Práce – Partners Market

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
catwoman12
97 příspěvků 28.5.20 16:07
Práce – Partners Market

Ahoj, je tu někdo kdo pracuje/pracoval pro Partners? U nás ve městě jsem narazila u Partners market na plakát s pracovní nabídkou. Každý den chodím okolo, tak mi to nedalo se u toho nepozastavit, zatím jsem se u nich teda poptat nebyla, ani nevím jestli mají už otevřeno, ale chtěla jsem to zkusit tady se zeptat jestli náhodou nemáte někdo zkušenosti s prací u nich, případně jak probíhá pohovor. A taky by mě zajímalo, co ta práce u nich obnáší atp. Díky moc

Reakce:
AmalyLove
66 příspěvků 12.6.20 11:38

Pracovní zkušenosti nemám, ale byla jsem si v Partners Market pro radu, kde pro mě bude nejvhodnější sjednat hypotéku. Z mýho pohledu to nevypadaá jako špatná práce, ale můžu soudit jen co jsem viděla :D..přišlo mi to jako klasická kancelářská práce, když ti někdo přijde, tak mu pomůžeš najít nejlepší řešení, produkt a nevím co ještě. Mně se líbilo, že mi nic nenutili a nechali to na mně se rozmyslet. :)

Muina
45 příspěvků 18.6.20 13:00

Kamarádka u nich pracuje, a práci si docela pochvaluje ale co přesně to obnáší to nevím, musela bych se jí zeptat až jí uvidím. Podle mě je určitě dobré když má člověk nějakou zkušenost finanční prací, ale jejich produkty a služby jsou pak přímo jejich takže to by si vás asi zaškolili sami. Pohovor bych zkusila, za to nic nedáte.

Tilani
56 příspěvků 25.6.20 12:25

Já si v Parners marketu taky byla jen pro finanční rady, ale podle mě to musí být příjemná práce, kdybych ohledně finančnictví měla nějaké zkušenosti z předchozích prací tak bych do toho asi šla, přišlo mi že tam mají velmi příjemný kolektiv a dokázali si i poradit co a jak aby to pro mě bylo nejvýhodnější, to mi přijde fajn, že tam mezi sebou nemají nějaké boje o to kdo urve klienta. A přesně jak píše Muina, pokud za sebou něco podobného máte tak bych na pohovor šla, aspoň si poslechnout co a jak, když v inzerátu píšou že umí zaškolit i člověka z jiného oboru tak to třeba bude opravdu jen o zaškolení, a pracovní doba a plat mi přijde taky fajn.

Váš příspěvek