Přírodní doplněk stravy na lepší erekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michalrubes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.21 14:02
Přírodní doplněk stravy na lepší erekci

Hledám někoho se zkušeností s přírodním doplňkem stravy na erekci. Nechtěl bych užívat nic jiného, než jen přírodní doplněk stravy. Ale zároveň mám strach, aby to dobře fungovalo. Máte zkušenost? Problémy s erekcí mě trápí už více jak rok

Reakce:
Karel1117
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.21 16:32

Dnešní doba nabízí už několik možností, já jsem si našel přírodní doplněk stravy, který beru denně. Dokáže zvyšovat chuť na sex a dopomoci k silnější a déle trvající erekci. Navíc jedna tableta vychází jen na 11 korun. Od toho co jsem ho začal užívat, tak nemám problém mít erekci kdykoliv chci.

Michalrubes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.21 13:50

Jedenáct korun opravdu není moc, který přípravek denně používáte? Docela by mě zajímalo, za jak dlouho jste pozoroval nějakou změnu?

Karel1117
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.21 17:01

Není to moc a hlavně to za to stojí, protože to opravdu funguje. Kupuji si doplněk stravy na lepší erekci Amarex Men Complex. Asi po 14 dnech už ucítíte výsledek. Objednávám si ho z internetového obchodu https://www.amarex.cz/

Davakubis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 00:15

Jsem z toho docela dost špatný, protože jsem zkoušel několik přípravků na erekci, ale zatím mi nic nepomohlo… Je to normální nebo mám opravdu nějaký vážnější problém? Co myslíte?

Alfred44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.22 00:54

Určitě je potřeba se hlavně nevydávat. Já jsem také hledal dlouho, než jsem našel prášky na erekci, které mi ho dokáží postavit. Stačí si vzít prášek cca hodinu předem a mohu si zase užívat sex, jako když mi bylo 20. Mohu i několikrát za sebou a to jsem opravdu dlouho před tím nezažil.

Davakubis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.22 23:47

Jestli to stačí hodinu předem, tak to je fajn. Jaké prášky používáte a používáte je pravidelně? Fungují vždy?

Alfred44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 13:29

U mě fungují vždy a bezu si je cca hodinu předem https://supererekce.cz/9-ardorin Ale můžete klidně i dřív, protože mají dlouhý účinek, takže to nemusíte tak přesně odměřovat. Zase v něm ucítíte sílu uvidíte. Já to tak měl a hodně mi to zase zvedlo sebevědomí.

Váš příspěvek