Proti zahlenění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Janna.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.12 08:20
zalehnuté ucho

Všechno jsem zkoušela, zacpat nos a foukat do uší, proplach ucha, kysličník do na vyčištění, profuky balónkem na ORL, ale vše bez výsledku. Už jsem z toho, tak trošku na hlavu :-).Jana

Bábina
1450 příspěvků 18.06.12 09:09

Tak už taky nevím, jedíně ještě dávat do ucha vždy ráno a večer pár kapek netřesku střešního nebo aloe stromové(pozor ne vera)a zkuste přidat do potravy zinek, třeba dýňová semena a vitamín E. Semínka na den 1 hrst. také je možné vkládat do ucha čerstvý list řimbaby obecné nebo napářku z květu bezu černého, bazalky, slézu nebo majoránky. Napříte bylinu v čajníku, na nálevku nasadíte nástavec(trubičku u PVC, kousek hadičky) a vedete tak páru rovnou do ucha. Toto jsou už opravdu náročné postupy, ale nic jiného opravdu snad ani není.

VW
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.12 11:05
Alternativní samoléčba ?

2 měsíce mě trápil kašel spojený se zadní rýmou (nebylo to poprvé). Neustálé polykání hlenu, vykašlávání a jen v noci byl klid (pokud jsem ležel v té správné poloze). Zkoušel jsem terapii s jablečným octem - nic, všelijaká antimukotika - minimální vliv, antihistaminika (aby se vyloučila alergie) a opět bez výsledku. Byl jsem na ORL, výtěr z krku čistej.

Pak jsem prckovi koupil kolo s tlačnou tyčí a bylo potřeba za ním běhat. Párkrát jsem se při tom řádně spotil, oblečení jak po průtrži mračen a výsledkem bylo, že jsem chytil obyčejnou přední rýmu (asi před 10-ti dny).

Zatímco na tu řekněme už chronickou zadní rýmu tělo nereagovalo a nechalo ji řádit, té přední si všimlo, vytvořilo protilátky a zdá se, že je spláchlo obě najednou. Kašel, přední i zadní rýma jsou skoro pryč.

Možná náhoda, možná cesta - vyberte si ;o)

Bábina
1450 příspěvků 18.07.12 11:12

No, pro starší osoby, nebo děti bych to jako cestu neviděla. Ale pokud nepomůže jednoduchý babský recet s jablečným octem, můžete jětě použít byliny anginovník, cibuli, eukaliptový olej, čaj z podbělu nebo plicníku a ještě několik ddalších bylin. Nejlépe formou olejů nebo lihových kapek.

Zgofa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.12 12:00
Zadní rýma

Dobrý den, taky velice často trpím asi na zadní rýmu, teď momentálně jsem měla před 14 dny horečky a zůstala mi únava a zahlenění, po 14 dnech se mi horečky vrátily. Moc to nechápu, protože je léto a určitě jsem nikde neprochladla, užívala jsem Sinupret (ale vůbec mi tentokrát nepomohl, ani ACC nepomohlo). je pravdou že jsem měla teď hodně stresu a málo spánku (když mám starosti špatně spím). Vyzkouším Vaši radu s octem a medem. Ještě by mě zajímal Váš názor na prevenci, aby vůbec k zahlenění nedošlo? Pomůže např. uřívání přípravku Prevenar? Předem děkuji za odpověď a zdravím.

Bábina
1450 příspěvků 29.07.12 12:32

Víte tím Vás zklamu, já rozumím bylinám, ale ne doplňkům stravy.Ale pokud si na stánce nahoře kliknete na Léky, tak tam jsou i doplňky a podle abecedy. Dejte do vyhledávače, co potřebujete vědět. Ale já jako previnci doporučuji echinacea kapky.Jsou sice lihové ale podporují dobře imunitu a tím i prevenci různých nemocí z nachlazení. A víte, že je nemoc, které se říká letní chřipla? A nejvíc angím a zánětů v krku a přilehlých oblastech je v létě? Divné co? Pridejte zinek a C vitamín.,do stravy. Přírodní zinek mají např. dýňová semena

regy
23 příspěvků 29.07.12 12:42

Já mám výbornou zkušenost s Immunostars, zabírá rychleji než echinacina, je to přírodní doplněk stravy s houbami shiitake a maitake. Tyto kapsle mají silné protivirové a protizánětlivé účinky. Podporují detoxikaci organismu. Navím jsou prevencí srdečně-cévních onemocnění a rakoviny. Mi osobně pomohly i od ženských problému…A co se týče stresu a málo spánku, tak to se pak na našem zdraví projeví. Takže více vklidu a odpočívat :)

Bábina
1450 příspěvků 29.07.12 14:32

Ano je na tazatelce aby si vybrala, víc hlav víc ví. Ale nesmíme zapomínat, že je tu velká skupina lidí, kteří na drahé přípravky finančně nedosáhnou. A na bylinku má určitě každý.

Zgofa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.12 16:30
Zadní rýma a chřipka

Děkuji Bábině a Regi za odpověď. Ještě bych poprosila Bábinu o upřesnění, od které firmy jsou Echinacea kapičky účinné (které má vyzkoušené). Na trhu je toho tolik, tak abych dobře vybrala. Předem děkuji.

Bábina
1450 příspěvků 29.07.12 17:07

Já osobně používám kapky z bylinkářského krámu a ne od vekých firem. Podívejte se na internetu, zda někde u Vás nemá prodejnu Bylinky Grešík. Je to asi 8má generace bylinkářů známých po celé Evropě. A jejich výrobky mám proměřené a ověřené. Sama pro sebe u nich taky nakupuji. Mají i www. Grešík-byliny. cz a nebo obrácene byliny Grešík, nejsem si jistá. Nebo jinné bylinkářství, tam máte zaručený bezvadný postup a dodržení všech nutných věcí při přípravě.

zlatakn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.12 00:19
ajurveda

Zkuste se podivat na ajurvedu.tam se pise o typech - sliz, vitr, atd. Pomaha vynechat mlecne vyrobky, citrusy. Neni to nemoc, jen kazde telo je individualni. zkuste to. moje maminka mela stejne priznaky a moc ji to prospelo. takze nezapomente se podivat. ajurvedy

Bábina
1450 příspěvků 19.08.12 11:30

Ano to je pravda, ale je třeba dodržovat všechno ajurveda se řídí typem člověka a je to životní styl, je jen léčba.

gagda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.12 00:59
Zahlenění

Pečlivě čtu Vaši poradnu.
Musím přispět i já.
2 roky po těžkém zápalu plic jsem byla neustále zahleněná, nejvíc v noci. Měla jsem stále pocit slin a hlenů vzadu na sliznici. Nutilo mi to stále k záchvatu kašle. Nechala jsem si přivézt hořké jadra z meruněk. Beru je 2 rokem - 2 jádra denně- už jen jako prevenci a jsem naprosto bez problémů. Zatím mě neporazila ani chřipka. Od antibiotik mám také pokoj. Upozornuji, musí být hořká :!
Bere je i zbytek rodiny jako prevenci, jen u dětí bych byla opatrnější.

Bábina
1450 příspěvků 22.08.12 11:15

To mně zajímá. Prosím můžete si zadat registraci, kliknout na mojí obálku a tak se dostat do mého soukromí. Velice mně to co píšete zaujalo a chtěla bych vědět víc. Děkuji Bábina osobně

regy
23 příspěvků 22.08.12 13:19

Zrovna před pár dny jsem narazila na článek v časopisu Regena o Vitamínu B17, který je právě v hořkých jádrech z meruněk. Prý je to dobré hlavně jako prevence před nádorovým onemocněním.

Bábina
1450 příspěvků 22.08.12 15:07

Bohužel ale ti, co nádorové onemocnění už prodělali(já) Tak na všechny druhy B vitamínu mimo B6 musí dávat pozor.Ale děkuji za zprávu. B

gagda
1 příspěvek 22.08.12 23:59
B17 - MMS kapky

Vracím se zpět k hořkým jádrům - můj strýc má rok rakovinu plic. Mohu potvrdit, že díky jádrům se drží a zvládá tuto nemoc. Nejdříve jsme sháněli injekce B17, ale cenově se to nedalo zvládnout a k tomu jsou dostání v Mexiku. Po dlouhém přemlouvání ze strany strýce jsem mu začala mlýt jádra. No a i pan doktor je " na tu hrůzu " spokojený. Musím ale podotknout, nechce to žádný cukr.
Další bomba jsou kapky MMS. Mluvím jen ze své zkušenosti.
Pracovala jsem spoustu let v oboru Maso - Uzeniny.
2 roky už nejím maso, upřednostňuji ryby, nesladím a nenechám dopustit na bylinky.
Dnes už vím, že největší zlo jsou antibiotika a hlavně u dětí.
Ráda se podělím o zkušenosti.

Bábina
1450 příspěvků 23.08.12 12:37

Tak pod Váš článek se mohu podepsat, stravuji se stejně celá léta. Ale lékaři při rakovině prsu nasadí mnoho doporučení co by jste neměli, protože předpokládají, že jsme dospělé ženy a dělat to nebudem. Mám v péči paní která právě tato doporučení nedodržuje a už se jí to vrátilo po třetí. Proto bych chtěla vědět něco víc. Děkuji Vám za vysvětlení budu hledat na internetu a třeba jí dokážu pomoct víc než svýma rukama. Už jsem jí s toho vytahla 2× a teď čekáme, jaký bude 3tí výsledek. Jste registrovaná a tak přecházím na vaší soukromou stránku.

oplateček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 10:51
B17 - MMS kapky

Dobrý den, na webových stránkách píšete, že se ráda podělíte o zkušenosti. Naše malá má zřejmě také problém se zahleněním, poprvé měla ATB když měla 4 měsíce a od té doby se to nějak táhne. Starší syn začal od září 2011 chodit do školky a nevím jestli všechny bacily tahal dom, ale malá měla od loňského října hrozné problémy, zakysané oči, zelené sople, v lednu 2012 zase ATB na zánět nosohltanu, který se nám v červnu 2012 opět vrátil. Mezitím pořád zahleněná, teploty, asi 2× Pamycoyn, antibiotické kapky. Ke dnešnímu dni od července, už zase 2× antibiotické kapky na zelenou rýmu, nyní zahleněná, asi zadní rýma, protože nejde nic odsát, v noci po vypití plné flašky pití, kašel z části suchý a pak vykašlává. Už nevím co mám dělat. Paní doktorka zkostatovala při očkování dne 22.10.2012, že má hleny v nosohltanu opět. Mezitím jí ještě na alergologii zjistili, že měla plicní chlamydie. Je mi jí chudinky líto a hledám různé diskuze na netu, ale pořád mi nedokáže nikdo poradit. Malá bude mít v prosinci 2roky. Děkuji za rady

Bábina
1450 příspěvků 29.10.12 12:35

To je mi holčičky moc líto. Ale ono ATB zrovna na zánět nosohltanu není to pravé ořechové. Ovšem to je můj osobní názor, ověřený praxí. ATD nemoc zastaví. ale tělo nevyčistí. Protoře dívenka je malá nemohu nasadit razntní čištění jablečným octem s medem. Proto Vám napíšu čaj a návod na výrobu sirupo, j jitrocele kopinatého(ten dlouhý)Čaj:1 vrchovatou lžičku byliny dáte spařit a krátce vyluhovat. A dospělí to užívají 3× denně šálek ale Vy se snažre aby to holčička vzala jak to půjde. Můžete jí do toho přidat pravý med. Čaj bode pít po dobu 3 týdnů. A pak by jste měla mít doma po ruce sirup a ten pak můžete dávat po lžičkách. Sirup:Dvě plné dvouhrstě listů jitrocele (ještě někde bude a tady můžete použít do směsy i ten kulatý 1:1) semelete na masovém strojku přidáte trochu vody,300g moučkového cukru a 250g pravého medu. Všechno svaříte na mírném ohni, až vznikne zahuštěná tekutina. Horkou ji naplníte do skleniček a necháte vychladnout dnem vzhůru. Pokud je to možné, měla by jste vysadit dcerce z jídelníčku na čas méko. Mléčné výrobky ani tak nevadí, ale raději dávat jen překysané. Tedy jigurty atp.Ale zase pozor. Čtěte složení. Nebo pokud máte možnost, nahraďte mléko, mlékem kozím, alespoň po dobu léčby. Ještě bych Vás požádala, aby jste si místo přihlášení udělala registraci. Dostanete k nick obálku, jako mám já. A potom kliknitím na mojí obálku se dostanete, ke mně do soukromí. Píšu to proto, že děťátko je malé a asi budeme muset spolu věci konzultovat častěji. A pak, když budete registrovaná, můžete se kouknout na můj profil.To jen na okraj.Aby jste věděla, kdo Vám radí.

Renata Vladovicova
4 příspěvky 29.10.12 13:18

Děkuji zatím za radu, sehnat jitrocel bude asi největší problém, musí být čerství nebo se to dá i někde koupit?

Renata Vladovicova
4 příspěvky 29.10.12 13:19

Psala jste mi odpověď ohledně malé holčičky, aby jste byla tak říkajíc v obraze :)

Renata Vladovicova
4 příspěvky 30.10.12 10:30
@pavlatko píše:
Dobrý den, sama ten problém nemám, ale jsem na Komunitě 111, kde je nás hrozně moc maminek, tet, babiček a máme chaty s odborníky na naše přání. Zkuste to…

DObrý den a kde tuto komunitu najdu, na kterých webových stránkách? děkuji za odpověď

Renata Vladovicova
4 příspěvky 30.10.12 10:32
@Bábina píše:
To je mi holčičky moc líto. Ale ono ATB zrovna na zánět nosohltanu není to pravé ořechové. Ovšem to je můj osobní názor, ověřený praxí. ATD nemoc zastaví. ale tělo nevyčistí. Protoře dívenka je malá nemohu nasadit razntní čištění jablečným octem s medem. Proto Vám napíšu čaj a návod na výrobu sirupo, j jitrocele kopinatého(ten dlouhý)Čaj:1 vrchovatou lžičku byliny dáte spařit a krátce vyluhovat. A dospělí to užívají 3× denně šálek ale Vy se snažre aby to holčička vzala jak to půjde. Můžete jí do toho přidat pravý med. Čaj bode pít po dobu 3 týdnů. A pak by jste měla mít doma po ruce sirup a ten pak můžete dávat po lžičkách. Sirup:Dvě plné dvouhrstě listů jitrocele (ještě někde bude a tady můžete použít do směsy i ten kulatý 1:1) semelete na masovém strojku přidáte trochu vody,300g moučkového cukru a 250g pravého medu. Všechno svaříte na mírném ohni, až vznikne zahuštěná tekutina. Horkou ji naplníte do skleniček a necháte vychladnout dnem vzhůru. Pokud je to možné, měla by jste vysadit dcerce z jídelníčku na čas méko. Mléčné výrobky ani tak nevadí, ale raději dávat jen překysané. Tedy jigurty atp.Ale zase pozor. Čtěte složení. Nebo pokud máte možnost, nahraďte mléko, mlékem kozím, alespoň po dobu léčby. Ještě bych Vás požádala, aby jste si místo přihlášení udělala registraci. Dostanete k nick obálku, jako mám já. A potom kliknitím na mojí obálku se dostanete, ke mně do soukromí. Píšu to proto, že děťátko je malé a asi budeme muset spolu věci konzultovat častěji. A pak, když budete registrovaná, můžete se kouknout na můj profil.To jen na okraj.Aby jste věděla, kdo Vám radí.

dobrý den, ještě bych se chtěla zeptat, jestli můžu mít i kupovaný jitrocelový čaj a sirup, nebo to musí být dělané z jitrocele čerstvého? Děkuji za odpověď

Bábina
1450 příspěvků 30.10.12 12:11

Pokud tedy chcete psát na diskusi, tak můžem. Ale brzy se zase začnou ozývat hlasy, že když je to na dlouho, proč si Vás nevezmu k sobě. Ale kupovaný sušený jitrocel může být. A pokud můžete sehnat kupovaný jitrocelový sirup tak taky.Jen tam si přečtěte složení. Pokud nebude dám pravý med, tak to moc nepomůže. Právě to složení medu a určité gramáže jitrocele má léčivý účinek.

smolinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 08:58
neustále zahlienenie

Dobrý den,
Prosím o pomoc. Prečítala som si rady, ktoré tu spomínate, ale predsa len každý má to zahlienenie asi z nejakej inej príčiny. Už skoro rok ráno hned po zobudení mám plný nos riedkych hlienov, kýcham a musím vela smrkať a aj tak mám upchatú často jedno nosnú dierku. cítim svrbenie v nose ale na to som si už zvykla…počas dňa mi hlieny stekaju do krku. Vyšetrenie u alergologa a na ORL je negatívne, nič nenašli ani vyšetrenie krvi nič nepreukázalo. Záver na ORL bol že chronická nádcha. Som z toho zúfalá, papierové vreckovky sú mojou povinnou výbavou. Skúšala som si preplachovať nos aj slanou vodou (nie spreje) čo na chvílu pomože ale neodstráni problém. Nepijem mlieko ani nejem mliečne výrobky, je pr :nevim: avda že mám rada sladké. Prosím o radu čo mám dalej robiť, skúsiť, čo by mi pomohlo prípadne čo to spôsobuje.

Bábina
1450 příspěvků 31.12.12 11:27

No, zřejmě předpoládáte, že mi, co děláme alternativu, nemáme nárok na klidné svátky. Přesto se vám budu snažit pomoci. Můžete mít latentní alergii, která se v krvi neobjeví a nebo je to pozůstatek nějakého zánětu nosohltanu, který nebyl doléčen. Proplachování nosu slanou vodou jen sliznice dráždí. To už bych radila lépe pouřívat spsay s mořskou vodou.Ta snižuje otoky v nose. Dobrá by byla i akupunktůra nebo akupresura, ale provedená odborníkem. A jinak si musíte vybrat něco z toho, co na stránce radím. Nebo radí ti, co doporučují potravinové doplňky. Také by mohlo jít o onemocnění dutin a na to se osvědčili inhalace heřmánku a drčených jalovčinek, nebo petrželové ntě a drceného fenyklu. Pokud vyzkoušíte recept s jablečným octem tak raději ze zdravé výživy nebo bylinek, aby byl kvalitní. Ale to pomáhá spíše na zahlenění krku. Pokud Vám bude zabírat doporučená inhalace napište, a já Vám k tomu nastavím ještě pitnou kůru. Přeji příjemného Silvestra a hodně zdraví v novém roce.

Jackun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.13 23:53
Pocit zahlenění bez hlenů

Dobrý den, už to bude 3/4 roku, co mám v krku jakoby hlen, který se snažím polknout/vykašlat, ale nejde. Je to opravdu velmi nepříjemné! Dělali mi 2 výtěry (obvoďák a ORL) a nic nenašli, také mi brali krev,.. Chodil jsem na ORL asi 10× inhalovat, ale necítil jsem zlepšení. Pomůže mí už asi jenom nějaký zaklínadlo :). Příčinou by mohla být jízda na motorce, podle ORL, kdy dýchám veškerý bordel ze silnice.

Jackun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.13 23:55

Ještě podotýkám, že v tom krku ten hlen pouze cítím, ale netuším jestli tam opravdu je.

Bábina
1450 příspěvků 06.01.13 11:01

ORL má asi pravdu. Pokud nic nenašli, mohlo by se jednat jen o otok zadního měkkého patra. A to je také velice nepříjemná věc. Zkuste kloktat čaj z řepíku nebo šalvěje, několikrát denně a na motorku si uvažte šátek přes ústa a nos. Tím budete opravdu dýchat jen vzduch.Sice budete vypadat jako desperádo, ale za dobré zdraví to stojí. Protože otok by se mohl nakonec opravdu v zadní rýmu zvrhnout.

Jackun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.13 11:09

Dobře vyhledam si, jak takové rostlinky vypadají a do helmy se šátkem. Děkuji ;)

Bábina
1450 příspěvků 06.01.13 11:19

Prosím Vás, nic nehledejte, jděte do lékárny nebo do bylinkářství a kupte si sáček. Zřejmě netušíte jak kloktadlo udělat:Jednu lžičku bylinek zalijete hrnkem vařící vody a necháte asi 8min louhovat. Přiklopené třeba talířkem. Pak slijete a můžete začít kloktat. Pokud si toho uděláte do termosky víc, aby jste to stále nemusel připravovat, dodržujte poměr dávkování a druhý den to už nepoužívejte. Myslím že tak 3 šálky na den budou stačit. Pukud něco budete ještě chtět vědet, tak mi raději napište.

Jackun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.13 11:22

Přesně tohle jsem měl v plánu, ale chtěl jsem se podívat aspoň na obrázek, jak taková zázračná bylina vypadá :) Ale děkuji.

Bábina
1450 příspěvků 06.01.13 11:26

Tak jo. Určitě se budete divit. Znáte je.

ASt
1 příspěvek 12.01.13 10:22
kašel-zadní rýma

Dobrý den, prosím o radu Bábinu. Dcera - 5 let, měla před Vánocemi kašel a rýmu. Pak byl asi týden až 10 dní klid a nyní se mi zdá, že „mluví nosem“, občas si odkašle, ale minimálně a rýmu nemá. Přesto už asi 3 noc 1-2 za noc zakašle způsobem, že jako polyká hleny nebo se jí zvedá žaludek. Může jít o zadní rýmu? a jak ji pomoci? Chodí do školky a kašel máme každou chvíli, lze nějakými bylinkami dělat prevenci? moc děkuji

Bábina
1450 příspěvků 12.01.13 11:30

Může jít o pozůstatky hlenu z nedoléčené rýmy. Tedy o zadní rýmu. Poud má dcerka i oteklé měkké patro. Malému dítěti bych nerada doporučila jablečný ocet s medem. Předpis je někde na této stránce. Ale spíše bych dala nějaký čaj co rozpoští hlen.Tedy cibulový, plicníkový nebo podběl. Dobře taky pomáhá jitrocel. Cibuli doma určitě máte, pokrájejte malou cibuli, nebo půlku větší na kolečka dejte do 0,5l studené vody a přiveďte do varu. Nechte ještě asi 10min, pod pokličkou čaj dojít. Pak slijete a dáte do čaje lžíci medu. Podává se ráno a večer. Tedy rozdělit na 2 díly. Večer se čaj přihřeje. Ostatní byliny : 1 lžičku byliny zalijete šálkem horké vody a necháte 5-8min louhovat. Potom slít, přidat lžičku medu a podávat 2-3 x denně. Tyto čaje se připravují vždy čerstvé.

Deeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.13 13:37
Prosím o radu

Dobrý den, prosím o radu jak na sníženou chuť k jídlu, jsem dost štíhlá. Mám trochu problémy s nervovou labilitou, nechám se rychle rozhodit a vedlejším produktem je snížená chuť k jídlu, která mě rozhodně netěší a nemám v plánu hubnout ba naopak! Potřebuju nabrat pár kg. Poraďte mi prosím nějaké bylinky pokuď možno. Nepreferuji léky, ty až v krajním řešení. (Bábina: vaši radu na zadní rýmu jdu vyzkoušet :).) Děkuji

Bábina
1450 příspěvků 22.01.13 13:42

Trpíte li zadní rýmou, poznáte to na tom, že máte oteklé měkké patro a pořád plný krk hlenů a štěkavě pokašláváte. Pokud to není ono. Udělejte si raději registraci a pak dostanete obálku na které si můžem psát. Kliknutím na mou obálku se dostanete do mé soukromé stránky. Tato věc asi bude o něčem jiném a asi na déle. Pokud ocet nepomůže tak dejte vědět třeba i sem.

deeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.13 13:58

No já stěkavě nepokašlávám spíše chrchlám a někdy až jako by se mi zvedne žaludek ale jen občas, ale mám pořád plný krk… je to děs a navíc sem tam mi v krku i pobolívá tak si šplíchnu jeden z těch bezva sprejů… a o zmizí to… takže se upínám na vaši radu a doufám, že i ta chuť k jídlu se zlepší… jsem tu poprvé a registraci jsem udělala, ale ještě v tom neumím chodit, snad na to brzy příjdu. děkuji za odpověď.

Bábina
1450 příspěvků 22.01.13 14:15

Jenom jste se přihlásila. To můžete chodit po celé diskusi, ale nemůžete nikomu na soukromou stránku. Když se zaregistrujete dostanete k Nick obálku, jako mám třeba já. A na té si budeme pak psát jen my dvě. Tím že kliknete na mojí obálku a napíšete třeba jen Bábino ahoj, tak mně admin upozorní a když já odpovím, upozorní Vás. Protože to asi bude chvíli trvat, protože Vás potřebuji trochu vyzpovídat, abych mohla dobře nebo spíše co nejlépe určit co Vám předepast, bude lepší psát si v soukromí. Někdy to ostatním vadí, když si s někým píši dkouho na diskusi.Nojo, je to tak. Už jsem taky měla, proč si toho dotyčného nepřevedu k sobě?

deee
1 příspěvek 23.01.13 15:23

Že by jsem už byla konečně přihlášená?

Bábina
1450 příspěvků 23.01.13 15:45

Ano dopadlo to dobře, nejste přihlášená, ale registrovaná.

klepetkka
1 příspěvek 27.01.13 15:09

Dobrý den,
mohla bych Vás poprosit o radu? Mám děti ve věku 1rok a 2 1/4 roku. Od září 2012 jsme téměř pořád nemocný. Většinou děti první a následně já od nich (teploty, rýma, kašel, bolest v krku, stálé zahlenění). S přestávkami cca 3 týdny a pak opět nemoc. Já sama jsem velmi unavená, nevyspalá, stále kojím mladšího. Vlastně nemoce přišli až po narození druhého dítěte. Dříve jsem měla cca 1× do roka rýmu, pálení v krku. Starší dítě poprvé nemocné na roce a tři čtvrtě. Starší byl kojený 3 měsíce, pak dostával HA umělé mléko kvuli nesnášelivosti laktozy. Dětem na rýmu dávám nasivin a sterimar, na kašel mucosolvan (přijde mi že ještě víc zahleňuje a moc nepomůže). Ráda bych se vyhnula opětovné návštěvě dr a případných léků, proto bych Vás chtěla požádat o nějakou babskou radu na odhlenění a případně na posílený imunity. Moc děkuji

LOLA85
1 příspěvek 04.02.13 21:45

Dobrý den..21.1.2013 jsem měla silnou rýmu která ne mi usadila na průduškách. Následovalo hrozné zahlenění zalehnutí v uších a bolest hlavy.24.1.2013 jsem byla na ORL napsala mi prášky na odhlenění. Brala jsem je do 2.2.2013 dnes 4.února a jsem neustále zahleněná mám zalehlé v uších a občas cítím bolest na hrudi průdušky..Mám navštívit opět ORL? Nebo si můžu pomoc nějak sama? Děkuji za odpověd Lenka

Bábina
1450 příspěvků 04.02.13 21:50

Pokud Vám nepomůže některá z rad co jsem už napsala výše, pak už jedině zase lékař. Přečtěte si celou stránku, určitě si tam něco pro sebe najdete. Pochopte, nejsem stroj, nemohu jedno a to samé a jedné stránce psát stále dokola.

LuccaSvobi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.13 19:07

Dobrý den, já smíchala lžíci jablečného octa se sklenicí kojenecké vody, několikrát denně kloktala a pomohlo mi to také :)

Bábina
1450 příspěvků 10.02.13 19:13

No kojenecká voda, to je nápad. Já radívám destilku, nebo převařenou a schlazenou vodu z vodovodu. Hlavně ne různé jiné vody z PET lahví.

Andysekk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.13 18:09
zahleněná

Dobrý den, i já mám podobný problém, neustále nikolik měsíců s přestávkama mám zadní rýmu, už jsem neštastná, tahle trvá 4 zýden, nic nepomohlo skoušela jasem i biparox, inhalovat, napadlo sělám s plastem jestli by to moho být z toho i když 2 týdny jsem ted doma, doktor na patře nic nevidí, rentgen dutin prý perfektní, ale stále cítim že jsem zahleněná nškdy to jde vysmrkat ale málo kdy, tewd mi nasadil antibiotika na 3 dny, je to lepší ale zahleněníá přetrvává, jde o to že mi to vadí ale i z toho mám obavy, při častém tahání patro bolí a já si nemůžu dovolit poiřád marodit

Bábina
1450 příspěvků 22.02.13 18:13

Pokud berete ATB, nemohu Vám do léčby zasahovat. Ozvěte se pak.

dabu
1 příspěvek 26.02.13 00:13
zahlenění krku

@Bábina Dobrý den, už několik let mám problém se stékáním průhledného hustšího hlenu. Mám chronickou tyreoiditidu autimunitivního typu, zánět floridní a prý není příčinou polykacích potíží nebo vyšší tvorby hlenů. Jsem v ID - chronifikovaná anxiozně depresivní porucha těžkého stupně + hypothyreosa na substutuci. Zahlenění se objevilo na počátku léčení jak psychofarmaky i Ethyroxem na Šž. Nejdříve zahlenění mírné, postupem sílilo. Nyní pouze stéká po pravé straně v krku silně, ráno knedlík v krku. Vyšetření na endikrinologii- pravý lalok ŚŹ 46×17×18 mm, trachea ve střední čáře, levý lalok ŚŹ menší.
Suspektní uzliny v okolí ŚŹ,parechym hrubé, nehomogenní struktury. Větší citlivost pravého laloku. Kašel, angína, chřipka - nic. Mám užívat ACC long.
Nepomáhá. Už nemohu jít ani k zubaři, protože hleny nestíhám polykat.
Poradíte???

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek