Křečové žíly - krém Varicobooster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
irenka_renka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.19 07:31
Křečové žíly - krém Varicobooster

Zdravím. Nedávno na mě vyskočila reklama na krém Varicobooster, který „léčí“ křečové žíly. Googlovala jsem, a našla spostu pozitivních recenzí i na zahraničních serverech. Na takové zázraky, které slibují, však nevěřím. Vše se zdá až moc dokonalé, aby to byla pravda :lol:. Jen by mě zajímalo, jestli jste to opravdu někdo nevyzkoušel? Jestli to má vůbec nějaký, ikdyž třeba jen minimální, efekt na zmírnění křečových žil?

Díky

Reakce:
Alička23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.19 15:11

Nevím, ale já na tyhle „chytáky“ na peníze moc nevěřím. Konkrétně tenhle krém neznám, takže žádnou osobní zkušenost s ním nemám, ale už ta cena, co jsem koukala… To by vám za nějaký, jak píšete alespoň minimální účinek fakt stálo??? Já na křečáky trpím a věřte, že jsem toho vyzkoušela už celkem dost, různé mazání, babské rady. Vše úplně bez účinku nebo jen s velmi krátkodobým. Bez doktora bych to nakonec nevyřešila. Beru teď sice dlouhodobě prášky na posílení žilní stěny, taky nejsou nejlevnější, to je pravda, nicméně na předpis, takže účinek mají a to opravdu. Nic se mi nehorší, nohy nebolí, nenatékají. Radši než vyhazovat peníze za nějaký neosvědčený krém, jděte k doktorovi a poraďte se s ním.

evickarejci
2 příspěvky 31.7.19 19:49

Souhlasím s @Alička23. Taky trpím na křečáky a bez doktora bych toho sama moc nevymyslela. Co berete na posílení žilní stěny? Už dělší dobu užívám Detralex a trochu mě zlobí ta cena.

Alička23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.19 18:10

@evickarejci Já mám taky Detralex. Ano, máte pravdu, ta cena je celkem vysoká, ale popravdě, když to funguje, tak já osobně i vyšší cenu respektuji a nemám důvod to měnit. Ani nevím, zda existuje nějaká alternativa, většinou co vím, tak doktoři předepisují právě Detralex, tak i to o něčem vypovídá.

evickarejci
2 příspěvky 6.8.19 20:25

To máte asi pravdu. Jsem s Detralexem jinak spokojená, o tom žádná. Přestávám se dál pídit, je fakt, že nač zbytečně hrotit něco, co funguje.

Váš příspěvek