Práce – Partners Market

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
catwoman12
98 příspěvků 28.5.20 16:07
Práce – Partners Market

Ahoj, je tu někdo kdo pracuje/pracoval pro Partners? U nás ve městě jsem narazila u Partners market na plakát s pracovní nabídkou. Každý den chodím okolo, tak mi to nedalo se u toho nepozastavit, zatím jsem se u nich teda poptat nebyla, ani nevím jestli mají už otevřeno, ale chtěla jsem to zkusit tady se zeptat jestli náhodou nemáte někdo zkušenosti s prací u nich, případně jak probíhá pohovor. A taky by mě zajímalo, co ta práce u nich obnáší atp. Díky moc

Reakce:
AmalyLove
66 příspěvků 12.6.20 11:38

Pracovní zkušenosti nemám, ale byla jsem si v Partners Market pro radu, kde pro mě bude nejvhodnější sjednat hypotéku. Z mýho pohledu to nevypadaá jako špatná práce, ale můžu soudit jen co jsem viděla :D..přišlo mi to jako klasická kancelářská práce, když ti někdo přijde, tak mu pomůžeš najít nejlepší řešení, produkt a nevím co ještě. Mně se líbilo, že mi nic nenutili a nechali to na mně se rozmyslet. :)

Muina
45 příspěvků 18.6.20 13:00

Kamarádka u nich pracuje, a práci si docela pochvaluje ale co přesně to obnáší to nevím, musela bych se jí zeptat až jí uvidím. Podle mě je určitě dobré když má člověk nějakou zkušenost finanční prací, ale jejich produkty a služby jsou pak přímo jejich takže to by si vás asi zaškolili sami. Pohovor bych zkusila, za to nic nedáte.

Tilani
56 příspěvků 25.6.20 12:25

Já si v Parners marketu taky byla jen pro finanční rady, ale podle mě to musí být příjemná práce, kdybych ohledně finančnictví měla nějaké zkušenosti z předchozích prací tak bych do toho asi šla, přišlo mi že tam mají velmi příjemný kolektiv a dokázali si i poradit co a jak aby to pro mě bylo nejvýhodnější, to mi přijde fajn, že tam mezi sebou nemají nějaké boje o to kdo urve klienta. A přesně jak píše Muina, pokud za sebou něco podobného máte tak bych na pohovor šla, aspoň si poslechnout co a jak, když v inzerátu píšou že umí zaškolit i člověka z jiného oboru tak to třeba bude opravdu jen o zaškolení, a pracovní doba a plat mi přijde taky fajn.

Lena7288
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.20 20:24

Taky bohužel nemám osobní zkušenost, ale vypadá to docela zajímavě. Sama se teď po nějaké práci dívám a když jsem si nedávno projížděla nabídky, které nabízí pracovní portál https://www.hitprace.cz/ tak jsem si tam také všimla jedné od Partners. Taková práce by mě bavila, tak dost uvažuji, že jim tam zkusím poslat životopis.

Chappka
65 příspěvků 7.8.20 10:55

Taky nemám zkušenosti s prací, ale poradce z Partners mám už řadu let a já jsem s ním spokojená. A co jsem ho třeba trochu pozorovala tak ho práce podle mě baví, vždy je slušně oblečený, usměvavý a hlavně vždycky umí přijít s něčím novým, jestli je tam třeba pořád zaškolujou na nové věci, nevím, ale přijde mi to tak, a to je docela fajn podle mě, že to není tak stereotypní.

RůženkaRose
53 příspěvků 19.8.20 18:20

Jeden z mých dobrých kamarádu u Partners pracuje. Vím že říkal že v koroně to bylo trochu náročnější, ale podle mě je už teď ve starých kolejích, minulý týden jsem ho viděla a říkal že už všechno dobrý. Jinak už tam pracuje dlouho podle mě a nijak si nestěžuje, jenom na takový ty klasiky jako každej z nás.

kometaH
110 příspěvků 2.10.20 13:53

Já mám pracovní zkušenost v Partners Marketu, byla jsem tam 2 roky předtím než jsem otěhotněla. Narovinu začátky nejsou nejlehčí, než se dostaneš do tempa, ale mě hodně pomohli kolegové i ta školení která jsou fakt dobře udělaná. Pak už si jedeš svoje a mě to moc vyhovovalo.

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.20 23:34

Aho, pro Partners jsem nějakou dobu pracovala, ale nepodařilo se mi tam vydržet déle jak rok. Není to nic proti této firmě, jen to prostě nebyla zrovna ta práce pro mne. Musela jsem tak projíždět různé pracovní nabídky , abych si našla práci, která mi vyhovuje nejvíce…

milka7
67 příspěvků 30.10.20 12:29

Je pravda že to není práce pro každého, chce to umět dobře komunikovat a umět se pohybovat ve finančním odvětví. Já za sebou už nějakou takovou práci měla, dělala jsem pojišťovačku v nejmenované firmě, ale tam to teda bylo úplně něco jiného než teď když jsem u Partners, tady je to více v klidu, umíme si navzájem pomoct a není tu tak velký tlak z vedení, celkově jsem tady zatím nejspokojenější ze všech prací co jsem měla.

Marosi
24 příspěvků 20.11.20 14:36

Pokud si na to věříš tak do toho běž a uvidíš, myslím si že když se člověk umí dobře otáčet tak se tímhle dají vydělat velmi dobré peníze.

Váš příspěvek