Antibiotika - střevní potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaJanicka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.19 21:17
Antibiotika - střevní potíže

Zdravím a moc prosím o pomoc, na začátku července jsem lehla a mám znovu problém s antibiotiky. Pomáhají mi skvěle, každopádně mě naoplátku trápí neustálé průjmy a už nevím, co s tím. Máte nějakou radu, jak se toho zbavit? Antibiotika jsem měla za poslední 2 roky několikrát a vždycky mě to co se střevních potíží ke konci smete.

Reakce:
DanielaOm.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.19 14:27

Já bojovala při antibiotikách s dost obdobnými problémy a zabraly mi nakonec obyč. probiotika z lékárny, tehdy mi nějaké doporučovala tchýně a opravdu mě tím zachránila.

Jančakecalka
36 příspěvků 19.7.19 09:52

Za mě jedině doporučuji probiotika, měla jsem s kvasinkou s. boulardii a zabralo to okamžitě, nyní je používáme celá rodina, jakmile se objeví nějaký problém. Konkrétně jde o Biopron.

Rennyrenata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.19 10:48

Doporučuji upravit jídelníček a zapojit hodně kefíru nebo bílého jogurtu, mělo by ulevit!

Jančakecalka
36 příspěvků 22.7.19 14:14
@Rennyrenata píše:
Doporučuji upravit jídelníček a zapojit hodně kefíru nebo bílého jogurtu, mělo by ulevit!

Také jsme zkoušeli, ale moc to nepomohlo :(

Adriana Kovárková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.19 15:18

Také zdravím, já osobně moc doporučuji kouknout na Laktobacily od Naturevia, užívám je vždycky během antibiotik a následně i týden po dobrání a opravdu zabírají neskutečně. V minulosti jsem probiotik zkoušela víc, ale nikdy jsem nepozorovala takový účinek. Navíc pro mě velké +, že se hodí i na cesty a nemusí být neustále v lednici… beru pak taky na dovolenou a supr!

JanaJanicka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.19 20:11

Tak to mockrát děkuji za tipy, nakoupili jsme domů několik bílých jogurtů a ty Laktobacily taky vypadají zajímavě, přítel mi jedno balení hnedka objednal, tak snad něco konečně pomůže… ještě jednou díky!

Chaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.19 21:23
Chaga

Dobrý den chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti a poradit. Zabývám se medicinálníma houbama a to konkrétně jednou houbou, kterou sám zbírám a doporučuji ji lidem s trávicími problémy. Jedná se o Rezavce šikmého (Chaga).Je to medicinalní houba rostoucí na bříze po mnoho let. Pochází ze sibiře, kde jí lidé pijí ve formě čaje. Tato houba přímo působí na zažívací trakt obsahuje přes dvěstě účinných látek, říká se jí královna hub, odstraňuje polypy ve střevech působí probioticky a čistí střeva, detoxikuje organismus, odkyseluje, zlepšuje trávení, odstraňuje záněty, přeměňuje hlen, čistí buňky v těle chrání je před oxidací, je i protirakovinná pusobí přímo na rakovinné buňky(apoptóza) zabraňuje metastázování a spoustu dalších účinků. Informace lze najít na internetu.

Váš příspěvek