Problematická pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MishulkaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.21 20:00
Problematická pleť

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je tu taky někdo komu se z roušek a respirátorů zhoršila pleť? Nikdy jsem problémy neměla až od loňského roku se s tím potýkám a nejsem schopna se toho zbavit :(

Reakce:
petasilvinka
5 příspěvků 15.6.21 11:37

I mě se znatelně zhoršila pleť, začala jsem používat krém na citlivou pleť.

Evik366
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 21:29

Tak to jsme na tom stejně. KOupila jsem si v drogérii micelární vodu a jakousi vodičku na pupínky, ale mám potom akorát extrémně vysušenou pleť.

MishulkaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.21 19:47

Mohla bych vědět po jaké kosmetice se vám pleť zlepšila? Budu ráda za doporučení, nebráním se tou vyzkoušet něco nového.

MirkaLounova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 18:53

Koupila jsem si na zkoušku čistící gel, essenci a krém retouch od iuvenia a světe div se po týdnu sleduju zlepšení.

Jančakecalka
91 příspěvků 13.7.21 14:43

Já přidala více vitamínů, konkrétně céčko a zinek, k tomu déčko, buď se dá koupit zvlášť, ale mě dala paní v lékárně Imuno Protect, který má všechny tyto vitamíny. Je to znát, akorát teda nevím, jestli je to přímo těma rouškama nebo nedostatkem vitamínů, ale pomohlo to.Je to vegan složení, takže to nenzatěžuje organismus. :palec:

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 16:07

Možná by nebylo od věci zkusit něco užívat vnitřně ;) mně v hodně ohledech pomohly doplňky z funkčních hub.

BetuskaBila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 15:17

JandinkaJ: Mohla by si být konkrétnější? O funkčních houbách už jsem slyšela, ale vím, že těch přípravků je víc.

AnnyMalia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 16:13

Ahoj, co se týká péče o pleť, tak já krom kosmetiky a veškeré péče, jako je čištění pleti, používám i přípravek prosti stárnutí https://www.houbicky.eu/…-120-kapsli/. A s tím jsem teda spokojená maximálně.

Váš příspěvek