Návaly horka a pocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Bábina
1450 příspěvků 11.05.12 13:54

Pokud nemáte žádnou operaci v podpaží,můžete ho použít bez obav.Ale doporučovala bych ho používat jen ve dnech na kterých moc záleží.Tedy,tréma,obchodní nebo patnerské stkání atp.Na běžné dení používání vám stejnou službu udělá kamenec,co používají muži kteří se holí žiletkou(musí se namočit) a nebo Garnier količka ,ale myslím že už je i v rozprašovači.

krismisel
1 příspěvek 21.05.12 16:24

dobrý den,mám problém s pocením a to od jara do konce léta,nemám to období ani trochu ráda,jelikož už předem vím,jak se budu cítit a jak budu překonávat toto neoblíbené období,každý miluje léto a já bych ho někde přežila na sněhu,trpím šílenými návaly horka,ani nemusím nic dělat,prostě jen sedím a najednou to přijde,když jdu do společnosti,bojím se už předem a pak si myslím,že už to přichází jak na to začnu myslet,točí se mě hlava a je mi hrozně špatně,stydím se,když si někdo všimne,že jsem upocená,tečou mi čůrky z pod vlasů a je mi šíleně,na vyšetření jsem nebyla,mám tedy mírnou nadváhu,myslím že jsem v normě.prosím poradte mi nějakou učinnou lečbu.Musím se přiznat,že nevypiju moc tekutiny za den,nevím zda mi to může pomoci.děkuji za odpověd

Bábina
1450 příspěvků 21.05.12 19:37

No předně by jste měla upravit pitný režim.Na každých 10kg váhy má nejméně připadnout 3dcl vody.Tedy opravdu vody,protože naše tělo není ani z koly a ani z limonáby nebo minerálky.Ale u Vás bych to nahradila studeným čajem ze šalvěje,jednak snižuje po určité době pití pocení.A pokud se potíte,to ve vedrech každý,tak pot není cítit,A co antiperspiranty a nebo namočený kamenec,co používají muži po holení ,kdiž se říznou?Jinak bych byla pro vyšetření hormonální hladiny.Tedy štítnou žlázu,slinivku(cukrovka) a ženské hormony.Ona hormonální rozlada umí svoje.Ale to se dá pak řešit až budu vědět jak na tom jste.Neuvádíte věk ,tak nemohu vědět jestli Vaše problémy nemají jiný základ.Ale pokud nechcete veřejně na diskusi o takových věcech psát,klikněte na mojí obálku a dostanete se do mé soukromé poradny.

Kamtcha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.12 12:13

Ahoj, určitě proti návalům pocení pomáhá šalvěj lékařská. Pozitivní zkušenost mám s Minapentem, přírodním doplňkem stravy s obsahem šalvěje lékařské, je určen pro ženy v období klimakteria.

Bábina
1450 příspěvků 25.05.12 15:52

Ano to je dobré,ale pro někoho v dnešní době nedosažitelné finančně,protože přípravek funguje jen po dobu užívání.Pokud jdeme do detajů,tak je možné si nechat odstranit laserem nekteré potní žlázky.Ale tohle je spíše poradna pro ty,co na takové věci prostě z nějakých důvodů nedosáhnou.A šalvěj za pár kaček si může koupit každý.

CHačaturjan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 15:17
Menopauza

Já se potím každý den už čtyři roky. Koupu se ve vlastním potu je to promne hotové peklo. Užívám prášky které se jmenují Mabele které mi to trochu zmírnují. Potím se v létě i v zimě. Chtěla bychvědět jakto ještě bude dlouho trvat? Děkuji za odpověd.

CHačaturjan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 15:35
@Bábina píše:
Pocení má mnoho příčin,a hlavně u žen to bývá hlavně příčina hormomální ,nebo stresová.Návaly horka a rudnutí v obličeji a krku,jsou průvodní znaky,hormonálních příhod a k tomu patří i to pocení.V dnešních horkých dnech je to horší než obvykle.Proto bych doporučovala čaj s řebříčku obecného,který zmenší problémy klimakteria Ráno a večer šálek.V dobrém bylinkářství lze zakoupit i kapky,které se užívají podle návodu.A buď opět šalvějové kaply nebo pastylky,ale je možný i vlažný šalvějový čaj průběžně několikrát za den po několika locích.Šalvěj pocení sníží ,ale úplně neodstraní,to ani není potřeba,protože potem odcházejí nečistoty těla.Šalvěj vám ale určitě zaručí,že nebudete cítit potem a pro vaší osobní pohodu se nebudete cítit jako ulepená ryba na suchu.A věřte ,že tak jako všechno jednou přejde,přejde i to protivné posení.Muži se musí holit,a někteří nosit "kožich "i v létě a ženy zase mají takováto trápení.Nejlepší je brát to z nadhledem,aříc si,Jsem ŽENA,mám na to nárok.Nemusím být za každou cenu,krásná,suchá a usměvavá.Klidně můžu trpět příznaky menopauzy, protože to je život.Holky jsme na tom všechny stejně.
kmotra
115 příspěvků 28.07.12 15:45
Dobrý den,

Mabene, t. j. potravní doplněk firmy Walmark? Pokud ano, koukněte tam. Nikdo vám neřekne, jak dlouho budete mít problémy s pocením. Možná už doživotně. Každý jsme jiný. Radím vám totéž co bábina, Zajděte si do nějakého dobrého bylinkáře. Tam vám poradí, jaké bylinky, čaje byste mohla užívat. tejně, bych vám doporučila i návštěvu lékaře. Ono to můžeýt i důsledek nějaké nemoci. :lol:

CHačaturjan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 16:26

Děkuji za odpověd já jsem byla u lékařky a ty prášky mi doporuččila ona.Ale chtěla jsem se ještě zepta já užívám prášky na stavy úzkosti Dogmatil a jestli na to nevadí že užívám mabene? Děkuji za odpověd.

Bábina
1450 příspěvků 28.07.12 16:40

No ono je mnoho druhů pocení. A pokud se dobře určí, z čeho problém vznikl tak odstaněním problému se zmírní i pocení. Všechny druhy pocení právě v těchto horkých dnech snižuje studený čaj ze šalvěje nebo Yzopu. Snižuje i nadměrné noční pocení při slabosti nebo menopauze. A zabraňuje rozkládání potu, čímž zamezí i pachu. Čaj je :1 lžíci zalijeme velkým šálkem studené vody, necháme přejít var, pak 10 min louhovat a slít. Pije se 2-3 šálky denně. Osvedčila se i střídavá kúra z 30g brutnáku nebo 50g ostružiníku-list. Dávku jedné byliny přelijeme 1 l vařící vody a necháme louhovat 15 min, Čaje s střídají tak, že jeden den se pije jedna bylina a další den druhá a střídá se do odeznění potíží. Při pocení nohou a rukou pomáhá i koupel ze smrkových výhonků, listu ořešáku nebo dubové či vrbové kůry. Pocení způsobené stresem spíše uklidní ráno a večer 10 kapek z kozlíku lékařského.(v bylinkářství.)na cukr nebo do na lžíci a zapít třeba z některých čajů. Můžete si také uděla svojí protipotící vodu, nebo spíše ocet. V bílém octu necháte vyluhovat hrst čerstvích bylin a to buď přesličku rolní, šalvěj a nebo levanduli. Pamatujte, že šalvěj a levandule jsou velmi aromatické. Tímto octem můžete natírat exponovaná místa. Jinak pokud z nějakého důvodu nechcete použít něco z přípravků deo, lze použít namočený kamenec 5%. Nebo směs klouzku s kamencem, v poměru 110 g klouzku 5g kamence. Směs se používá jako pudr, saje pot a studí a je antibakterialní tak zamezuje pachu potu stejně dobře jako šalvěj. Tuto směs by měli používat zejména lidé s nadváhou v záhybech těla, aby je to ušetřilo různých bolestivých problémů.

Bábina
1450 příspěvků 28.07.12 16:44

Víte já jsem bylinkář a s léky a jejich kontraindikacemi moc nepracuji. Proto bych spíše potřebovala vědět, na co ty léky jsou. Pokud proti pocení, nebo na zmírnění příznaků menopauzy, tak tam žádné kontraindikace zatím nebyly udávány.

Bábina
1450 příspěvků 28.07.12 16:49

Pro Chačaturjan: koupele ve vlastní šťávě zná mnoho z nás, ale zkuste večer koupele které uvádím na ruce a nohy. Samozřejmně, že se dají použít i na celkovou koupel. Pokud je nemůžete přidat do vany, protože máte sprcháč, pak po omytí si v nálevu namočte žínku a otřete se jí. Pak nechat uschnout neutírat!!

CHačaturjan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 16:50

Děkuji za odpověd. Ty prášky s jmenují Mabene a jsou na menopauzu, proti návalům a pocení. T prášky jsou pro mne dost drahé, chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi mohl doporuči nějaké bylinky a kolik by to přibližně stálo? Moc děkuji.

kmotra
115 příspěvků 28.07.12 17:41
Prosím zaregistrujte se,

Mohla bych napsat osobně- Zeptejte se v lékárně, možná jsou i jiné léky proti pocení?! Nevím, nebo se mrkněte na internetu. A co ten lél na úzkost? ty preparáty musí jít k sobě. Na ceny bylinek se můžete podívat tady na internetu…určitě víte, že ceny jsou všude jiné.

Bábina
1450 příspěvků 28.07.12 18:34

Pokud chcete lék nebo doplněk stravy klikněte si nahoře na stráce na Léky. Tam si můžete podle abesedy zadat do vyhledávače to co potřebujete vědět.

horynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 19:54
Nadměrné pocení.

Dobrý den. Chtěla jsem vás poprosit o radu ohledně mého pocení. Je mi 36 .let a jsem 4.roky po porodu. Řekla bych že od té doby mi začaly problémy s pocením. Při větší námaze a nebo při velkých vedrech se ohromě zpotím, až mi tečou „čůrky“potu po obličeji, po zádech a na hrudi STRAŠNÉ!!!Jsem z toho hodně špatná, co se děje :-(po gynekolog. stránce to prý být nemůže, to mi zdělila cca před 14 dny gynekoložka(ale nedělala mi žádné vyšetření z krve),jen jsem si nechala u obvodní lékařky udělat odběry na štítnou žlázu a ty dopadly v pořádku, tlak mám 140/80.Je pravda, že mám pořád o 10 kg navíc než před těhotenstvím/měřím 168 cm a vážím 68 kg),.Dříve jsem bývala zimomřivá, studené ruce, nohy a trpěla na zimnice.Jsem z toho pocení hodně špatná. Občas si uvařím šalvějový čaj, ale ne moc pravidelně. prosím moc o nějakou radu budu vám moc vděčná děkuji pěkný den Kačka.

Bábina
1450 příspěvků 28.07.12 20:15

Přesně šestý příspěveknad vámi vypočítávám všechny možné bilinné prostředky proti pocení. Pak je ještě možné ošetření laserem, ale to zničí potní buňky, uvádím tam i antibaktericidní pudr, ale pokud máte pocit, že něco není v požádku, nechte si zkontrolovat hormonální hladinu. Porod, kojení a mateřství s hormony pěkně zatočí. Stejně jako menopauza. Pokud nejsou hormony po porodu ve správné formě, pomůže Vám čaj z měsíčku, řebříčku, kontryhelu a tymiánu v poměru vše 1:1.Taento čaj by měl stabilizovat hormonální hladinu.

horynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 20:19
Nadměrné pocení.

Moc moc děkuji čaj určitě vyzkouším a také si nechám změřit hormonální hladinu a snad mi vše pomůže Kačka.

Bábina
1450 příspěvků 28.07.12 20:59

Tak dobře a dejte vědět kdyby něco.

Terezzzzzzzzzzzzzzz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.12 10:49
Nadměrné pocení a návaly

Dobrý den všem,
ráda bych Vás poprosila o Vaše rady. Je mi 22let a léčím se se štítnou žlázou. Poslední cca 3roky se u mě začalo vyskytovat nadměrné pocení a návaly…především tedy v době, kdy změním teplotní prostředí (tj. přejdu ze studena do horka) či při příležitostech spojených s nervy (nemusí se jednat o příležitosti jako jsou státnice, zkoušky ve škole apod., stačí pouze když po mě někdo vyžaduje abych byla někde dříve či když skrátka nestíhám - spojení s nervy). Už nevím, jak dál. Návaly jsou u mě takové, že ze mě neteče pot (není cítit), ale snad litry a litry vody. Potím se převážně na hlavě, na zádech a na dlaních. Došlo to už tak daleko, že jsem nechtěla jít ani na svou promoci, jelikož jsem se bála, že budu mít šaty propocené a hledišti divadla budu pro smích. Pro smích jsem sice nebyla, ale před promocí mě dostihlo několik již zmiňovaných návalů, stejně jako při státnicích a jiných důležitých okamžicích v mém životě. Poslední dobou jsem mimo tyto příznaky začala pociťovat, že mi padají vlasy…nikdy se mi toto nestávalo, patřím mezi ony šťastlivce, kteří mají tzv. „hřívu“, takže to na mě není vidět, ale denně nacházím po celém bytě tisíce a tisíce mých vlasů. Další věcí je příbívající váha, jím střídně přesto ručička na váze stále roste a roste. Nevím, jestli mi můžete poradit, ale zkusit se musí všechno, a v mém případě doslova všechno… Mám problém s tím, že po delší hospitalizaci v dětství v nemocnici nepiji čaj. Nevím tedy, jestli mi můžete někdo pomoci, každopádně za Vaše rady budu šťastná :oops: Krásný den všem, Tereza

kmotra
115 příspěvků 02.08.12 10:55
Terezko,

Nevím, co vám poradit. Přečetla jste si předešl= rady? Jinak bych radila návštěvu l=kaře… :)

Bábina
1450 příspěvků 02.08.12 11:06

Pro Terezku. Onemocnění štítné žlázy samo vyvolává nadměrnější pocení, ale napsala jsem vše co proti pocení lze udělat. A chápejte, pocení z nemoci je vlastně očista. Jinak jetě můžete nechat zabrousit potní žlázy laserem, ale to bych já osobně nedoporučila. A ve vedru nebo při změně teploty se potí i zdraví.

Bábina
1450 příspěvků 02.08.12 11:06

Pro kmotru:Děkuji za podporu. B

mira1811
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.12 11:32
poceni

Dobry den, mam 23 let a mam velky problem s pocenim :? Nevim jestly je to zdravotni nebo psychicky problem ale pokazde kdyz jdu nekam mezi lidi a nebo se mam s nekym bavit se zacnu strasne moc potit..potrebuju poradit jestyl na to neni nejaky lek(bylina):)dekuji moc :dance:

Terezzzzzzzzzzzzzzz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.12 12:07

Dámy, ženy…Děkuji Vám za rady. Dnes jsem si koupila šalvěj (kapsle), kapičky jsem nikde nesehnala, tak uvidíme, jestli mi tato bylinka pomůže. Každopádně se poradím se svým lékařem, myslím, že to bude hodně spojené s mou štítnou žlázou.

Terezzzzzzzzzzzzzzz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.12 12:10

Míro, vyzkoušej tu Šalvěj…Kapičky se prý dají sehnat okolo 50,– a kapsle jsem dnes koupila za 110,–. Sama budu teprve zkoušet jejich účinek…mám úplně stejné problémy jako ty…návaly horka a jsem o rok mladší. Nelekej se, pokud budeš šalvěj v lékárně hledat - najdeš ji pod lékami na Menopauzu :-)

mira1811
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.12 12:32

Dekuji za radu :) :* :)

Terezzzzzzzzzzzzzzz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.12 12:35

Není zač :-) Napiš, jestli Ti to pomohlo, taky se ozvu! :-)

Bábina
1450 příspěvků 09.08.12 14:54

Studený šalvějový čaj pomáhá také, ale bohužel není přenosný. Ale když si ke kapslím nebo tinktůže dáte věčer šálek, tak i když se budete potit vedrem a né trémou, tak zamezíte rozkladu potu a tím nepěkné vůni těla. A je pravdu, že pocení je spojeno s hormonální sférpou, tedy i štítnou žlázou, ale je také zabudováno do našeho těla v podvědomí. Teda pokud máte trému, nebo nejste zrovna extrovertní typ, může vás společenská událost, nebo zkouška vystresovat a pocení se zvýší. Ale…tělo se potem čistí, proto překontrolujte, svůj pitný režim. Nezáleží kolik, ale jak a co, pijete.To kolik už je věc osobní tělesné váhy. Na každých deset Kg 3 dcl vody. Opravdu vody. Naše tělo je z více než 80% voda. Režim pití už jsem někde uváděla, ale na požádání to moho zopakovat.

kmotra
115 příspěvků 09.08.12 17:00
Děvčata,

Uvědomte si zkutečnost, že je léto. A již dlouho jsou teploty kolem 30 st. To se potíme všichni, bez ohledu na náš aktuální zdravotní či psychický stav. Bábina má pravdu, pít vodu, třeba ochucenou citronem. A střídat, minerálky, bylinné čaje, vodu. Káva ani polévka není pití. :D

Bábina
1450 příspěvků 09.08.12 17:14

Kmotro díky za podporu.Na babských radách, nahoře na stránce si najdete, jak vodu ochutit. A dodávám že i mléko není pití ale potravina.

madeleine09
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.12 08:59
návaly

Dobrý den, prosím o radu, již několik let beru antidepresiva na PP, vše v pohodě. Poslední dva měsíce mám problémy s návaly vnitřního horka a silného bušení srdce, občas se točí hlava. To srdce občas jakoby skočí až do hlavy, ten vnitřní nával je velmi nepříjemný, mám pocit, že nebudu. Přibližně stejnou dobu mám problémy se zády, od krku až pod lopatky jedna velká ztuhlost - mohla by toto být příčina mých problémů - páteř? Je mi 42 let, tak zvažuji i hormonální záležitosti. Byla jsem u obvodního lékaře, napsal mi tablety na uvolnění páteře, ale přestala jsem je brát, nebylo mi z nich dobře. (Podotýkám - mám nesnášenlivost lepku a laktozy.) K tomu chvíli zima, chvíli horko. Měli byste pro mne nějakou radu? Díky všem.

Bábina
1450 příspěvků 17.08.12 09:58

Prášky na uvolnění svalů kolem páteře, na to pozor. Uvolňuje to po delší době všechno. Lepší by bylo objednat se k dobrému neurologovi a nechat si udělat vyšetření hrudní páteře. Ta umí takové věci, že myslíte, že máte infarkt a je to Vaše poslední hodina.Po vyšetření Vám nasadí odbornou léčbu. Protože, páteř nebolí vždy jen kvůli křeči ve svalech kolem.Ty prášky samotnou páteř neuvolňují. Ale, ještě si nechte udělat náběr krve na štítnou žlázu. Ony příznaky jsou podobné, jen u stítné žlázy je toho mnohem víc než píšete. Ty změny teploty ale zase na hormony ukazují. A ŠŽ je hlavní rozvaděč,(mimo podvěsku mozkového) hormonů. Ale ve vašem věku to může být i počátek menopauzy. Proto je ale nutné vyloučit ostatní věci a pak se zaměřit na to hlavní. Pokud nevím s jistotou, co Vám není, nemohu Vám zatím žádné byliny předepsat. Ale pokud se ozvete po jednotlivých vyšetřeních, budu chytřejší a budu Vám moct pomoci.

patrik829
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.12 20:42

Ahoj. Me je 22 a prosel jsem si tim samim. Zcervenal jsem, srdce mi busilo jak zvon a zacalo se mi spatne dychat.
Byl jsem az v Ikemu a nic mi nenasly. Prej se mi smrskla tepna u srdce a je to od nervu. Jinak nic… Ale je to ve me do ted a to uz je pres rok. HROZNY STAVY!! DRIV JSEM TO NEZNAL A ZASE TO ZNAT NECHCI. RAD S NEKYM I POKECAM O TOM. PATRIK

moulinnaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.13 09:43

Dobrý den,,je mi 46let,,,mám také návaly horka,,ale každý den,,ráno i večer,,,vím,,že mám vek na tyhle potíže, ale myslela jsem..že potíže budou až skončí menstrulace, já ji mám pravidelně,,,zatím a návaly horka mám po celý den iv noci a každý den v měsci,,protože se léčím i s vysokým tlakem,,byla mi zakázána i antikoncepce,,,když jsem ji bryla,,návaly přestaly okamžitě,,,a jinou hormonálku mi doktor zakázal,,prosím,,,vím,,že je spoustu přípravku v lékárně,,ale taky jich spoustu prý nezabírá,,,neporadíte něco zaručeného prosím? MOC DĚKUJI

Bábina
1450 příspěvků 02.03.13 10:26

Už jsem to tady někde psala. Zkuste čaj z Kokošky pastuší tobolky.1 vrchovatou lžičku byliny zalijete šálkem vařící vody a necháte chvíli louhovat. Pijí se 1 šálek ráno a jeden na noc. Kůra trvá 3 týdny.

moulinnaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.13 21:07
@Bábina píše:
Už jsem to tady někde psala. Zkuste čaj z Kokošky pastuší tobolky.1 vrchovatou lžičku byliny zalijete šálkem vařící vody a necháte chvíli louhovat. Pijí se 1 šálek ráno a jeden na noc. Kůra trvá 3 týdny.
moulinnaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.13 21:08

Moc děkuji za odpoved,,,mě hlavne trápí ty návaly,,,jula jsem na kokošku pastouší a tam nepíšou k návalum nic,,,asi jste mylsela žepomuže na tlak,,nemýlim li se?

Bábina
1450 příspěvků 03.03.13 09:58

Tu můžete pít taky, ale už jen nárazově. Nejlépe je opravdu začít studenou šalvějí celou kůru a kokošku buď dát na střídání, pokud 3 týdny kůry nepomohou zcela. Šalvěj ve studeném stavu je bezhormonová nejsilnější pomoc a tou by jste měla začít. A kokošku, buď nasadit pak, nebo jí mít doma pro případ potřeby. Kokoška je ginekologická bylina, kterou spíše užívám do složených čajů na počátku klimakteria.Kdy upravuji návaly, pocení a nepravidelnou periodu a hlavně s bolestí hlavy a podbřišku. Ale pokud si myslíte, že si dovedete vybrat sama, to nejlepší pro Vás, tak to udělejte podle svého. Já jen dám radu, když se někdo zeptá, a Vy jí můžete a nemusíte přijmout.

moulinnaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.13 12:37

Moc děkuji za odpověd,,,opravdu,,,vše udělám,,hezký den přeju

Bábina
1450 příspěvků 03.03.13 13:08

Dobře, ale opravdu se nemusíte držet toho, co já radím a můžete si hledat na internetu.Ale já dávám rady, jen s léty ověřené. Jinak bych to nedělala.

patulienka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.13 17:45
prosba o radu

Dobrý den, nejspíš jste to zde již radila ale chci se zeptat na radu. Podle mého soudu je to klimakterium, ale ráda dám na radu jelikož jsem docela z toho stavu vyčerpaná ( je to něco nové pro můj organizmus) Skoro 2 roky mám menstruaci dost nepravidelnou ( vlastně by se dalo říct že jí ani nemám) poslední cca 2 měsíce mám problém s návaly horka které mám pouze v noci a budí mě to tak 4 krát počas noci. Přez den problém nemám vlastně žádný, jen mě častěji než jsem byla zvyklá pobolívá hlava (tak 4krát do měsíce)Je mi 46 takže věk na změnu organizmu mám, jen jsem vyčerpaná z nočního buzení se návalama horka které mě ted postihly. Byla bych ráda kdyby jste mi poradila co to o dost zmírní ( protože chápu že odstranit to nelze)
Moc děkuji

dryPAD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.13 21:03
ŘEŠENÍ

Zabránit pocení někdy nelze, ale můžete se vyhnout mokrým skvrnám v podpaží, mrkněte na drypad.cz, jsou to vložky, které se dají do rukávu a pot absorbují, takže není nic vidět ani cítit a oblečení se nezničí potem a chemií…

cottona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.13 18:30

Ahoj ja to nechapu ale cejtim se posledni tyden stejne stres buseni srdce a krevni vysledky mam takove ze musim podstoupyt visetreni stitne zlazy jenze az 6.6 takze to nervove nezvladnu asi:-(k tomu mam jeste blokli krk..nechala jsem si udelat stery v krku a to cekam taky na vysledky

Ivania
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.13 19:37
Panická ataka?

Dobrý den, je mi 33let mám problém s tlakem, beru na zvýšený tlak léky, ale myslím, že můj problém je jinde. Často mi bývá zle, střídá se nával horka, pak zimy a pocení. Mé ruce a nohy jsou jak fialové ledy. Také je mi často na omdlení, krev je v pořádku. Dělá se mi špatně v obchodech, restaurací atd. nechci být sama, bojím se, že se mi zas udělá zle. Jsem nesoustředivá a neklidná. Pak, když jsem v domácím prostředí, odezní to. Jsem také už dopoledne dost unavená, spocená, pomůže jen teplá koupel abych mohla fungovat dále. Bušení srdce ani tlak na hrudi nemám, dokonce jsem podstoupila i 24hodinový měřič tlaku, výsledek byl dobrý. Trápí mě dost ledové a spocené ruce, pak zas rudé a teplé. jiné léky neberu.

ivetahhh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.13 23:27

Driclor funguje, mozna vas ze zacatku stipat v podpazi ale da se to prezit. pozor vsak tvori rakovinotvorne bunky.

1valino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.13 16:21
Návaly horka, bušení srdce, bolest hlavy...

Je mi 54 let, v lednu jasem naposledy menstruovala. Nikdy předtím, jsem tyto problémy, krom bušení srdce ( cca 15 let)nepociťovala. Někdy je mi špatně až na omdlení, někdy se motá hlava, mozek jako by v hlavě plul. Chápu, že tělo zápasí se změnou, ale chtěla jsem se zeptat na nějaký přípravek, který se nemusí polykat, tedy injekce, nebo něco, co by mi pomohlo, protože mi je opravdu hrozně.
Děkuji za odpověď :zed: :D

Ladiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.13 01:08
Navaly

Chtel bych se zeptat je mi 20 let…pred vanocemi se mi stala takova vec jednoho dne sem sel spat a nemohl sem usnout pricinou toho mohlo byt ze sem vypil mozna pul litru dietni koly tak sem nemohl usnout a zacal sem se nejak divne potit a nespal sem do rana vubec ale pritom sem byl unaveny ale neslo to… druhy den mi nebylo dobre mislim ze sem si privolal stres a bylo mi fakt divne jako kdyby sem to nebyl ja nebyl sem ve sni kuzi nejak 2 mesice to bylo fakt hrozny kdyz to na me prislo tak se mi rozbusilo srdce a pocit na odpadnuti depresivni chvilky nic hezkeho. Pak to nejak po 2 mesici se to zmirnilo ale zrovna vcera mi tak bylo naval poceni spatne na zaludku buseni srdce jako kdyby sem v sobe vyvolal stres a strach bylo mi na odpadnuti. Ziju v angliji a nejak po vanocich v lednu sem navstivil dochtora a rekl sem ze by sem chtel si chtel zkontrolovat krev tak mi ji vzali a vse v pohode tak tomu nejak nechapu nevim jestli to je psychika nebo jestli se mi nekdy neobjevuje snizeni tlaku nebo zvyseni fakt nevim tady jsou dochtory uplny blazni na vsechno doporocuji paracetamol (paralen). :(

erko99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.13 16:38

Ahoj
Trpim nadměrným pocení m asi 3 roky. Potim se porad a kdyz na me jde ten nsval horka. Nemuzu se ani moc ovladat je mi jeste hur a citim jako by se teplota zvysovala exponenciálne.
Potim se proste poraf mam takovy dojem ze to zacinalo pocenim v noci. To jiz moc csdte neni.
Je mi z toho na nic. Musim kvuli tomu menit i satnik. A je to proste nechutne. Je mi cerstvych 24 let. Sem zvedav co poradite.
e

kmotra
115 příspěvků 22.10.13 17:52
Dobrý večer,

Asi vám nikdo moc neporadí. Nepíšete, zda uživáte nějaké léky např., nemáte třena cukrovku? Nevím, každopádně běžte k lékaři. Ten by vám měl nějak pomoci. Kdy jste byl na preventivní prohlídce napříkld naposled? mějte se co nejlíp.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek