Pěkné tašky přes rameno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkavvs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.21 14:09
Pěkné tašky přes rameno

Chtěla bych pro manžela k narozeninám pořídit pěknou tašku přes rameno, dokážete mi poradit, kde bych takovou tašku mohla vybrat?

Reakce:
Feeriinaa
63 příspěvků 18.2.21 20:11

No teď jedině přes net, to je třeba pro mě blbý, protože si ráda věci nejřív osahám než je pořídím :-)

cizkova123
4 příspěvky 18.2.21 20:16
Můj typ

Nedávno jsem manželovi k narozeninám koupila krásnou pánskou kabelu přes rameno. Je elegantní, ale dá se nosit i ke sportovnímu oblečení. Vejde se do ní poměrně dost věcí. Koupila jsem ji přes internetovou stránku ZOOT. Našla jsem totiž slevový kupón na této stránce: https://slevovykupon.net/. Manžel byl nadšený, protože už ji poměrně dlouho sháněl. :srdce:

Ivik.iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 19:52

Proto já kupuji vždy věci jen přes obchody, které mám vyzkoušené. Pro manžela jsem také kupovala tašku přes rameno od značky Bugatti. Vypadá opravdu dobře a na chlapovi vypadá fakt šmrncově.

Lenkavvs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 19:44

Aha, ale tak to bude asi cenově hodně vysoko co? značková taška a ještě k tomu Bugatti.

BjankaDr
72 příspěvků 24.2.21 17:41

Na aboutyou a tomu podobných eshopech toho najdeš hodně

Ivik.iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 13:40

Asi najdete tašky přes rameno na více eshopech, ale já se snažím nakupovat vždy jen tam, kde prodávají kvalitní zboží. Mám zkušenost už z několika nákupů na nejkufry.cz , kde najdete vždy pěkné a kvalitní kousky

radikaa
37 příspěvků 25.2.21 22:09

Záleží jestli chcete značku nebo ne, zkusila bych projíždět internet pořád dokola jestli máte ještě čas, jsou teď docela slevy všude

janka8181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 17:57

Jojo, všimla jsem si, že tady ty pánské tašky přes rameno jsou teď v poslední době hodně populární. Jestli můžu mít jeden tip, tak zkus mrknout třeba v CCC. Nedávno jsem se tam byla dívat na boty a právě úplně náhodou jsem si všimla, že tam mají i takovéto věci. Myslím, že i ty ceny nebyly tak strašné.

vlacilkaaaa42
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.22 07:16

Já teda takové tašky moc nenosím, ale kamarádka je na toto expertka. Tu pokaždé vidím s nějakou jinou taškou. No a teď naposledy měla takovou pěknou koženou, která právě přes rameno byla. Nevím jestli si vzpomínám dobře, ale mám pocit, že říkala, že ji sehnala tady https://www.kabelka.cz/…lky-a-tasky/ nebo na nějakém podobném obchodě.

Váš příspěvek