Lepší erekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
David887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:27
Lepší erekce

Poradíte mi prosím, jak bych mohl dosáhnout lepší erekce? mám s tím v poslední době opravdu dost velký problém…

Reakce:
Rudolfg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 15:23

Byl jste na nějakém vyšetření? nezkoušel jste doplněk stravy na lepší erekci? nepomohlo to?

David887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.21 12:01

Zkoušel jsem pár přípravků na erekci, ale nezabralo mi to. Vy máte zkušeností s některým, který u vás fungoval?

Rudolfg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.21 21:37

Ano, já používám jedině doplněk stravy na lepší erekci amarex, který si objednávám z jejich stránek amarex. cz, kde 30 tablet koupíte za 900 korun nebo můžete vyzkoušet Amarex Men Complex, který se bere denně a nemusíte na to myslet vždy jen před aktem. Tam jedna kapsle vychází na 11 korun

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.21 11:34

Zdarec máte někdo zkušenosti s něčím přírodním na pořádnou erekci?

Svalovec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.21 14:24

Jasně, že mám.

Volky8
19 příspěvků 21.4.21 12:37

Ja bych asi šel najlepe k odborníkovy, nech ti on pomuže

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 20:28

A s čím máte nejvíce zkušenosti? Nemám rád žádné lékaře ani odborníky. Je to pro mě velice choulostivé.

Svalovec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.21 11:12

Nejvíce jsem byl spokojenej s www.amarex.cz

MonkaWW88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 21:41

My si kupujeme tento sprej, postaví ho, je krasně hrubý a ja pak stříkám jako divá https://e-kondomy.cz/…for-men-50ml

VerculeX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 16:51

@Svalovec Jak rychlý je tady u toho přírodního doplňku nástup a výdrž?

Marcella6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.21 18:36

Příteli tedy nejvíc pomohl amarex, Nástup i výdrž tam je fakt rychlá přesně tak jak píší a to složení je tam opravdu šetrné.

Hankule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.21 18:26

Já jsem příteli koupila na zkoušku tady ty tabletky a docela jsme oba koukali, jak byl nástup rychlý a výdrž dloouhá www.supererekce.com/…pis-produktu

Magda Horká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 23:52

Já mám zkušenost s přípravkem pro podporu erekce z https://www.kamagris.com/ a funguje výborně. Manželovi to velmi pomohlo. Říkal si, jestli by nezkusil něco jiného, takže možná sáhneme po něčem dalším. Má strach, aby se neustálým používáním jedné stejné pilulky nesnížila její účinnost. Zatím je vše v pořádku, ale někde jsme četli, že by se to stát mohlo. Nevíte někdo jak to s tím je?

Taran z Gurgasu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 09:54

Těch léků a výživových doplňků na podporu erekce je celá řada. Já bych se nejprve začal zamýšlet nad tím, kde je vlastně problém. Není to v hlavě? A pokud byste seznal, že je to něco fyzické, vyzkoušejte třeba tyhle prášky na podporu erekce . Nejsou to klasické léky, ale spíš jen podpůrný prostředek. A pokud to nepomůže, tak bych asi vyzkoušel lékaře. Já s tím naštěstí problém nemám. :)

Aira78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 21:31

Mně se zatím ještě nestalo, abych ho pusou nepostavila. Asi mám šikovný jazyček :)

Ijuda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.22 22:00

Prášky určitě ne, ale určitě si kup gel, nebo sprej pro lepší erekci

Váš příspěvek