Doplňky stravy Naturevia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeronikaFrank
24 příspěvků 15.2.21 23:15
Doplňky stravy Naturevia

Dobrý večer, dnes mi paní v lékárně doporučovala doplňky stravy od značky Naturevia. Znáte prosím značku? Má dobré doplňky, nevíte?

Reakce:
DitkaZ
38 příspěvků 17.2.21 23:21

Dobrý večer, od Naturevia užívám od začátku roku Ostropestřec Forte v rámci detoxikační kúra a jsem moc spokojená.

Lindaa101
6 příspěvků 20.2.21 22:54

Dobrý den, značku vřele doporučuji, doplňky stravy má kvalitní a je škoda, že v lékárnách většinou doporučují jiné a často i méně účinné značky. Kupuju od nich hodně doplňků, momentálně beru Ostropestřec Forte na očistu těla a Omega 3 One a day. Tady je odkaz na jejich stránky - můžete se podívat jaké doplňky stravy mají https://www.naturevia.cz/

VeronikaFrank
24 příspěvků 21.2.21 13:08

Dobrý den, děkuji za koment. Chtěla bych se zeptat na ten Ostropestřec Forte - pomáhá Vám? Jak dlouho je potřeba ho užívat, aby byl vidět a cítit nějaký efekt? Děkuji.

Lindaa101
6 příspěvků 23.2.21 21:55

Já ho užívám vždy alespoň 2 měsíce 2 x do roka. Zvykla jsem si na takovou detoxikační kúru a moc mi to vyhovuji. Beru ho vždy na jaře a na podzim a vždycky se cítím mnohem lépe a tak lehčeji.

VeronikaFrank
24 příspěvků 25.2.21 15:23

Moc děkuji, hned jsem si ho objednala a těším se až ho vyzkouším :) Značka Naturevia se mi taky líbí, co jsem četla, tak ji doporučuje hodně lidí.

Flowa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.21 13:56

Kupuji si tam omega 3 a probiotika laktobacilky, dětem tam kupuji vitamin D

Váš příspěvek