Batoh v setu pro holku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kartouska
22 příspěvků 10.6.21 20:34
Batoh v setu pro holku

Zdravím, poradíte kde mají větší výběr batohů v setu pro prvňáky? Dcerka by chtěla mít všechno sladěné ve stejném designu, děkuji za tipy :)

Reakce:
VeronikaFrank
35 příspěvků 12.6.21 22:47

Dobrý den, velký výběr setů má Zdravý batoh. Mrkněte na jejich stránky, mají i velký výběr perfektních doplňků.

Astrala
10 příspěvků 17.6.21 20:46

Dobrý večer, my máme tento batoh v setu https://www.zdravybatoh.cz/…eckmann-2020 a jsme hrozně spokojení s kvalitou a s funkčností.

Efuuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.21 12:42

Nejlepší recenze jsem četla zatím na baagl, takže budu určitě pořizovat aktovku tady od té značky. Krásný výběr mají přímo na eshopu, líbí se mi ty zvířátkové aktovky pro holčičky, to si myslím, že se dcerce bude líbit moc.

KokinkaM
22 příspěvků 23.6.21 19:50

Zdravím, my jsme na eshopu Zdravý batoh kupovali tu světovou novinku od Beckmann a batoh opravdu stojí za to - vřele ho doporučuji.

Halam
9 příspěvků 25.6.21 09:50

Dobrý den, taky máme od Beckmann ten Active AIR FLX, je topro děti absolutní komfort - nic lepšího neexistuje!!! Navíc je batoh z recyklovaného materiálu a je testovaný robotem.

Jarkulenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.21 21:14
@Efuuska píše:
Nejlepší recenze jsem četla zatím na baagl, takže budu určitě pořizovat aktovku tady od té značky. Krásný výběr mají přímo na eshopu, líbí se mi ty zvířátkové aktovky pro holčičky, to si myslím, že se dcerce bude líbit moc.

Mají ergonomická záda? Chci něco zdravotně nezávadného, protože hodně čtu o tom, že rodiče pořizují aktovky a které ergonomická záda a má to fakt hrozně velký vliv na záda a postoj dítěte.

Efuuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 10:53

Ano tady ta značka má kvalitní aktovky, takže nemusíš mít vůbec strach, navíc v těch stejných designech dělají i doplňky k té aktovce pokud si potrpíš stejně jako já aby dítě mělo všechno hezky sladěné :)

Váš příspěvek