Proti zahlenění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Cinderella2015
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.15 19:55

Jednoducha pomoc. Nedavejte ji zadne silne prekyselujici potraviny…cukr, mouku a mlecne vyrobky.

Cinderella2015
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.15 20:06

Vladman ja ziju v USA, ale v CR bude urcite neco podobneho. A chci se zeptat co to je za detoxikaci ta lnena mouka + kefir?

„Ode dneška jsem najel na detoxikaci formou lněná mouky+kefír po dobu 3 týdnů s přidáváním dávek, tak uvidím“

Cinderella2015
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.15 15:01

Vladman, toto je ale podle me spis jen velmi kvalitni projimadlo. Na zanesena streva je opravdu nejlepsi klystyr a neni pravda, ze se znici mikroflora, to je jen predsudek. Ta mikroflora se totiz okamzite sama nastartuje, obnovi se uplne sama. Pokud dodas laktobacily (bud uz zakoupene pilule, nebo si das po ociste kysane zeli, nebo doma vyrobene pickles), tak vubec zadny problem mit nebudes, ba naopak. Klystyr skvele vycisti strevo od plisni a ruznych bakterii, starych nalepenych nanosu.
Co se tyce lneneho seminka, to si melu na kafemlynku denne spolu s dalsimi seminky a orechy, ale ja si z toho delam „jakoze orechove mleko“, takze to smicham uz jen s vodou. No a neni nad kefir, to je primo zazrak, kefir dokaze spoustu veci, ale jedine ten doma vyrobeny (tibetska houba + nepasterizovane mleko), ale pozor na jednu vec. Pokud je v tele uz rozjeta candida, tak se kefiru radeji vyhnout. Znam par lidi, kterym to kvasinku jeste zhorsilo, je to prece jenom mlecny vyrobek.
Dej nam vedet, az tuto kuru ukoncis, jak se tve vylucovani zmenilo. Verim, ze budes po lnenem seminku a kefiru navstevovat kadibudku kazdy den a urcite ne jen 1×! Jen nezapomen pokazde vypit dostatecne mnozstvi vody, jinak te to bude mit snahu ucpat. Good luck! :srdce:

vladman
11 příspěvků 27.9.15 16:53

Jenže jak to tady čtu, člověk by musel jíst pouze zeleninu.Na mě to nepůsobí jako projímadlo, na velkou chodím stále 1× za 2 dny.Je úplně jedno co jím. Sním za dva dny 4 hrušky, vypiji 2 litry vody (magnesia+voda),druhý den 2 bílé papriky, v práci nachodím cca 2km a ani toto vše mě neprožene. Jak to tak mohu zhodnotit, moje zažívací soustava jako by si za čas na vše zvykla a pár dní chodím denně na velkou, ale za další dny se to vrátí do starých ´kolejí, tedy na velkou za 2-3 dny, ale bez problému s vyprázdněním. Před mnoha lety mi lékař řekl, že mám prostě línější střeva. Uvidím co se stane po této 3 týdenní proceduře :mavam:

Cinderella2015
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.15 19:41

Zdravemu tlustemu strevu trva min nez 24 hodin presunout potravu celou svou delkou, pokud u vas neni stolice pravidelne kazdy den, znamena to, ze vam ve streve vznikaji toxiny uz po 24 hodinach. Ty se pak dostanou pres sliznici streva do krevniho obehu a litaji vam po celem tele. Tak nevim, jestli neni rozumnejsi prece jenom omezit to maso a uzeniny :nevim: a pridat radeji vice zeleniny a ovoce? Proste si udrzovat balanc pH (http://diagnosticke-testy.heureka.cz/…-az-1000-ks/), uz jsem tady o tom psala.
Pokud jite uz zpracovane potraviny, kterym chybi enzymy, ziviny a vlaknina, tak se ten cas zpomali (az na 70 hodin!). To se pak casem v takovem toxickem streve nahromadi az 8 kg toxickeho odpadu a proto kazdemu vysvetluju, jak je dobre si sem tam udelat klystyr a dostat ten bordel ze strev ven. Z lidi vychazi ruzne cerne zatvrdliny, paraziti, chuchvalce kvasinek, velike cary plisni. Pokud mate v tech zahybech streva usazeny nejaky bordylek, tak jasne ze je vase strevo linejsi, je malo pohyblive. Vy ho rozpohybujete jedine vhodnou ocistou, klystyrem a nebo „sankou“ (Shanka prakshalana). Ta procisti komplet cele strevo (na rozdil od klystyru - ten vycisti jen tluste strevo). Kavovy klystyr vam zlepsi funkci peristaltiky tlusteho streva, snizi obsah cukru v krvi a silne detoxikuje jatra!!
Sanka je uplne nejlepsi ocista „celeho streva“, kterou znam, jenze tu muzete delat az po nekolika klystyrech.
Vyzkousejte tedy vami zminovanou detoxikaci lnenym seminkem a dejte nam pak vedet, jestli to nejak zmenilo k lepsimu vase vyprazdnovani a napiste taky jak se po tom citite.
Jinak nasi stolici ovlivnuje take stav mineralu v tele, snad uplne nejdulezitejsi je mit v poradku hladinu magnesia. Take to muze mit na svedomi candida a nebo i nedostatecne mnozstvi zdraveho tuku v potrave (nedostaecne mnozstvi je spatne ale i premira tuku je spatne), pak taky malo zive stravy (ovoce {jablka! - obsahuji pektin - to je vhodny urychlovac kakani:D}, zelenina, orechy, seminka, pseudoobiloviny).
Mejte krasny vecer!:mavam:

vladman
11 příspěvků 27.9.15 21:28

A ten klystýr, asi jak často?

Jo bejby
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.15 21:38
zahleneni - prisel jsem na to

Taky jsem byl zahleneny, muj tata je zahleneny a muj syn je taky. Hlavni problem je lepek - housky, chleba, buchty - bila mouka! Mlecne produkty mi nevadi, pivo piju. Jezte lusteniny a veci jako quinoa, ryze, hotovo. To budete koukat! Bohuzel na pizu zapomente.

vladman
11 příspěvků 2.10.15 05:10

Tak co se týče mě, tak už cca rok konzumuji jen tmavé housky, chleba občas. Jogurt velký si dám 1× do týdne, pivo rovněž 1 denně, občas 2.

marcelkaaa1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 18:39
rada na zahleneni

Ja taky trpim uz 9mesicu silnym zahlenenin, budu to resit tak, ze jsem se objednana na hydrocolon, to je vyplach tlustého streva, pacient si to hradi sam a je dobře na to jit 3 krat a pak, uz jist jen zdrave a obnovi se imunita a zahleneni zmizi, uz se nemuzu dočkat, az na to pujdu.

Lucie Meláková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 16:55
Citlivá sliznice

My v pprvní řadě vždy zkoušíme takové ty klasické „babské“ rady jako je inhalace slané vody (nejlépe mořské) a tak podobně, v této diskusi je tipů hodně. Velmi se nám pro malou osvědčil také tento olejíček "http://ww******, který je velmi šetrný k citlivé dětské pokožce. Občas ho tdy používám také a bez problému, i když já rýmou sama tolik netrpím…

Edit admin - odkaz

Elis12312
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.16 22:51

Dobrý den, prosím jak se toto dlouho užívá? A nevadí užívání těhotenství? Děkuji za odpověď.

Elis12312
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.16 22:52
@Bábina píše:
Velice neodborny ,ale výstižný je název zadní rýma.Taže Bábina tu je s bylinkami .Do sklenice destilované vody dáte 2 čajové lžičky jablečného octa a 1 čajovou lžičku medu(pravého)rozmícháte a pijete 3X za den před jídlem.Ocet kupte opravdu kvalitní,léčí tu kyselina jablečná,tak nic co se za jablečný ocet vydává.Doplňte stravu o vytamínový přípravek z vitemíny D,A,C,E a zinkem na posílení imunity.Inhalovat můžete přesličkový odvar mírně osolený jodoanou solí.Inhaluje se 5 minut několikrát za den.Přeji Vám aby vaše potíže brzo odezněly.Kdyby bylo potřeba něco upravit,protože nebudete něco snášet,dejte vědět možnosti ještě jsou.

Dobrý den, prosím jak se toto dlouho užívá? A nevadí užívání těhotenství? Děkuji za odpověď.

Truksa
7 příspěvků 19.10.16 23:17
zahleneni

Na zahleneni mam domaci sirupy a nevim, co to je, pokud to citim v krku, par lzicek par dni a mam svaty pokoj na cely rok.

Cassy2
1 příspěvek 5.1.17 15:31
Chronické zahlenění u dospělého?

Dobrý den, moje maminka má po ránu zahleněný krk, vykašlává hleny, ale jen po ránu, přes den obtíže nemá, potíže s dýcháním nemá. Exituje něco přírodního, čaj nebo něco na inhalování, co by ji potíží zbavilo? Děkuji.

olincle
1 příspěvek 8.2.17 08:54
zahlenění,alergie

Dobrý den, chci poprosit o radu „Bábinu“.Syn,13 let, už několik let smrká hlen, ale rýma to není, nosem dýchá bez problému, ale denně vysmrká spoustu hlenu. Vyzkoušeli jsme všechno možné, odvary z bylinek - proplachovali jsem tím nosní dutiny, změnil jídelníček, homeopatika
bral.Nic nepomohlo, podle doktorky je to alergie.

Děkuji za radu Olina

Kosminka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.17 22:50
Zadní rýma u kojence

Dobrý den, četla jsem diskuzi a potřebuji poradit se zbavením zadní rýmy u kojence. Malý měl hned v prvním měsíci rýmu, kterou jsme odsávali vysavačem. Dnes je mu půl roku a od narození měl rýmu ještě několikrát. Teď je už měsíc bez rýmy, ale zůstal mu vzadu usazený hlen, který nejde odsát a zlobí ho hlavně v noci při kojení. Často se budí, že mu zaskočí. Slyšim, jak mu to tam vzadu „lítá“ :( stříkám mu tak 2× denně mořskou sůl do nosu, ale hlen to nerozpustí. Kojim a začínáme příkrmy, takže rady s pitím octové vody nejsou pro nás. Jak ho toho, prosím zbavim. Děkuju moc!

Elwanelyn
2 příspěvky 2.2.18 07:56

Já mám příznaky takové, že neustále citím, že mi hlen stéká do krku, přičemž ale volně dýchám nosem, nemám potřebu smrkat, to jen po ránu. Ještě mam k tomu nutkání k polykání.
Nicméně stékající hlen mi způsobuje chrapot, musím neustále kašlat a odhleňovat se, navíc, když na to začnu více myslet a přemýšlet nad pesimistickými variantami, o co by se mohlo jednat a dostanu se do stavu akutní úzkosti(opravdu jen v tomto případě, jak jsem vypozoroval), dostanu záchvat kašle, kdy mám i často nucení na zvracení. Když jsem zaměstnán jinou činností a nemyslím na to, tak skoro nekašlu, i když i v tomto případě stékající hlen cítím a menším pokašláváním se musím odhleňovat… Prosím o radu

A mám to od té doby co jsem prochladnul na běžkách. Bolest v krku odeznela,, cca rok a půl zpět.

malovaná písnička
1 příspěvek 4.2.18 00:31
Zahlenění.

Dobrý den, koukám, že váš příspěvek je už dost starý, tak bych se chtěla zeptat, jestli se problém vyřešil. Mám to podobně už čtvrtý rok. Diagnoza stále žádná, zlepšení také ne. Už nevím kam zajít k lékaři a co si koupit, aby to pomohlo. Kromě toho mám hleny šíleně slané a poleptávají mi vše v puse. Noci a rána jsou šílené, den je o trochu lepší. Celou tu dobu jsem se nevyspala, v noci musím několikrát vstát a zbavit se hlenů, pokud to jde. Údajně mi také nic není, což bych brala, kdyby opravdu nebylo.
Mohu uveřejnit i email, pokud by mi chtěl někdo napsat. malovanapisnicka@seznam.cz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.18 09:42

Jak dlouho mám zkoušet ten jablečný ocet na zadní rýmu? Nějak mě nic nepomáhá, je možnost se jinak zbavit té zadní rýmy, která mě padá na průdušky a nutí ke kašli. Prosím.

Nikina22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.18 21:25

Odsáváte dětem hleny, když mají rýmu? Některé maminky radí odsávat, jiné že nee.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.18 12:07

určitšě odsát, zkuste si vy nechát hleny v nose, zda vám bude dobře. Já je vždycky odsala odsavačkou na vysavač a pak dala kapičky do nosu Nasivin podle věku dítěte

xxmarikaxx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.18 17:16
Vápník

Vapník neobsahují pouze mléčné výrobky, taková cibule má velmi vysoký obsah vápníku, mnohem větší než mléčné výrobky… :mavam:

michaela.klarins
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.19 15:21
Sirup na detoxikaci

Ahoj. ja i moje dite jsme byli zahleneni a musim rict, ze nam hodne pomohl sirup Vitco Herbal.
Je to nejaka nova ceska firma Vitco tusim. Mamka ten jejich sirup koupila pivodne pro detox tela, ale pak se nekde docetla, ze to muze pomoct i pri zahleneni, tak jsem to prubla a fakt to muzu doporucit (https://www.vitco.cz/…/vitcoherbal) Ani to chutove neni nejak hnusny ????

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek