Klouby a běhání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sylva0309
65 příspěvků 1.6.18 20:56
klouby a běhání

Kdo z vás chodí,,pravidelně,, běhat? Pobolívají vás z toho klouby? Jak to řešíte?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.18 21:05

Zkoušela jsi ortopéda? Nebo ho chceš obejít a naordinovat si sama něco?

Sylva0309
65 příspěvků 1.6.18 21:22

Sama právě ne, v těch potravinových doplňkách se vůbec nevyznám. Jinak ty klouby mě bolí jenom u toho běhání, tak ono je to logické, běh je zátež na klouby-hlavně na kolená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.18 11:36

zkopušelas sama brát nšjakou výživu? Nepomohlo? Cos brala?

StankaStrakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.18 12:20

Ono ty potravinové doplňky nejsou žádná sláva podle složení, když už chceš něco co fakt funguje, tak se podívej na alavis

Dena90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.18 23:50

beru to pravidelně a´2. měsícem a popravdě zlepšení je neskutečně znát, ale ještě to není 100% v pohodě, ale věřím že to ten triple blend doléčí do finální fáze

Kikina96
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.18 12:29

Souhlas, Alavis taky kupuju - pro sebe i pro pejska a výsledky vidím už cca od 2. měsíce používání :-)

Sylva0309
65 příspěvků 19.7.18 21:09

holky, tak jsem o něm četla a opravdu ho doporučuji. Mají přípravky pro koně a psy. Takže lidi mužou užívát to co i koně. Davkuje se to podle váhy. Zkusím a dám vědět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.18 16:50

ano, ale pouze ten přípravěk co je pro koně, ostatní jsou slabé a pravděpodobně by vubec nezabraly

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.18 12:49

klouby koní mají stejné zložení jkao kloub ylidi, takže i když je určený pro koně, mužou ho užívat i lidi

Sylva0309
65 příspěvků 17.10.18 11:25

takže pouze ten přípravšk určený pro koně mužou užívat i lidi? aha, neuškodí to? Jak dlouho se to bere a po jaké době to zabere?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.18 12:12

neuškodí. Je to práve jediný přípravek, který mužou užívat jak lidi, tak i zvířatá

Michal255
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 10:53
Výživa by mohla ulevit

Ahoj, určitě vyzkoušej nějakou kloubní výživu, pokud nepomůže, potom bych vyhledal ortopeda. Mrkni třeba na https://www.rankito.cz/…ubni-vyziva/ možná si něco vybereš, ono zase ne každá výživa samozřejmě bude fungovat.

Sylva0309
65 příspěvků 6.12.18 10:25

znám to, sama jsem chodila běhat, či už v zimě, nebo v lete a klouby se brzo ozvaly, tedy kolena se ozvaly. Bere Alavis a zatím je to dobrý. Snad to dlouho vydrží

Ojid
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.19 08:04

Pokud tě bolí klouby, je už pozdě používat kloubní výživu. To není žádný lék nebo zázrak, který ti to výléčí. Kloubka funguje jako prevence a hlavně musíš mít obecně pořešenou stravu no :). Klouby tě nebolí z běhání, ale z toho, že máš něčeho nedostatek :). Z výživocýh doplňků raději klasika protein .

Danielmileta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.19 13:49

Prosím máte někdo po operaci křížového vazu? nevíte jak dlouho s tím budu ležet?

Martinasladkov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.19 12:01

Já jsem na operaci křížového vazu byl, a byl jsem mimo zhruba 14 dnů. Nechtěl jsem ale brát analgetika, a tak jsem si připlatil za pumpičku s analgetikem, která mi ho pumpovala přes katetr přímo do rány.

Danielmileta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.19 13:22

Kolik taková pumpička stojí? a kde se to dá zařídit?

Martinasladkov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.19 11:16

Já jsem zaplatila za ni v lékárně před operací jen 4 tisíce, a to si myslím, že se vyplatí do sebe investovat, protože prášek přece jenom zbytečně tlumí celé tělo, pumpička působí pouze lokálně.

Damoša
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.19 13:03

Nejlepší by bylo brát něco bez THC, třeba puurex

Linenka333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.19 12:39

Není puurex náhodou proti stresu a na migrenu?

Fedynkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.19 12:43

Taky znám puurex v souvislosti se stresem a migrenou

katulka125
38 příspěvků 10.12.19 14:37

Já chodím běhat pravidelně a vsadila jsem teda na kloubi flexi, teď ho mají v akci i s hořčíkem, který je dobrý na únavu na webu Český ráj zdraví, takže to je pro mě v tomto počasí ideální volba

Hanka Gregorová
14 příspěvků 10.12.19 18:58

Na klouby bych doporučila Annabis Dolorcan :))

Renatamarkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 19:56
Výživa na klouby

Vím, že výživ na klouby je opravdu hodně, ale jak mezi tím vybrat výživu na klouby, která by mohla opravdu fungovat?

Adrianamelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.20 17:23

Máte pravdu na trhu je jich opravdu hodně, proto jsem se o tom radila s kamarádem, který je ortopedem a má tam ty nejlepší zdroje informací od lidí, tedy co jim nejvíce pomáhá. U každého doplňku stravy jde vždy nejvíce o složení.

Renatamarkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.20 19:24

Takže mi dokážete doporučit, které jsou nejlepší?

Adrianamelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.20 01:13

Jasně, mohu doporučit výživu na klouby, kterou mi doporučil kamarád ortoped Enerex Joint Rx. Už po pár dnech užívání jsem začala cítit velkou úlevu. Můžete se podívat na stránky enerex-vitaminy. cz, kde si ji můžete objednat

Rasťoch
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.21 10:59

Bolesť kĺbov po behaní je celkom bežná.. určite to chce kvalitnú kĺbovú výživu. Mne pomáhajú aj cviky na kĺby.. aktuálne robím tieto https://www.zdrave-klby.sk/…lesti-klbov/ a pomáha to.

Alison66
13 příspěvků 10.2.21 10:52

Taky jsem tento problém s kolenem zažila, mazání už moc nepomáhalo, takže jsem hledala účinný přípravek. Na doporučení jsem vyzkoušela přípavek Foxy MSM.

terezpedro
81 příspěvků 10.2.21 12:44

Piju aloe s kolagenem :-)

anduskan
81 příspěvků 14.2.21 09:02

O MSM jsem četla, z vlastní zkušenosti ho ale neznám. Kde se dá sehnat?

Alison66
13 příspěvků 17.2.21 16:44

Podívejte se na stránky Foxylife. Mají tam i spoustu jiných přírodních doplňků.

anduskan
81 příspěvků 21.2.21 13:16

MSM si určitě objednám sobě i manželovi. Vyzkoušíme ho, nechce se nám zatím užívat prášky proti bolesti.

nikica2
49 příspěvků včera v 10:45

Za mě od určitého věku, i když nemáte zatím větší problémy s klouby je dobré si je posílit kvalitním přípravkem. Takže tip na MSM od Foxylife vítám.

Váš příspěvek