Neurogenní tetanie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavla225
1 příspěvek 6.3.11 20:08
je tohle vše jen tetanie?

Dobrý den mám problém se slabostí, závratěmi. Bylo mi provedeno vyšetření na tetanii a mám neurogenní, ale ještě čekám na vysledky magnetické rezonance, která byla prováděná z důvodu rychlého a střídavě pomalého rytmu toku v tepně u pravého spánku. Užívám hořčík na tetanii, ale asi po měsící odhalení tetanie začínám mít problémy se závratěmi větší, začala mně bolet hlava (pouze v místě kde se normálně nosí čelenka - po celé délce fiktivní čelenky), nebo mně nebolí hlava ale pouze spánkové tepny- obě a cítím tlak na hlavu jakoby mně srážel dolů k zemi a způsoboval větší slabost, poslední dva týdny mám pocit že mě neposlouchají dolní končetiny, velice slábnou i při čekání na zastávce nebo při chůzi někdy jen po pár metrech. Když stojím na zastávce a přijíždí tramvaj mám pocit že mi kolísá rovnováha jakoby z rychle pohybující se tramvaje předemnou, taktak držím rovnováhu když přicházím ke dveřím a chci nastoupit jakoby se mi podlamovaly nohy nebo se zkrátka zaseknou a nestihnu do ni nastoupit i když stoji metr ode mně, z jizdy dopravními prostředky nemám strach nebo žádné fobie čím tohle může být problémy začaly slabosti a omdlením (nárazovým z ničeho nic ze sedu - pouze s chvilkovou ztratou vědomi - asi 3-4 minuty). Bylo mi provedeno vyšetření na kardiologii ultrazvuk, kolo. EEg, a emg, kde byla prokázána tetanie. Mám tři děti 4,5,6 a jsem samoživitelka na up, mám strach ať někde nedojde k jakémukoliv kolapsu a neohrozím děti například ztrátou vědomi nebo neschopnosti chůze - člověk nikdy netuší, co se může stát. Způsobuje mé problémy tetanie nebo by bylo dobré podstoupit ještě jiné vyšetření? Je možné, že tohle mohou způsobovat i zle provedene amalgamové plomby v zubech? Co s těmito příznaky pokud jde jen o tetanii, dá se tohle řešit, hlavně ty někdy neposlouchající končetiny?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
darmodej13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.11 08:37
ano

Dobrý den ,ano to co popisujete je tetanie a takto i huře se projevuje hlavně v začatku.Než si člověk trosku zvykne.Pak sou její projevy mírnějšsí,alespon u mne .Je to hodně o psychice.Mě se nejvice uleví když si dám nějaké to pivko i když mudr. zakazují ,ale když sem vysvětlil ,že mi pomáhá tak jistou hranici alkoholu připustily a neoficialně mi zdělily že je nás spousta co si takto dokáží poradit s touto novodobou nemocí.Sorky za chyby ,ale neživím se psaním na pc. :-) Držte se po čase poleví a nepodlehejte panice.

Achillea
1 příspěvek 12.2.12 17:36
Tetanie

Ahojte všichni! :-)))
Našla jsem Váš dotaz na webu týkající se neurogenni tetanie, a protože jsem úspěšně tyto potíže odstranila, tak si to nechci nechat jen pro sebe a předávám své zkušenosti dále, abychom se nejen cítili skvěle ve svém těle, ale byli i zdraví!!!
Já jsem s ní a samozřejmě i s lékaři bojovala 2 roky! A protože jsem byla trpělivá a nevzdávala jsem to, našla jsem i svého skvělého doktora Hause, který mne zasvětil do funkcí našeho organismu. Přirovnávala jsem se již k autu, které má neplnohodnotné palivo a zadřel se mu motor, tak jak se to stalo mně!
Je to opravdu špatnou skladbou stravy, kdy na svůj jídelníček v uspěchané době nemáme čas a ani se tím nechceme zabývat. Je potřeba vyživit buňky, protože strava, kterou konzumujeme, neobsahuje již v dostatečném množství všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky.
Nechala jsem si proto zhotovit analýzu prvků z vlasů, kde bylo prokázáno, že mám nedostatek magnesia ve tkáních, i když jsem jej dle doporučení lékařů pravidelně doplňovala, a nejen tohoto prvku, ale i železa a dalších, a poměry mezi jednotlivými prvky, které jsou taktéž důležité, byly v nerovnováze.

V krvi totiž fungují regulační mechanismy (homeostáza), které udržují v krvi normální koncentrace všech důležitých sloučenin a prvků, a proto je bere odevšad, z buněčných tkání!!! Proto jsou výsledky z krevních testů pro lidi nedostatečnou informací!!!

Po pravidelném cíleném doplňování v tu správnou dobu dne a úpravě stravy, jsem dosáhla toho, že jsem mohla nastoupit opět do práce a je mně úplně skvěle a báječně!!! Nelžu, nepřetvařuju se, je to opravdu tak, je to skutečnost!!!!!! :-))))

Pokud máte další dotazy, napište mi, jsem z ostravska.

Řídím se heslem, že normální je cítit se skvěle!!! tak jak to uvádějí v těch reklamách na jogurty Aktivia! a proto očekávám již jen to nejlepší, jak to zase uvádějí na bilboardech v Penny marketu!!! :-))))

Mějte se také skvěle a těším se na Vaši odpověď!

S úctou k životu

Jana Adamusová

Lollii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.12 11:26

Ahojky, chci se zeptat kde je ožné nechat si udělat rozbor z vlasů? Tetanii mi diagnostikovali cca před 4 měsíci a v téhle době jsem na nemocenské dovolené, protože se to stále zhoršuje. Mám strach někde chodit, aby se mi náhodou neudělalo zle, jsem nejradši doma, protože vím, že když mi špatně bude, tak si můžu prostě sednout a bý sama v klidu. Hrozně mě to omezuje v životě, mám strach, že už nikdy nebudu v pohodě =( Navíc můj obvodní doktor ani neurolog nejsou zrovna sdílní a vždycky když přijdu, že už nevím co mám dělat, tak mi řeknou, že to je normální, že je to prostě tetanie a že někteří to mají mnohem horší, tak ať jsem v klidu …

catkat
1 příspěvek 9.3.12 17:59
Pro Achillea

Pro Janu Adamusovou, také mám tetanii…rok… sice se příznaky zmírnili…naučila jsem se s tím žít, ale pořád..hlavně v období mensesu jsem uplne vyřízená. Jsem zastáncem, že za to muže strava a psychika… Mohla bych poprosit o kontakt na toho imunuloga? Děkuji moc Katka :)

miroslava bielova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.12 10:57
mirecka

dobry den ja jsem mirka a od 15.3 2012 mam uplne to same nevim s ceho ale vetsi pravdepodobnost je to ze zachranne sluzby a s policie ČR 6× jsem skolabovala jednou kvuli policie pri kradezi telefonu po prijezdu pčr na misto se mi udelalo spatne strasna slabost zavrate a uz si to neppamatuji jenom starsna slabost nebyla jsem schopna sama chuze a to i kdyz vidim sanitku

miroslava bielova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.12 11:02

jo aji kdyz houka sirena mam strach
:idea:

Sára.Sloupová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 11:04

ahoj,před 14 dny sem nejspíš měla záchvat.celé odpoledne mi píchalo u srdce a na hrudi,ale jinak mi nic nebylo.večer sem přišla domů,pustila si v pokoji film,vypila sem půl litru sladší šťávy a po chvíli se mi udělalo zle.sem tam trpím nízkým tlakem(tlak v hlavě,šílený horko,zatmění před očima, hučení v učích a studený pot po těle) ale vždy to bylo jen chvilkové a hned to přešlo.teď to ale bylo jiné.cítila sem jak mnou projelo šílený horko,opět tlak v hlavě a do toho píchání u srdce.v tu chvíli mi to přišlo jako infarkt.ihned sem seběhla po schodech do obýváku kde byl taťka i přesto že sem se sotva udržela na nohou,tk mě položil na gauč,přinesl vodu.ještě asi půl hodiny mnou projížděli návaly horka a tlaků a pak se mi udělala strašná zima a celá sem se třásla zimou.druhý den mě můj doktor poslal do nemocnice a podle příznaků mi určili nedostatek hořčíku tk mi předepsali magnesii lactici 1-2 tablety denně.první týden sem nebyla schopná udržet se na nohou déle než dvě minuty.na hrudníku mám pocit jako bych tam měla kámen,sem celkově dost slabá,stresem se mi kámen na hrudi stěžuje.tlak v hlavě cítím pořád,už méně a sem tam mě bolí levý spánek,občas mě třeští celá hlava.nikde v příznacích o tetanii sem nečetla že by byl člověk bledý.já sem v jednom kuse bledá,občas i barva do zelena.z počátku sem měla teploty do 38.sem tm mám menší křeče v lýtkách.včera mě chytly záda v kříži a někdy mě i bolí ledviny.jediná moje strava je chléb s máslem a sem tm nějaké ovoce,protože mám jinak stále průjem.v nemocnici měli podezření na tetanii,vyšetření mi však nedělali,jen ekg.můj doktor mi řekl,že mám hodnoty hořčíku normální,ale co sem četla na internetu,tk tkhle se to 100 % určit nedá. tkže mě poslal na sono břicha a poté na oční.jediné v čem mi tato nemoc pomáhá je,že mi přešla chuť na cigarety.cca rok sem denně vykouřila krabičku,někdy míň,někdy víc.te´d na ně nemám ani pomyšlení,jen z toho smradu se mi dělá špatně.

Mikkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.12 19:07

Ahoj,je možné mít T… i když mi je hrozně už tři měsíce a všechny vísledky jsou v pořádku? Jak to tak čtu tak vám je chvilku špatně chvilku dobře,ale mě to trvá už tři měsíce vkuse… děkuji za odpověď

Jana Slischková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 11:47
Rada

Dobrý den
I když vás neznám, jsem velice potěšena tím že se cítíte tak dobře :* je vám fajn, skvěle a můžete zase pracovat…je radost číst takovéto příspěvky. Mám také takovou nemoc, i přesto se snažím cvičit, skákat, běhat…né pokaždé to, ale jde.
Moc bych vás chtěla poprosit o nějaký ten jídelníček, vím že strava dělá hodně a o nějakou tu radu do života…moc děkuju. Mějte moc krásný sluníčkový den…Jana S.
Ps:napsala bych toho více, ale nevím jestli mi odepíšete na můj mail.
pa pa pa :lol:

Auu
1 příspěvek 27.9.12 16:27
tetanie

Ahoj, přečetla jsem si příspěvek a prosím o pomoc,

s tetáníí bojuju asi 4roky, a vždy je lépe a hůře, poslední 2měsíce je to hrůza, začala mě šíleně bolet hlava :zed: + tetánie mám dvě děti pracuju jako fakturantka a jsem úplně vyřízená, nemůžu normálně fungovat, každý den přežívám jak se dá, vypadám jako mrtvola budu vděčná za každou radu :srdce:

Martan2309
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 13:45
tetanie

Ahoj Jano, můžu tě poprosit o jídelníček a jméno lékaře, který ti pomohl. S tetánií bojuji 2roky. Díky

Lillly
1 příspěvek 26.10.12 10:00

Dobrý den, můj první záchvat jsem měla ve 14 letech. Začalo to blikáním před očima a slabostí a následně vedlo k tomu, že jsem se vyvrátila na straoboskopu na diskotéce, následoval stav bezvědomí a pak jsem ležela několik dní v nemocnici. Ovšem pak dlouhá léta se nic zásadního nedělo. jen mě dopovali hiřčíkem. Ted je mi 27, poršla jsem před pár měsíci rizikovým těhotenstvím a na začátku těhotenství se můj stav rapidně zhoršil. Mám každodenní křeče celého těla i obličeje. Hlavně v noci se můj stav zhoršuje. Pokračuje se slabostí, závratěmi, těžknutím jazyka, bolestí neboli tlakem v hlavě, panickými ataky, stavy úzkosti, rozšířenými zornicemi, pocity neskutečna a většinou se to vystupňuje až k tomu, že celé noci nespím a vyčkávám zda se to uklidní nebo volám sanitku. Bývám doma často v noci ssma protože můj přítel pracuje a starám se o 5 měsíční dcerku. Ráno se budím totálně vyčerpaná, a s takovými bolestmi svalů ajko by mě někdo zbil. Už začínám být opravdu bezradná. Totálně mě to vyčerpává a psychicky se z toho začínám sypat. Doktoři mě jen dopují hořčíkem ale já opravdu nemám pocit že byych pociťovala změnu k lepšímu. Denně polykám až 5 tablet magnesia lactica a jeden sáček magnosolvu plus chodím na inuze. takže pokud tady někdo je kdo mi dokáž pomoci budu opravdu neskutečně vděčná. Opravdu už začínám mít strach že se z toho zblázním. děkuji

Zeky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.12 14:59

@Lillly ahoj Lilly, nedavno mi taky diagnostikovali neuro. tetanii a mam uplne stejne pocity jako ty… ale ted beru nejake prasky a dost se to zlepsuje… jestli si chces nejak o tom promluvit tak mi klidne napis a muzem to probrat trochu více :)

laurka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 17:51

Dobrý den, můžete mi, prosím napsat, jak se diagnostikuje neurogenní tetanie a jak ji zkusit zvládnout pomocí jídelníčku. Děkuji.

honey11
1 příspěvek 28.12.12 21:59

Dobrý den, prosím poraďte mi, jak zvládnout tetanii a zda máte někdo kontakt na dobrého lékaře, nemuzu žádného najít, nikdo mi nechce pomoct a hlavně ani asi neví jak. Jsem z Brnenska. Děkuju

Bobo69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.13 12:49
To all

Proč, pokud má někdo prokazatelně pozitivní výsledky s nějakou metodou, ji nezveřejní a tahá někoho do mailové komunikace? To je takové know how nebo průmyslové tajemství? :zed: Co se tak podělit? a nedělat s tím tajnosti… Příklady táhnou a mohlo by se vyzkošet více kombinací :-) :kytka:

Žaneta3 B
1 příspěvek 17.2.13 20:23

Dobry večer mam taky neurogenni tetanii a chtela bych vedet vic info o uzdraveni jak tu uvadite moc bych vam byla vdečna jsem taky z ostravska a taky bych chtela vedet jaky doktor vas lečil moc dekuji

Slávka 1
1 příspěvek 2.3.13 10:25

Také mám údajně tetanii, lékaři to vždy zlehčují, občas píchnou magnezium a doporučí užívání magnezia a Neurolu. Někde se píše, že při téhle nemoci chybí nejen hořčík, ale také vápník. na to mne ale nikdy nikdo neupozornil a taky nedoporučil vápník. Hořčík a vápník by se neměl údajně brát najednou, ale s odstupem, protože se pak hořčík hůře vstřebává. Takže jak? Jaké přípravky brát, kolik a v jaké kombinaci? Nemohou naše potíže být naopak z nadbytku těchto minerálů v těle? Jaké poznatky máte vy? Jaká doporučení? Já slyšela jen jedno a to při " záchvatu" přidat k ještě cukr, nebo glukopur, nebo med. Tím se snad nic zkazit nemůže, takže to praktikuji. :kytka:

Sassenach
1 příspěvek 6.3.13 16:10

Tak já se přidávám, prosím paní, která psala o dr. Housovi z Ostravska, aby tady napsala, který že je to lékař, za rok, co se trápím jsem nenarazila na jediného, který by léčil podle příznaků pacienta a který by neměl tendence se pacienta zbavit s tím, že pod jeho obor tyto příznaky nespadají a že mám jít jinam… Díky

DENI73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 16:00
PO 3 LETECH KLIDU OPĚT TETANIE UDEŘILA

DRŽÍM PALEČKY VŠEM, KTEŘÍ PROCHÁZEJÍ NEUROGENNÍ TETANIÍ. KDO NEPOZNAL NA VLASTNÍ KŮŽI, NEPOCHOPÍ JAKÉ JSOU TO STAVY HRŮZY. PŘED 3 ROKY PRVNÍ ATAKY PO OPERACI CYSTY. DOSTAL MĚ Z TOHO SKVĚLÝ LÉKAŘ A PSYCHIATR A PSYCHOLOŽKA. BRALA JSEM ELICEA 6MĚSÍCŮ, MAGNOSOLV.PO 6 MĚS. JSEM BYLA NAPROSTO V POŘÁDKU.3X DO ROKA JEN NÁZNAK TOHO, ŽE SE CHCE OPĚT POTVORA UKÁZAT, ALE JÁ JI ZAHNALA. PO 3 LETECH, KDY MĚ ZAČALI TRÁPIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A MANŽEL, TAK OPĚT UDEŘILA VE VELKÉM STYLU. TAK SE V TOM ZASE PLÁCÁM ELICEA 10MG, MAGNOSOLV A LEXAURIN, NEŽ ZABERE ELICEA. PALÉNÍ PO CELÉM TĚLE V HLAVĚ NÁVALY HORKA NA HRUDNÍK ZVYŠ. KREV.TLAK A SVALOVÉ POHYBY V NOHOU, NESPAVOST, NECHUŤ K JÍDLU. :,( :,(
DRŽÍM PALEČKY A BOJUJTE STATEČNĚ!!DENI

tynunakiki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.13 10:40

Dobrý den.
Poslední dobou mě začalo píchat v kloubech a bolí mě snad celý tělo. Občas mám pocit že se mi stáhnou svaly na krku a špatně se mi dýchá. Mohla by to být taky tetanie?

sklarinaz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.13 12:24
tetanie

Ahoj všichni, které trápí tato podivná a omezující nemoc. Tetani/neurogenní/mám už 5 let a k tomu ještě cerviko craniální syndrom /onemocnění krční páteře/.Mám dvě děti, manžela, které moc miluju, ale někdy jsem opravdu zoufalá. Tetanie opravdu znepřijemnuje a omezuje život. Je to vše o psychice. Stavy mám podobné nebo i úplně stejné jako popisujete v předešlých emailech. Měla jsem i období dvou let, kdy mě bylo naprosto skvěle a už jsem si myslela, že jsem zdravá. Pak ovšem nastalo období s větší psychickou a fyzickou zátěží a je vše zpět. Snažím se myslet pozitivně, ale co si budeme nalhávat jsme prostě ženy na plný úvazek a tech starostí a problémů, které je nutno vyřešit je hodně. Od lékařů mám doporučen psychický a fyzický klid, to snad při běžném životě ani nejde. Proto všem doporučuji s nemocí nebojujeme, ale snažíme se jí příjmout, i když je to někdy opravdu složité. Určitě bychom se měli zamyslet nad příčinou toho co nám tuto nemoc spustilo. Já to vím, ale co se hromadilo několik desítek let nepřejde za jeden měsíc. Kalich prostě přetekl a nervy jsou v háji. Přeji všem aby jste touto nemocí procházeli co nejlehčeji. :)

Atnel
1 příspěvek 5.8.13 22:40
Rostroušená skleroza+Neurogenní tetánie

Ahoj všem tyhle dvě nemoci mám už řadu let.Tu první 19let a druhou 13let.Dalo by se říct, že dlouho jsem bojovala a i se mi to podařilo, ALE teď se mi zhoršuje snad vše a k tomu ještě mi hrozí operace páteře. Musela jsem skončit i v práci už jsem to nedávala. Vím jen, že tyhle dvě nemoci dohromady je peklo.Jsem pozitivní člověk a vím, že jsou i horší věci. Když jsem četla komentář výše o pivku, tak to můžu potvrdit pomáhá a taky pivko obsahuje VIT-B :-).
Přeji všem jen to nej…a hlavně je to vše o psychicenevzdávejte to)

Johny 82
1 příspěvek 20.10.13 11:04
Tetanie

@Achillea Dobry den jsem z Ostravska a chtěl bych se zeptat na kontakt na toho pana doktora imunologa z Ostravy dekuji

mynameisjames
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.14 14:26
Neurogenní tetanie

Zdravím všechny, neurogenní tetanie mi byla zjištěna před půl rokem a chci se s vámi podělit o mé zkušenosti z tímto syndromem. Nejprve se u mě začaly objevovat déjà vu, poté několikasekundové křečové záchvaty, kdy jsem moc nevěděl, co dělám. K tomu se přidal stav úzkosti a stav deprese. Záchvaty byly tak 2-3× denně. Prošel jsem řadou vyšetření, byla mi tedy potvrzena neurogenní tetanie. Jako léky mi byly předepsány antidepresivum Cytalopram Teva 20 mg, hořčík, jako doplněk jsem ze svého rozhodnutí bral i vápník, který mi myslím prospívá, protože jak jsem jej nějakou dobu vynechal, tak počet záchvatů vzrostl na 6-7, hrůza! Co se hořčíku týče, beru jej stále, ale na počet záchvatů neměl žádný vliv, ani když jsem jej dostal v injekci. Bral jsem jej v Magnosolvu, přestal jsem jej brát, protože mi dělal zažívací problémy, tak jej beru normálně jako tabletky.
Měl jsem to štěstí(díky Bohu) a měl jsem záchvat přímo u neurologa, takže mohl přesně vidět, jak se to u mě projevuje, a předepsal mi antiepileptikum Topiramat. Tento lék zabral do 48 hodin a záchvaty až na výjimečné situace zcela vymizely. U mě se tetanie chová jako bych byl epileptik, i když nejsem, když to tak napíšu laicky. Tím pádem vůbec nemohu alkohol, lidé trpící neurogenní tetanií by se obecně měli vyhýbat užívání alkoholu. Negativně jsem na sobě pocítil, když jsem si během Vánoc dal tři dny po sobě jedno nealkoholické pivo (přitom obsah alkoholu je tam max. 0,5%!!!), přesto to mělo negativní účinky. Přesto se rád alkoholu vyhnu úplně, stojí to za to. Kdybyste měli dotazy, rád je zodpovím. A Vám přeji mnoho naděje a slunce v duši :)

Šárka Pastrňáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.14 14:01

Přeji dobrý den, prosím Vás o bližšé info, kde si mohu na Ostravě nechat udělat rozbor? Měla jsem stejné silné příznaky, jak se píši v článcích viz výše a dnes mi na neurologii na EMG zjistili také neurogenní tetanii. Mám malou dcerku, pracuji na úradě, stále ve stresu, manžel bez práce. V podstatě mám dvě práce, mám toho moc, potřebuji být co nejdříve fit. Děkuji za odpověď. Šárka P.

Zanet6nelusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.14 19:11
Tetanie u dětí

Dobrý den mám 10-ti letou dceru, které určili tetanii. Dcera se ze zdravého vědomí během několika minut dostane do stavu, kdy má třes a tik po těle, porodní ruku. Byla to zdravá holka, která ráda sportuje. Lékaři nám neustále říkají, že je to psychyckého rázu ikdyž žádné psychycké problémy nemá. Prosím o kontakt na něakého specialistu na Ostravsku. Děkuji moc

Bobi Jana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.14 18:41
Neurogenní tetanie

Zdravím, dneska mi bylo sděleno, že mám neurogenní tetanii. Mám mít velký odpočinek, žádný stres, dostala jsem injekce magnosolvu a mam užívat léky. Za 6 týdnů se to má daleko zlepšit, když ne, tak mě čeká nemocnice a větší a větší vyšetření. Mám z toho celkem strach :( Jsem na mateřské a mám 3 děti - 4 roky, 19 měsíců a 8 měsíců. Mám hrozné stavy, bolí a píchá mě v hlavě, hlavně u spánku a mám disfunkci končetin, horních i dolních… :( takže celkem děs.. :/ doufám, že mi léčba zabere, chci se věnovat dětem a ne se někde léčit… :(

tonda13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.14 21:47

Holky a kluci, berte to v klidu, žádné nemocenske atd jde jen a jen o nedostatek látek v krvi procházíme evolučním vývojem, formě se chemii v potravě, která již dávno nemá Ty látky a vitamíny co mívala dýcháme horší vzduch, atd, náš organismus se měni, slabší kusy odpadnou atd prostě námi ovlivněna přiroda atd.za 1000let budem zase jiní…lepší? Horší? Prostě na to nemyslet dát si pivko, vinko a zaměstnat mozek jinou činností, jsem starej tetanik a žiju, bavím se a makam jen prostě neberu Ad. a nenicim si tělo další chemii a nezapomeňte i cernobylem jsme ovlivněni

ivetaci1982
1 příspěvek 16.7.14 15:08

Ahoj, měla jsem latentní tetanii před dvěma léty a v dost velkém rozsahu. Zkoušela jsem se z toho dostat vším možným (doktoři, léčitelé, prášky) až letos v únoru jsem našla přírodní sirup, který mne z toho dostal :o). Do ledna jsem brala denně 6 prášků magne B6 a i tak se mi 1× za měsíc záchvaty vracely. Od února beru pravidelně jeden přírodní lék a záchvat se mi od té doby nevrátil a cítím se zcela zdravá. Ten lék je fakt zázrak a jelikož je přírodní tak do sebe aspoň netlačím chemii. Jestli budete mít někdo o sirup zájem napište mi nebo zavolejte, seženu vám ho. 777******, ***@seznam.cz. Bohužel nemůžu napsat název sirupu jelikož by se jednalo o reklamu. Proto mohu poskytnout bližší info jen po telefonu nebo do emailu. Díky Ivet

Editováno adminem 3. 8. 2015 - odstraněn kontakt

Fergie
1 příspěvek 30.7.14 19:34

Ahoj Jani-Achillea, ráda bych tě poprosila o tvůj kontakt. Analýzu vlasů, bych také ráda vyzkoušela. Děkuji Katka. e-mail-***@seznam.cz" :andel:

Editováno adminem 3. 8. 2015 - odstraněn kontakt

markéta kubońová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.14 15:26
tetánie

Dobrý den, kde se tato analýza provádí? a mohu na Vás poprosit kontakt, děkuji moc Markéta

monička1984
1 příspěvek 18.9.14 08:13

Take mam neurogenni tetanii ale nechapu kazdy tady mluvi o nejakych pocitech na hrudi pri kolabsu nebo zachvatu…ale ja ne..na mne to prijde zrychla a rychle to skonci nejprve prodychavam pak tlak do hlavy mam pocit jako bych padala z vysky a ppo te necitlivost koncetin a samozdrejmne brneni celeho tela a stres ale za 1min. je mi dobre…

Cecikla2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.14 09:06
tetanie

Dobrý den, mnoho let jsem slyšela o tetanii a netušila jsem, že i mně tato nemoc zasáhne. Musím říct, dala bych vše za to abych se vyléčila. Nejsem na chemii a proto jsem hledala a našla jsem jednu paní, která má letité zkušenosti s tetanii. Je z Ostravy a já se vydala za ní. Pomohla mi, je mi dobře už několik měsíců. Můžu zanechat kontakt:***.
Hezký den Cecilka:)

Editováno adminem 3.8.2015 - odstraněn kontakt

moniz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.14 17:23
Bobi Jana

Ahoj Bobu Jana, tak jak jsi dopadla? Pomohlo to?

Renáta Putková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.15 07:29
tetanie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat paní Adamusové, co je to zač ten doktor, jaké má s ním zkušenosti a jestli by mi dala na něj nějaký kontakt. Děkuju :P :hug:

Renáta Putková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.15 18:09

Chci se zeptat, co je to za paní a na co se zpecializuje?

Ravemare
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.15 18:57
analýza prvků z vlasů

Zde více o analýze prvků z vlasů: http://www.drkucera.eu/…za_vlasu.pdf

Renáta z Ostravy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.15 02:11

Dobrý den, jsem z Ostravska a reaguji na Váš příspěvek. Asi před 14-ti dny se manželovi stala podobná příhoda, jaké se tady popisují. Tuhne mu jazyk a šíje, nemůže vůbec mluvit, a dnes se přidaly svíravé pocity na hrudi. Po vyšetření na pohotovosti, CT a vyšetření krve u praktického lékaře, který se zatím vůbec nevyjádřil a podle příznaků popsaných na internetu si myslíme, že má tetanii. Potřebovala bych kontakt na nějakého toho „Dr. Hause“, jelikož byl manžel odeslán na neurologické vyšetření, takže bych byla strašně ráda za nějaký OVĚŘENÝ kontakt na lékaře na Ostravsku, který se těmito problémy zabývá. Manžel je nešťastný, jelikož vůbec nemůže artikulovat a mám pocit, že tímto tempem, kterým to vede náš praktik, se ničeho nedoberem. Děkuji moc :?

nessik
10 příspěvků 29.5.15 11:43

Moje sestra také bojuje s tetanii, má všechny příznaky, které jsou tu popisovány a není to přijemné..

Karolína 040
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 10:21
Tetanie

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za radu a doporučení na paní z Ostravy. Léčim se u ni necelý rok a pokroky jsou znatelné. Nemám žádné záchvaty, ani stahování svalstva, je mi docela dobře. Je vidět, že s tetanii má zkušenosti. Je důležité být trpělivý a naslouchat jejim radám. Moc, moc děkuji, opět mám radost ze života. Karolína

b40
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.15 15:00
prosím o kontakt

Dobrý den, můžu poprosit o kontakt na paní z Ostravy? Děkuji. B.

Karolina 040
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.15 14:16
odpověď

Dobrý den,
zasílám kontakt na paní z Ostravy ***.
Hezký den K.

Editováno adminem 3.8.2015 - odstraněn kontakt

b40
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.15 15:47
Díky

Děkuji moc. Snad i mě pomůže :D. B.

Karolína 040
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.15 17:15

Pevně věřím, že ano. Byla jsem trpělivá a po 8 měsících funguji a cítím se dobře. Je pravdou, že už první měsíc jsem cítila změnu.
Držím palečky K.

b040
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.15 14:09

Jste zlatá díky za odpovědi. Taková slova potěší, když člověk ví, že něco pomůže :D. Mějte krásné dny. B.

palcovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.15 16:19
Prosim o radu

Dobry den
Dneska jsem prisla od doktora praktika s tim ze jsem mu popsala moje priznaky a on mi rekl ze je to pravdepodobne tetanie. Podle toho co tu ctu ma asi pravdu. Ma tet dovolenou takze mi nasadil antidepresiva esoprex a neurol. A budu cekat co se bude dit. Zatim teda musim rict ze nemam dobry pocit jsem trosku vydesena. Nevim co bude.Je mi porad hur a ta nejistota je adi to nejhorsi. muzete mi prosim nejak poradit
Dik jolona :,(

hana 19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.15 21:44

Ahoj jsem Hana je mi 19 a ma to co vy nemam tetanii ale to co jste psala tak mam taky ten pocit slabosti ale taky se zadivam na jedno misto a pak nevim zkolabuju a začnu se třepat a mě to probouzeni trva až 10 min než mě proberou.Hana

Kerris
4 příspěvky 16.9.15 20:49
@Karolína 040 píše:
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za radu a doporučení na paní z Ostravy. Léčim se u ni necelý rok a pokroky jsou znatelné. Nemám žádné záchvaty, ani stahování svalstva, je mi docela dobře. Je vidět, že s tetanii má zkušenosti. Je důležité být trpělivý a naslouchat jejim radám. Moc, moc děkuji, opět mám radost ze života. Karolína
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek