Antibiotika - střevní potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaJanicka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.19 21:17
Antibiotika - střevní potíže

Zdravím a moc prosím o pomoc, na začátku července jsem lehla a mám znovu problém s antibiotiky. Pomáhají mi skvěle, každopádně mě naoplátku trápí neustálé průjmy a už nevím, co s tím. Máte nějakou radu, jak se toho zbavit? Antibiotika jsem měla za poslední 2 roky několikrát a vždycky mě to co se střevních potíží ke konci smete.

Reakce:
DanielaOm.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.19 14:27

Já bojovala při antibiotikách s dost obdobnými problémy a zabraly mi nakonec obyč. probiotika z lékárny, tehdy mi nějaké doporučovala tchýně a opravdu mě tím zachránila.

Jančakecalka
103 příspěvků 19.7.19 09:52

Za mě jedině doporučuji probiotika, měla jsem s kvasinkou s. boulardii a zabralo to okamžitě, nyní je používáme celá rodina, jakmile se objeví nějaký problém. Konkrétně jde o Biopron.

Rennyrenata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.19 10:48

Doporučuji upravit jídelníček a zapojit hodně kefíru nebo bílého jogurtu, mělo by ulevit!

Jančakecalka
103 příspěvků 22.7.19 14:14
@Rennyrenata píše:
Doporučuji upravit jídelníček a zapojit hodně kefíru nebo bílého jogurtu, mělo by ulevit!

Také jsme zkoušeli, ale moc to nepomohlo :(

Adriana Kovárková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.19 15:18

Také zdravím, já osobně moc doporučuji kouknout na Laktobacily od Naturevia, užívám je vždycky během antibiotik a následně i týden po dobrání a opravdu zabírají neskutečně. V minulosti jsem probiotik zkoušela víc, ale nikdy jsem nepozorovala takový účinek. Navíc pro mě velké +, že se hodí i na cesty a nemusí být neustále v lednici… beru pak taky na dovolenou a supr!

JanaJanicka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.19 20:11

Tak to mockrát děkuji za tipy, nakoupili jsme domů několik bílých jogurtů a ty Laktobacily taky vypadají zajímavě, přítel mi jedno balení hnedka objednal, tak snad něco konečně pomůže… ještě jednou díky!

Chaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.19 21:23
Chaga

Dobrý den chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti a poradit. Zabývám se medicinálníma houbama a to konkrétně jednou houbou, kterou sám zbírám a doporučuji ji lidem s trávicími problémy. Jedná se o Rezavce šikmého (Chaga).Je to medicinalní houba rostoucí na bříze po mnoho let. Pochází ze sibiře, kde jí lidé pijí ve formě čaje. Tato houba přímo působí na zažívací trakt obsahuje přes dvěstě účinných látek, říká se jí královna hub, odstraňuje polypy ve střevech působí probioticky a čistí střeva, detoxikuje organismus, odkyseluje, zlepšuje trávení, odstraňuje záněty, přeměňuje hlen, čistí buňky v těle chrání je před oxidací, je i protirakovinná pusobí přímo na rakovinné buňky(apoptóza) zabraňuje metastázování a spoustu dalších účinků. Informace lze najít na internetu.

Pavel Hy.
1 příspěvek 14.8.21 11:49
Průjem už 3 měsíce a nezabírá nic ani Antibiotica

Dobrý den.
Problém mám tohoto typu už 20 let. Každý rok mívám zničeho nic průjem asi 3 měsíce. Nezabírá mě žádná léčiva ani přírodní, ani babské rady. Ono to vznikli, že jsem byl na klístýrech, něco mi v nemocnici nalili do střev. Potom jsem měl ve stolici články tasemnice. Dal jsem to do zkumavky co mě daly a pak se nic nedělo a pustili mě. Škoda, že jsem to nevyfotil. V laboratoři nic nenašli. Pak jsem chodil na výtěry a nenašli. Vím, že mám cizopasníky a lékař mě nevěří. Jak tedy mám získat lék na předpis na vyřešení mích problémů. Existuje nějaký specialista? Přitom průjmem nehubnu.

Váš příspěvek