Výborný krém na vrásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VandaFor
7 příspěvků 25.5.20 17:52
Výborný krém na vrásky

Dobrý den, prosím o tip na opravdu výborný krém na vrásky pro ženu (50 let). Děkuji za tipy a doporučení.

Reakce:
MarieStar6
4 příspěvky 26.5.20 17:17

Zdravím, nedávno jsem od kamarádky k narozeninám dostala PLASMAkosmetiku - krém a gelík a jsem fakt nadšená. Pleť je krásně hydratovaná, zmizely mi jizvičky po akné a vrásky se mi taky krásně vyhladily! Můžu jen vřele doporučit.

VeronikaFrank
8 příspěvků 27.5.20 16:57

Dobrý den, taky mám s PLASMAkosmetikou zkušenost, jejich Plasmacreme Future je úžasný! Má super složení a opravdu funguje jak má, doporučuji ho :)

catwoman12
97 příspěvků 28.5.20 16:11

Něco podobného mě asi taky brzy čeká shánět, nebyhneme se tomu žádná :-)

VandaFor
7 příspěvků 30.5.20 22:04

Děkuji za doporučení, hodíte mi sem prosím odkaz? Jak působí na pokožku a kdy jste viděla na pleti výsledky, prosím?

VeronikaFrank
8 příspěvků 31.5.20 09:24

Posílám odkaz https://www.plasmakosmetika.cz/…uture-30-ml/. Výsledky byly vidět snad už po týdnu, pleť je opravdu taková jiná a lepší. Krém obsahuje unikátní krevní protein, který má silné regenerační účinky a pleť chrání a zklidňuje. Už i kolegyně v práci si všimly, že je moje pleť vyhlazenější a taková vypnutá, já jsem teda nadšená.

Váš příspěvek