 let a zatím mám pouze výtok (1,5 roku - 2 roky, přesně nevím). Výtok je pravidelný. Někdy mám křeče okolo pupíku, může to něco znamenat? Mám v blízké době menstruaci očekávat?
Předem děkuji
Nianaa

Reakce:
janickapiterkova
7 příspěvků 22.11.16 12:47

Pořádné křeče příjdou až opravdu těsně před tím, než menstruaci dostaneš… :)

Chappka
67 příspěvků 2.6.17 13:25

Užívej si dokud menstruaci nemáš :D

PetraFalsová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 23:47

Můžu se holky zeptat jestli je lepší používat tampony nebo vložky? MS mám chvíli a zatím se v tom nejsem schopna moc najít..

LenkaPruhova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 11:53

Co vyzkoušet menstruační kalhotky? :)

Jankajedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 10:51

Za mě taky menstruční kalhotky, hodně mi pomohli od bolestí a celkově to pohodlí je k nezaplacení. Kupuji na Maluně a nosím i na hodně silnou MS.

PetraFalsová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 14:50

Jakou značku nosíte? Nebo takhle… je jedno jakou značku koupím nebo je potřeba při výběru koukat na značku? Kolik jich tak potřebuju? Není to drahá záležitost?

Jankajedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.21 17:38

Mrkněte sem https://www.maluna.cz/…ni-kalhotky/ tady vás to navede.

PetraFalsová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 19:46

Kolik tak kusů na celý cyklus budu potřebovat?

AdelaideMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 22:06

Já začínala s menstruačním kalíškem a přijde mi to jako nejlepší možnost https://e-kondomy.cz/…al-cup-lilla

KarolHorry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 14:07
@PetraFalsová píše:
Kolik tak kusů na celý cyklus budu potřebovat?

Hodně se to odvíjí od toho, jak máš silnou menstruaci. Na tom celém záleží. První dva dny mám menstruaci hodně silnou, takže mám na den troje kalhotky a na další dny dvoje a až jedny podle toho jaké si zrovna vezmu, protože jich mám víc a každé mají jinou absorpci.

Zdeňka95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 19:53

Ano, taky mám s různou absorpcí. Mám je moc ráda hlavně na noc. Přes den to střídám nebo kombinuji s menstruačním kalíškem.

Milisska58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 15:13

Jakým způsobem se ty menstruační kalíšky udržují a jak dlouho se dají používat? Během celého cyklu mi stačí 1 nebo jich musím mít víc?

Váš příspěvek