Problém s erekcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavel.pavlos85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.20 23:27
Problém s erekcí

V poslední době řeším problém s nedostatečnou erekcí. Už jsem si i zkoušel objednávat nějaké prášky na erekci, ale přijde mi, že to moc nefungovalo. Možná jsem si objednal špatné nevím… Máte zkušenosti s prášky na erekci?

Reakce:
DanielKučerak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.20 07:38

S prášky na erekci nesmíte ztrácet naději, také jsem jich vyzkoušel několik, než jsem narazil na prášky díky kterým dokáži sexuálně dovádět celou noc. Objednával jsem je už něolikrát, a jsem fakt spokojený.

marcelkaaaaa
54 příspěvků 9.7.20 10:55

Vím že chlapy na to moc nejsou, ale nebylo by lepší dojít si k doktorovi než do sebe prát nějaký prášky které v sobě mají bůh ví co? Doktor by vám mohl předepsat něco co fungovat bude a nebudou to nějaké sajrajty.

Pavel.pavlos85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.20 14:43

Takže mi dokážete poradit, po čem se tak podívat a co třeba i případně vyzkoušet? kolik za prášky platíte?

DanielKučerak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.20 10:43

Určitě mohu poradit přípravek na erekci, se kterým mám osobní zkušenost. Můžete vyzkoušet přípravek na erekci Viamax, který jsem si již několikrát objednal z eshopu supererekce. com, nejmenší balení na vyzkoušení koupíte za 100 korun.

YAmO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.20 11:32

Prý kotvičník pomáhá, jsem někde slyšel.. zkus si o tom něco přečíst tŕeba tudy - kotvičník na vaspomocnik a možná zkusit ten kotvičník a když to nepomůže, tak se poraď s lékařem

YAmO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.20 11:33
@YAmO píše:
Prý kotvičník pomáhá, jsem někde slyšel.. zkus si o tom něco přečíst tŕeba tudy - kotvičník na vaspomocnik a možná zkusit ten kotvičník a když to nepomůže, tak se zeptej u lékaře
Váš příspěvek