Produkt BUZZY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MajkaLaskava
24 příspěvků 6.5.20 14:28
Produkt BUZZY

Dobrý den, nemáte prosím zkušenost s produktem BUZZY? Doporučila mi ho kamarádka, že je výborný při odběrech, očkování, vytahování třísek… U malých dětí. Děkuji za případné zkušenosti.

Reakce:
Sonycka
24 příspěvků 9.5.20 00:09

Dobrý večer, osobní zkušenost nemám, ale sestřička u obvoďačky mi ho doporučovala pro syna. Tak si počkám na zkušenosti :)

Vendulka011
12 příspěvků 15.5.20 23:54

Dobrý večer, já jsem měla teda se synem problém při odběrech, a to jsme si to vždycky krásně vysvětlili a šli do ordinace s tím, že to zvládneme. Ale po příchodu do ordinace jakoby všechno zapomněl a ani za nic nechtěl sestřičce dát ruku. Přesvědčovali jsme ho vždy tak hodinu, ale nic nepomohlo - ani po dobrém, ani po „zlém“ :( Tak jsem pátrala a přístroj BUZZY objevila. Je opravdu skvělí! Doma jsme si to nacvičili a vzali k paní doktorce na odběry a konečně to šlo. Za mě teda pecka a vřele doporučuji!

MajkaLaskava
24 příspěvků 23.5.20 20:55

Zdravím, kde jste BUZZYho prosím kupovala, poradíte spolehlivý e-shop?

Vendulka011
12 příspěvků 25.5.20 19:57

Dobrý den, já jsem kupovala na těchto stránkách https://eshop.treemed.cz/…al-ladybuzz/. E-shop doporučuji.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu