Vedlejší účinky při ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ina Ambumsová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 19:00
Vedlejší účinky při ATB

Ahoj, možná trochu zvláštní dotaz, ale snad někdo budete umět poradit. Předem díky! Jsem momentálně podruhé za tento rok na ATB a mám po nich opakovaně vaginální infekci a průjem. Máte někdo nějakou zkušenost, co proti tomu do budoucna dělat a jak problémům předejít?

Reakce:
Ludmila Hládková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 21:10

Za mě jsou nejlepší volbou nějaká probiotika. Na trhu je jich milion, takže záleží na osobní preferenci značky, ceny atp. a nebo se poptat v lékárně. Osobně naštěstí vlastní zkušenost nemám, ale určitě se neděs. Antibiotika jsou pro tělo vždycky záběr, takže když ho trošku podpoříš a nakopneš ho, určo se problémy vyřeší :-)

Karla Mikulková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.20 15:00

Určo doporučuji zaměřit se na stravu, to je vždycky základ. Konkrétně je při ATB super zařadit víc dně jogurtl, kefíru, kvašené zeleniny, vlákniny a tak dále… Na netu najdete určitě delší seznam potravin, které by mohly pomoct.

Kikina1212
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.20 20:22

Zdravím, já prošla dost obdobnými problémy a pokud mohu něco doporučit, rozhodně mrkněte na tyhle Naturevia Laktobacily https://www.pilulka.cz/…ily-3-cps-30 Pro mě to byl v té době jednoduše zázrak a opravdu velice efektivně a rychle zabraly.

Ina Ambusová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 20:08

Skvělé. Mnohokrát díky za pomoc. Laktobacily jsem hnedka objednala a určitě zkusím pozměnit i tu stravu.

Váš příspěvek