Podpora erekce a libida

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
17 příspěvků 17.7.19 18:12
Podpora erekce a libida

Poradíte, co koupit pro muže podporu libida a erekce?

Reakce:
Janek282
6 příspěvků 17.7.19 18:19
Podpora erekce a libida

Nedávno jsem měl tu čest vyzkoušet https://www.perlazdravi.cz/…aw-palmetto/ Saw Palmetto. A zmusím říct, že jsem byl hodně příjemně překvapen :)

Koumák35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.19 20:13
Podpora libida

No tak tohle se nemusí podle mě pokaždé řešit prášky, protože je to hodně o psychice. A někdy taky věkem. Mě žena zaplatila tuhle masáž. Mohl jsem si vybrat jakou masérku jsem chtěl a jaká mě vzrušovala. A musím říct že nám to pak i pomohlo v posteli, měli jsme k sobě blíž a byli k sobě víc upřímnější. Ale jestli se ptáte na přípravky, tak třeba se používá kotvičník zemní na podporu libida a taky jsem slyšel že zázvor dost pomáhá :) Musím ženě sklonit poklonu, že nežárlila a pro náš vztah to obětovala.

Stana40
9 příspěvků 3.9.19 00:15

Po přečtení recenze jsem pořídila manželovi Saw Palmetto a teda opravdu skvěle funguje. Děkuji za tip!

Janabrazdilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.20 20:46

Myslíte si, že by se mohl manžel urazit, pokud bych mu koupila prášky na erekci? několikrát jsem se s ním o tom bavila, a on to nějak řešit nechce… mě to ale štve, když jsme v tom nejlepší tak on najednou nemůže.

Adelablahunkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.20 14:52

Pokud jste spolu už nějakou dobu a důvěřujete si, tak si myslím že se určitě nenaštve. Já jsem k tomu byla také donucena, jinak by náš sexuální život už nestál opravdu za nic, a od toho co je máme doma, tak si zase užíváme.

Janabrazdilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.20 20:37

Takže jste mu je koupila, a prostě jste mu je dala, aby si je vzal? podle čeho jste vybírala? a jak dlouho po objednání jste na ně čekala?

Adelablahunkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.20 11:31

Na radu kamaráda, u kterého jsem věděla že tento problém také řešil, a ten mi poradil pilule ARDORIN, které jsou 100 % přírodní. Stačí když si vezme tabletu hodinu před, a to je potom zase jako mladík. Podívejte se na stránky supererekce. com, kde můžete tyto tablety objednat.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu