Potřeby pro prvňáčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulka011
12 příspěvků 23.5.20 21:07
Potřeby pro prvňáčky

Zdravím, doporučíte mi spolehlivý e-shop, kde mají velký výběr potřeb pro školáky? Batohy, penály, sáčky na obuv a jiné věci? Pouze skladem, děkuji.

Reakce:
MajkaLaskava
17 příspěvků 24.5.20 22:51

Dobrý večer, mrkněte tady https://www.zdravybatoh.cz, mají velký výběr a vše skladem. Taky jsem tam vybrala dcerce batoh v setu, jde v září do první třídy.

VeronikaFrank
8 příspěvků 27.5.20 22:57

Zdravím, batoh Beckmann je super, má ho syn. Je lehoučký (900 gr.), má spoustu reflexních prvků a blikající světýlko, díky kterému je dítě i v šeru vidět. K batohu máme i malý batůžek, který jde na velký batoh připnout - v tom nosí syn přezůvky. Jsme s ním moc spokojeni :)

catwoman12
97 příspěvků 28.5.20 16:10

My tohle úplně v pohodě vše zařídili v tescu když byly akce.

Reanata
126 příspěvků 29.5.20 11:41

Taky tak, já si všechno ráda radši osahám, takže jsme taky sháněli různě po obchodech, a našli jsme dobré kousky.

KateřinaSedl
1 příspěvek 30.5.20 23:07

Zdravím, taky jsme nakupovali na stránkách značky Beckmann. Mají velký výběr, vše skladem a rozumné ceny. Za mě spokojenost :)

Vendulka011
12 příspěvků 31.5.20 09:46

Dobrý den, tak děkuji za tipy a doporučení! Nakonec jsem vše objednala na stránkách značky Beckmann - mají fakt velký výběr a krásné batohy a ostatní školní potřeby.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu