Pleny Bella Happy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stana40
23 příspěvků 15.1.21 23:55
Pleny Bella Happy

Dobrý večer, dneska jsem v obchodě objevila plenky Bella Happy za super cenu, nemáte se značkou zkušenost?

Reakce:
VeronikaFrank
22 příspěvků 17.1.21 22:56

Zdravím, doporučuji plenky vyzkoušet - jsou výborné. Dřív jsem kupovala známější značky za více peněz, ale pak jsem zjistila, že Bella Happy jsou mnohem kvalitnější a za výbornou cenu :)

Stana40
23 příspěvků 19.1.21 23:23

Díky za koment :) Poradíte prosím, kde koupit plenky na internetu? Nemáte zkušenost s objednáním online?

VeronikaFrank
22 příspěvků 22.1.21 23:33

Dobrý večer, já je objednávám tady https://www.feedo.cz/…lla%20happy/ Mají je za super cenu.

Dendulinaa
12 příspěvků 23.1.21 19:30

Dobrý den, já taky plenky Bella Happy kupuju a jsem spokojená - plenky jsou za super cenu a jsou výborné.

Jančakecalka
84 příspěvků 25.1.21 10:02

Nevím jak teď, ale když jsem je kupovala pro dceru před několika lety, tak to bylo naprosto šílené. Protejkaly, pásky se odlepovaly, dcera byla opruzená, měnila jsem plenky častěji, ale stejně to nepomohlo, tak jsme přešli na Babylove a naprostá spokojenost.

Kartouska
15 příspěvků 25.1.21 18:36

Zdravím, za mě souhlas se značkou Bella Happy. Taky od nich plenky kupuju a naprostá spokojenost :)

Váš příspěvek