Ojeté auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielvvdan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 08:40
Ojeté auta

Jaký máte názor na ojeté auto? Do kolika km by tak mělo mít najeto? Jaké auto bude nejlepší koupit s rozpočtem cca 350 tis kč?

Reakce:
Patriksveda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.21 06:06

Za takovou cenu se dá koupit slušné auto. Rozhodně bych se díval po rok nebo dva roky starém autě. Vybral jsem tak pro sebe i manželku auto přes ŠKODA Plus. Auta jako nová, servisovaná jen ve škodovce a za super cenu.

Danielvvdan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.21 08:00

Kde jste auto kupoval? Nebo kde bych mohl hledat ojeté auto přes ŠKODA plus?

Patriksveda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.21 09:43

Kupoval jsem ho přes autorizovaného prodejce https://www.autoopat.cz/ Byl jsem se dívat i jinde, ale tady jsem měl prostě klid na výběr. Mohl jsem si udělat dlouhou testovací jízdu a nikdo mi nic nenutil tak jako jinde.

Sluníčko09
17 příspěvků 19.7.21 10:05
@Danielvvdan píše:
Jaký máte názor na ojeté auto? Do kolika km by tak mělo mít najeto? Jaké auto bude nejlepší koupit s rozpočtem cca 350 tis kč?

S takovým rozpočtem už bych si ojetinu nekoupila, ale šla do nového, kde je záruka.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.21 22:54

No, já úplně nevím, jak je to s těmi ojetinami, ale já s nimi tedy vůbec žádný problém nemám… Naopak si myslím, že je to moc fajn způsob, jak třeba ušetřit nějaké ty korunky. No a když už jsme u toho šetření nějakých těch korunek, určitě doporučím třeba tuto stránku zde , kde se dají pořídit díly na auto Škoda, docela dost levně! :) Tak mrkněte.

Filip855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 14:18
Pneumatiky

Doporučíte mi někdo prosím dobré pneumatiky na zimu?? na superba?

Tonda254
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 15:53

Za 350 tisíc se dá koupit už slušný auto a vlastně to nemusí být ani vůbec ojetina. Tam bych bral něco do sta tisíc s prvním majitelem a ve slušný výbavě. Projeďte internet, co se teď prodává. Je o tom spousta článků . Ty trendy se mění a zvlášť teď po koroně, kdy se přestala auta vyrábět a firmy přestaly auta prodávat, tak se ta pravidla na trhu trochu změnila. :) Přeju šťastný lov. Já teď taky hledám, ale mám rozpočet „jen“ do 150 tisíc a je to docela peklo.

Marek758
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.21 10:11

Jaký rozměr pneumatik hledáte? Když chcete doporučení?

Filip855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 00:49

Potřeboval bych koupit pneumatiky o rozměru 205/55 R16. Díval jsem se na auto, co tam máme teď nasazené. Jak moc by měl člověk řešit index rychlosti a veškeré ostatní označení pneumatik?

Marek758
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně dnes v 02:00

Já třeba pneumatiky vždy vybíral podle testů, podle indexů a označení. Jelikož jsem svého času pneumatiky dost střídal, protože jsem točil velké nájezdy, tak teď jezdím jedině https://www.pneumatiky.cz/…y-t430967-t1

Váš příspěvek