Dámské oblečení z eshopu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petasilvinka
5 příspěvků 24.5.21 10:15
Dámské oblečení z eshopu

Velice ráda nakupuji dámské oblečení v eshopu Bellas.cz, zboží je kvalitou perfektní. Prosím o doporučení na další eshopy, ale hlavně, co se týče komunikace a vyřizování reklamací.
Moc děkuji.

Reakce:
Bobinka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.21 22:41

Dobrý večer! Já moc ráda nakupuji oblečení na eshop second handu: https://www.onlinesekac.cz/…d-damske/c-4?… . Je to vlastně takové tržiště s oblečením, takže se tam dá prodat už i nechtěné oblečení, když je v dobrém stavu. Dost často se tam dají najít super značkové kousky za dobrou cenu! :P :srdce: Také tam je sekce „Výprodej“ kde jsou kousky třeba i za 30 korun.

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 19:14

Já zase ráda nakupuju na differentu, kde mají všechny mé oblíbené značky pohromadě :) takže kolikrát ušetřím i na poštovném.

NIna090
22 příspěvků 14.8.21 09:44

Poslední dobou nakupuju džíny na levnedziny.cz, objevila jsem to před IG a zatím mám 4 kusy ajsem moc spokojená, vracela jsem jednou kvůli velikosti a peníze vrátili do 14 dnů tušim.

jenetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 17:56

Dámy mají rády módu v jakékoliv podobě. Muži nikdy nepochopí, jaká je to pro ženu slast, tzv. se přehrabovat v obchodě v oblečení, prostě tomu nerozumí. Tady - https://www.oblecsedobre.cz/…/zeny-01132/ najdete všechno možné oblečení a různé doplňky, třeba náušnice. Já osobně mám z oblečení nejraději svetry a trička, avšak měli by mít vzor zvíře, jelikož jsem jejich milovník, ale jinak mi nevadí ani jiný.

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 23:33

Nemáte zkušenost s tím, jak kvalitní oblečení má fajntricko.cz ? Chci tam nechat udělat trička s potisky, tak abych věděla zda je nechat udělat tady nebo mám hledat dál.

Milissek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.21 11:30

Já jsem potisk dělat nenechala, mám taťkovi jsem odsud objednávala mikču a je kvalitní. Je pevná a po vyprání se švy nehnuly a ani barva nevybledla.

Krisst
36 příspěvků 23.12.21 12:08

Já raději nakupuju v kamenném obchodě, potřebuju věci ozkoušet nejdřív kvůli postavě.

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 14:41
@Milissek píše:
Já jsem potisk dělat nenechala, mám taťkovi jsem odsud objednávala mikču a je kvalitní. Je pevná a po vyprání se švy nehnuly a ani barva nevybledla.

Tak to je super. Má ji s potiskem?

Natys444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.21 16:07

Měla bych otázku. Sháním nějaké šaty. Ale ne nějaký levný šmejd. Chtěla bych, aby byly z kvalitního materiálu Připlatit si za to mi nedělá problém. No a v této souvislosti jsem narazila na tento eshop - https://www.jkklett.cz/damske-saty/ Máte s tím někdo zkušenost? Dívala jsem se, že tam prodávají hodně pěkné věci, ale nikdy jsem o tom neslyšela.

Simisqua
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.22 20:05

Kde baby kupujete pěkné krajkové prádlo?

Marťulenka 00
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 14:27

Já nakupuji ráda třeba na www.lunzo.cz, vždy tam spolu s oblečením koupím i další potřebné věci.. tak to mám ráda

Ariasska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 22:49
@Marťulenka 00 píše:
Já nakupuji ráda třeba na www.lunzo.cz, vždy tam spolu s oblečením koupím i další potřebné věci.. tak to mám ráda

Jak jsi spokojená s kvalitou? Čeká se dlouho na balíček?

Rybana8878
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 22:42
@Marťulenka 00 píše:
Já nakupuji ráda třeba na www.lunzo.cz, vždy tam spolu s oblečením koupím i další potřebné věci.. tak to mám ráda

také by mě zajímalo co tam kupuješ. Koukám na ten eshop už dlouho, ale ještě jsem zatím nic nezakoupila :)

HedivkaUrb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 15:05
@Rybana8878 píše:
také by mě zajímalo co tam kupuješ. Koukám na ten eshop už dlouho, ale ještě jsem zatím nic nezakoupila :)
HedivkaUrb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 15:06
@HedivkaUrb píše:

já jsem předevčírem objednala toto: https://www.lunzo.cz/…uha-7-barev/ majíi i dopravu zdarma

JarkullkaIll
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 14:40

Já mám spíš ráda originální věci, hlavně miluju potisky. takže si je buď sama vymýšlím a pak je nechám udělat nebo mi sem tam padne něco do oka na fajntricko.cz

Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.22 18:04
@Simisqua píše:
Kde baby kupujete pěkné krajkové prádlo?

To se podívej na e-kondomy. Je to sice sexshop, ale spodní prádlo mají fakt moc hezké ;)

Val4444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 21:05

Ahoj holky, měla bych takovou otázku. Nosí některá z vás taková ta oversize trička ? Já osobně je mám hrozně ráda, ale už dlouho se mi nedaří nikde sehnat žádná, která by se mi líbila. Nemáte náhodou tip třeba na nějaký obchod nebo stránku? Pomohlo by mi to, díky. :)

Vrankahanka19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 19:27

Ahoj, měla bych takový dotaz. Jaké máte zkušenosti s nakupováním spodního prádla přes internet. Vím, že většina mých kamarádek to tak dělá, ale já mám pořád tak nějak strach z toho, že objednám něco, co mi nebude sedět. Dá se to pak třeba nějak vrátit nebo vyměnit? Vím, že u spodního prádla je toto trochu složitější.

MirkaVeselá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 20:19

Já dávám přednost oblečení z druhé ruky a konkrétně nejradši nakupuju tady z toho eshopu https://www.genesis-eshop.cz/

ErikaVoltorová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 21:52

Většinou objednávám z více eshopů, ale kde mají moje oblíbené značky pohromadě, tak je eshop lucyto.

PavlaPete3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.22 11:27

No já aktuálně pokukuju po jarní bundičce, ale nikde mě zatím nic nezaujalo takže chci projít ještě eshopy a snad ten výběr bude větší než tady u nás.

Pavlina I.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.22 21:04

Mně se na netu oblečení nakupuje špatné :/ semtam nakoupím třeba na www.zoot.cz, tam jsem to vždy vychytala

Vanduiliana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.22 09:57
@Pavlina I. píše:
Mně se na netu oblečení nakupuje špatné :/ semtam nakoupím třeba na www.zoot.cz, tam jsem to vždy vychytala

fakt? No jaro je před náma a já sháním už nějaké šatky a bundu.. tak to bych se tam mohla zkusit kouknout. Jsem dost náročná a přece jen si na to člověk „nešáhne“

Leilka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 15:47
@Vanduiliana píše:
fakt? No jaro je před náma a já sháním už nějaké šatky a bundu.. tak to bych se tam mohla zkusit kouknout. Jsem dost náročná a přece jen si na to člověk „nešáhne“

myslím, že ti s tím zoot.cz bys mohla být spokojena. Mají opravdu široký sortiment.

Hanďulkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.22 19:10

Já už dlouho toužím po nějakém pěkném kabátku, ale nějak pořád ne a ne najít ten správný :/ Už nevím kam mrknout, abych zas v jaře nenosila ten starý

Mahulena O.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 18:39
@Hanďulkaa píše:
Já už dlouho toužím po nějakém pěkném kabátku, ale nějak pořád ne a ne najít ten správný :/ Už nevím kam mrknout, abych zas v jaře nenosila ten starý

tak to není jednoduché, máš konkrétní představu? Nebo zkus kouknout na nějaké velký eshop, který sdružuje více značek

Ilikka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 11:46
@Mahulena O. píše:
tak to není jednoduché, máš konkrétní představu? Nebo zkus kouknout na nějaké velký eshop, který sdružuje více značek

Myslím, že na tohle je třeba ten zoot.cz super :) mají tam často nějaké akce

Poanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 09:45

Já bych chtěla sladit nějaký pěkný outfit i s botama třeba aby to bylo chic, ale dneska je v těch obchodech fakt špatný výběr..

StaškaK.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 07:58
@Poanka píše:
Já bych chtěla sladit nějaký pěkný outfit i s botama třeba aby to bylo chic, ale dneska je v těch obchodech fakt špatný výběr..

tak jednoznačně teď můj nejoblíbenější eshop je www.zoot.cz. Často nějaké akce, slevy.. za mě super. I vrácení a komunikace bez problémů

Zdenka Pavelková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.22 11:11
@StaškaK. píše:
tak jednoznačně teď můj nejoblíbenější eshop je www.zoot.cz. Často nějaké akce, slevy.. za mě super. I vrácení a komunikace bez problémů

jo, taktéž tam ráda nakupuji. Takže rozhodně souhlas.

valisasss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.22 05:55

Jestli se můžu podělit o svoji poslední zkušenost s nakupováním oblečení přes internet, tak mě docela překvapil tento eshop: https://www.jkklett.cz/…ke-obleceni/ Mají tam teda spíš dražší věci, ale na druhou stranu musím říct, že za tu cenu to opravdu stojí. Ta kvalita tam prostě je na první pohled. Pokud tedy něco takového hledáte, tak zkuste mrknout.

SandraKasandra126
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.22 15:17

Já hodně nakupuji na Plazafashionstore. Mají tam pěkné kousky a obléknu tam skoro celou rodinu. Včetně dětí. Pro ty tam mají super značku oblečení Mayoral . Ale chápu, že to není oblečení pro každého. Jen nahazuju tip na to, kde se dá pěkně obléct. Ceny sice trochu vyšší, ale i to dětské oblečení vydrží hodně dlouho. Navíc příjemné látky a moderní střihy. :)

Kaarryy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.22 11:14

Já už do kamenných obchodů nechodím, nemám na to nervy, vše řeší na internetu a nejčastěji teď asi nakupuji na www.zoot.cz, mají vše na jednom místě a to mi vyhovuje.

Ivetttt1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.22 07:14
@Kaarryy píše:
Já už do kamenných obchodů nechodím, nemám na to nervy, vše řeší na internetu a nejčastěji teď asi nakupuji na www.zoot.cz, mají vše na jednom místě a to mi vyhovuje.

Přesně, taky už to řeším jen na netu. A jo, máš recht, ten zoot.cz je fajne

DominikaSsed
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.22 20:59
Oblečení z eshopu

Ahoj, já jsem si naposledy objednala oblečení z https://www. uncs. eu/c/leginy/51 . Hledala jsem kvalitní dámské legíny s dobrým střihem a tady jsem je našla. Objednala jsem si ještě nějaká trika a oblečení pro manžela a jsem spokojená. Oblečení došlo během pár dnů a komunikace s obchodem byla také bez problémů. Jak u nich probíhá reklamace nevím, protože nám oblečení perfektně sedí.

Váš příspěvek