Padání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina96 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 13:34
Padání vlasů

Zdravím, trápí mě už cca 4 měsíce padání vlasů a celkově šla jejich kvalita slušně řečeno do háje a já si s tím už vůbec nevím rady. Mám dlouhé blond vlasy, vždycky to byla takový moje chlouba, byly pevné a jednoduše úplně v pohodě zdravé vlasy a najednou taková změna… Přemýšlela jsem nad tím, čím by to mohlo být, ale vůbec nic mě nenapadá, žádný neočekávaný stres nebo něco takového - vůbec :/ Nemáte s tímhle někdo zkušenost nebo neznáte něco, co by mi mohlo pomoct? budu ráda za jakýkoli tip, tak předem mockrát díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

SannySandra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:34

Ono tohle nemusí být vždy jen o stresu, vlasy múžou padat např. i díky nízké hladině železa nebo estrogenu, tak třeba by pomohl nějaký doplněk stravy… jinak moc nevím :/ Nemohla by vědět co s tím třeba vaše kadeřnice?

FannyZ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 20:08

Doporučuju zajít za odborníky, já jsem takhle byla na vyšetření na klinice Clinical hair&health a pomohli mi tam opravdu moc… paní tricholožka byla příjemná a bylo hlavně vidět, že ví, co dělá a jak mi s vlasy pomoct.

Karolii Č. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:41

Já na vyšetření vlasů byla taky - příbližně rok zpět a určo doporučuju to zkusit, za mě taky velká spokojenost… docházela jsem po vyšetření ještě na pár kontrol než se vlasy spravily, no a s odstupem času jsou opravdu dlouhodobě v pořádku :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama