Problém se zažíváním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Blast48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.17 22:15
Nadýmání

Dobrý den, trápí mě nadýmání a prosil bych o pomoc, každé ráno snídám, pak jdu na záchod tak je to v pořádku, ale jak si dám kolem 8 hodiny svačinu ( zelenina ) třeba jenom rajče, tak jsem nafouklý a mám velkou plynatost. Vynechal jsem že stravy nadýmavé potraviny, mléčné výrobky a luštěniny i pečivo. Prosil bych jestli nemáte nějakou radu, předem děkuji

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.18 21:14

Tak to já mám zase opačný problém a jak jsem otěhotněla, tak mám problém s vyprazdňováním. Teď jsem ve 3. měsíci a přijde mi, že je to čím dál horší. Myslíte, že teď v těhotenství můžu brát nějaké přípravky?

Silvous06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.18 22:02

@Majka636 A nezkoušela si colonfit? Ten můžeš i v těhotenství a mně osobně pomohl moc.

Telmarinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 20:03
Přibírání

Dobrý den, mám poslední asi rok problém s trávením. Všechno co sním mě nafukuje. Mám pořád pocit těžkosti. Trpim zácpou, jsem ráda, když jdu jednou za tři dny. Piju tak třičtvrtě litrů denne. Vyřadila jsem lepek, ale ani to nepomáhá. Doktoři mi tvrdí, že jsem naprosto v pořádku. I tak jsem za dva měsíce přibrala 8 kg. Snažím se jíst podle paleo diety, nedržím jí 100%, ale jim hodně vajec, masa a oříšků. Občas zhřešim, ale třeba jednou za 14 dní. I tak jsem pořád větší. Už nevím co s tím. Nějaké doporučení?

evik spears
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.19 23:33
zažívací potíže

Dobrý den, mám potíže s jidlem celý život už od mala odpor k jidlu, nechtenství v pruběhu let malo potravy, v pubertě hodně malo skoro minimum jidla vaha spiše podvaha, obdobi 20-30 let velmi malo jidla nepravidelná strava skoro žadná vaha 50 kg, 30-40 let trochu jidla nepravidelné, nyni řeším problém s vyživovou poradkyní která trvá na tom abych jedla pravidelně 5× denně tak dodržuji…ale po jide je mi těžko jim malé dětské porce ale i tak to nezvládám stále těžko pocit přejedení a na jidlo nemám chut břicho mám nafouké vaha 60 kg a cítím se tlustá, mám pokračovat nebo začít min jist, když bych nejedla citím se lépe, po každém jidle se cítím hrozně, piji přiměřeně jsem alergik a spoustu potravin mi vadí, matový čaj moc nepomáhá vim že mám zpomalené trávení prosím nějakou radu děkuji

Lussy95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.19 14:11

Také jsem měla od mala úplně stejné problémy. Nyní jsem o něco starší a i tak si musím hlídat jídelníček, jíst vlákninu, psyllium a už mi to asi zůstane.

777
148 příspěvků 2.8.19 22:26
@hashsa píše:
Dobrý den. Mám maminku ( 75 let). Má časté potíže v podobě průjmů, bez varování ji píchne v boku a často nestačí doběhnout na toaletu. Tyto potíže se stupňují. jestli je to stresem… Má to snad víc, jak 30 let, ale nyní se to opravdu už nedá. jsou nějaké bylinky, co by pomohly? moc děkuji.

Vypadá to jako klišé, ale JE TO V HLAVĚ. Tam doktoři příčinu problémů nehledají, protože farmac. průmysl (ale i výrobci potrav. doplňků) by přišel o velké kšefty z okolních záležitostí. Ale za většinou zdravotních problémů je ZAVIROVANÝ MOZEK.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek