Pěkné tašky přes rameno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkavvs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.21 14:09
Pěkné tašky přes rameno

Chtěla bych pro manžela k narozeninám pořídit pěknou tašku přes rameno, dokážete mi poradit, kde bych takovou tašku mohla vybrat?

Reakce:
Feeriinaa
63 příspěvků 18.2.21 20:11

No teď jedině přes net, to je třeba pro mě blbý, protože si ráda věci nejřív osahám než je pořídím :-)

cizkova123
3 příspěvky 18.2.21 20:16
Můj typ

Nedávno jsem manželovi k narozeninám koupila krásnou pánskou kabelu přes rameno. Je elegantní, ale dá se nosit i ke sportovnímu oblečení. Vejde se do ní poměrně dost věcí. Koupila jsem ji přes internetovou stránku ZOOT. Našla jsem totiž slevový kupón na této stránce: https://slevovykupon.net/. Manžel byl nadšený, protože už ji poměrně dlouho sháněl. :srdce:

Ivik.iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 19:52

Proto já kupuji vždy věci jen přes obchody, které mám vyzkoušené. Pro manžela jsem také kupovala tašku přes rameno od značky Bugatti. Vypadá opravdu dobře a na chlapovi vypadá fakt šmrncově.

Lenkavvs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 19:44

Aha, ale tak to bude asi cenově hodně vysoko co? značková taška a ještě k tomu Bugatti.

BjankaDr
48 příspěvků 24.2.21 17:41

Na aboutyou a tomu podobných eshopech toho najdeš hodně

Ivik.iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 13:40

Asi najdete tašky přes rameno na více eshopech, ale já se snažím nakupovat vždy jen tam, kde prodávají kvalitní zboží. Mám zkušenost už z několika nákupů na nejkufry.cz , kde najdete vždy pěkné a kvalitní kousky

radikaa
30 příspěvků včera v 22:09

Záleží jestli chcete značku nebo ne, zkusila bych projíždět internet pořád dokola jestli máte ještě čas, jsou teď docela slevy všude

Váš příspěvek