Posilovací stroj doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maruushka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 01:46
Posilovací stroj doma

Chtěla bych mít doma posilovací stroj, na kterém bych mohla hubnout. Co mi tak doporučíte pro domácí pohodlné využívání?

Reakce:
Ewvka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 01:54

Chodila jste nebo chodíte do posilovny? Případně na jaký stroj tam chodíte? Podle toho by se asi něco vybrat dalo nebo ne? Já jsem chodila pravidelně do posilovny na běhací pás. Potom jsem si ho koupila i domů, abych mohla chodit cvičit kdykoliv chci.

Leusskaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.21 10:25

Mohla bych vědět jakou značku sis pořídila? Máš motorový pás nebo bez?

NIna090
22 příspěvků 14.8.21 09:45

Mám od insportlinu kluznou podložku, není to jako klasický posilovací stroj ale tělo po cvičení na tom cítím.

Maruushka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.21 21:11

Také by mě docela zajímalo, jaký ten posilovací pás vybrat. V jaké ceně se už bavíme o kvalitním běhacím pásu?

Ewvka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.21 11:11

Hele mě s výběrem hodně pomohl nákupní rádce od https://www.fitham.cz/…-bezecky-pas , kde jsem si potom běhací pás rovnou i objednávala. Mají tam vše pěkně popsané a rovnou i přiložené fotografie, které pomohu si to celé představit.

Jandinka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.21 18:11

Já se obrátila na tu jejich info linku, kde mi taky dobře poradili a konečně mám doma svůj vysněný pás od Bh fitness

Maruushka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.21 16:01

Já jsem si prošla toho jejich rádce a to mi dost pomohlo, takže teď momentálně čekám až mi posilovací věž dovezou a fakt se už nemůžu dočkat.

Bobinka008
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.21 11:08

Ahoj, já teda chodím raději cvičit na stroje do posilovny a doma cvičím buď kardio a nebo s vlastní vahou. Mám jen jednu sadu činek, s tou si vystačím na cvičení celého těla. Navíc jsem si koupila nový obal na mobil, takže se nebojím, že mi mobil třeba při cvičení upadne. Jinak nejraději cvičím podle Pamely :jazyk:

Váš příspěvek