Ojeté auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielvvdan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 08:40
Ojeté auta

Jaký máte názor na ojeté auto? Do kolika km by tak mělo mít najeto? Jaké auto bude nejlepší koupit s rozpočtem cca 350 tis kč?

Reakce:
Patriksveda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.21 06:06

Za takovou cenu se dá koupit slušné auto. Rozhodně bych se díval po rok nebo dva roky starém autě. Vybral jsem tak pro sebe i manželku auto přes ŠKODA Plus. Auta jako nová, servisovaná jen ve škodovce a za super cenu.

Danielvvdan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.21 08:00

Kde jste auto kupoval? Nebo kde bych mohl hledat ojeté auto přes ŠKODA plus?

Patriksveda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.21 09:43

Kupoval jsem ho přes autorizovaného prodejce https://www.autoopat.cz/ Byl jsem se dívat i jinde, ale tady jsem měl prostě klid na výběr. Mohl jsem si udělat dlouhou testovací jízdu a nikdo mi nic nenutil tak jako jinde.

Sluníčko09
27 příspěvků 19.7.21 10:05
@Danielvvdan píše:
Jaký máte názor na ojeté auto? Do kolika km by tak mělo mít najeto? Jaké auto bude nejlepší koupit s rozpočtem cca 350 tis kč?

S takovým rozpočtem už bych si ojetinu nekoupila, ale šla do nového, kde je záruka.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.21 22:54

No, já úplně nevím, jak je to s těmi ojetinami, ale já s nimi tedy vůbec žádný problém nemám… Naopak si myslím, že je to moc fajn způsob, jak třeba ušetřit nějaké ty korunky. No a když už jsme u toho šetření nějakých těch korunek, určitě doporučím třeba tuto stránku zde , kde se dají pořídit díly na auto Škoda, docela dost levně! :) Tak mrkněte.

Filip855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 14:18
Pneumatiky

Doporučíte mi někdo prosím dobré pneumatiky na zimu?? na superba?

Tonda254
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 15:53

Za 350 tisíc se dá koupit už slušný auto a vlastně to nemusí být ani vůbec ojetina. Tam bych bral něco do sta tisíc s prvním majitelem a ve slušný výbavě. Projeďte internet, co se teď prodává. Je o tom spousta článků . Ty trendy se mění a zvlášť teď po koroně, kdy se přestala auta vyrábět a firmy přestaly auta prodávat, tak se ta pravidla na trhu trochu změnila. :) Přeju šťastný lov. Já teď taky hledám, ale mám rozpočet „jen“ do 150 tisíc a je to docela peklo.

Marek758
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.21 10:11

Jaký rozměr pneumatik hledáte? Když chcete doporučení?

Filip855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 00:49

Potřeboval bych koupit pneumatiky o rozměru 205/55 R16. Díval jsem se na auto, co tam máme teď nasazené. Jak moc by měl člověk řešit index rychlosti a veškeré ostatní označení pneumatik?

Marek758
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 02:00

Já třeba pneumatiky vždy vybíral podle testů, podle indexů a označení. Jelikož jsem svého času pneumatiky dost střídal, protože jsem točil velké nájezdy, tak teď jezdím jedině https://www.pneumatiky.cz/…y-t430967-t1

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 23:09

Tak ono na ty ojeté auta je určitě třeba dávat docela dost veliký pozor, si myslím, ale zase sejde na tom, co potřebujete a jaký na to máte budget. Já třeba jsem si pořizoval Audi a to konkrétně z Polska a bylo to celé v polštině, takže jsem ušetřil vlastně docela dost peněz, protože to bylo levnější u nich a jediné, co jsem musel platit byla lokalizace na češtinu u této firmy zde

puclik88
40 příspěvků 25.10.21 09:32

Web pneumatiky mohu taky doporucit z vlastni zkusenosti :-)

Jaroslavkovarek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 22:53

Kupoval jsem někdo nová kola na své auto? Já jsem koupil ojeté auto, které vypadá docela dobře, ale má hrozně zničená kola. Jakou zkušenost máte s výběrem kol na auto?

Martin55555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.22 18:54

Kupoval jsem na koupené ojeté auto nová alu kola. Stačí se podívat do velkého techničáku auta, jaká kola tam vlastně patří a podle toho potom můžete vybírat nová kola. Doporučuji však vybrat kvalitní kola z opravdu kvalitní slitiny.

Jaroslavkovarek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 23:06

A jak mám vybrat kola z kvalitní slitiny? Dle čeho se to dá poznat? Podle výrobce?

Románek12345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 09:58

Kolem 350 tisíc už koupíš i poměrně slušné nové auto. Jinak za tyhle peníze něco tak kolem 50 tisíc najetých a prakticky zánovní vůz. Mám doma lakýrnickou dílnu, ve které přes šroubový kompresor lakuji auta a jezdí za mnou většinou majitelé ojetin s nájezdem kolem 100 tisíc, kteří za auto dali kolem 250 tisíc korun. Ale samozřejmě záleží i na motorizaci a dalších faktorehc. ;-)

Martin55555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 00:25

Ano, i podle výrobce můžete poznat kvalitní kola. Já jsem na své auto kupoval kola YAKUZA a to konkrétně z obchodu https://www.aluapneu.cz/…-18x8j-et35/ Když se podíváte, tak tam najdete i perfektní konfigurátor, kde můžete nahrát fotku svého auta a kola si tam přirovnat.

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.22 11:31

Ahoj, vzhledem k tomu, že já vždy kupuji ojeté auta, tak musím doporučit, aby sis první vzala někoho sebou, kdo na to mrkne. V dnešní době nemůžeš lidem věřit, může být stočený tachometr, apod. Já naposled kupovala ojetou Škodovku a po nějaké době i tak musela proběhnout oprava auta. Naštěstí pokud potřebuješ originální díly Škoda, tak je tu https://www.cbdily.cz/ , kde najdeš kategorie buď podle modelu auta nebo kategorie co přesně potřebuješ. Objednáno, opraveno :)

Brzdarbrazda11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.22 22:24

No, v dnešní době se opravdu nevyplatí kupovat nové auto. Pokud teda člověk není milionář. Já zrovna nedávno prodával své staré auto a taky jsem si místo něj koupil ojetinu. Rád bych se ale podělil o svou zkušenost s prodejem a zároveň vám dal takový malý tip. Své staré auto se mi povedlo prodat během týdne a myslím si, že hodně velkou zásluhu na tom má to, že jsem do něj předem trochu investoval a zajel s ním sem Hlavně na kapotě a předních dveřích byly na laku takové drobné škrábance, které by na fotkách nevypadaly dobře, tak jsem to tam nechal opravit, plus jsem u nich nechal celé auto naleštit a myslím si, že to za to stálo. První zájemce se mi ozval ještě v den, co jsem inzerát zveřejnil a za pár dní si pro něj přijel.

Váš příspěvek