Rychle se mastící vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandruss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.18 21:17
Rychle se mastící vlasy

Dobrý den, moc prosím o radu, poslední dobou se mi opravdu hodně mastí vlasy a vypadávají víc než kdy dřív. Nejradši bych je myla ob den, ale samozřejmě to nejde, vím, že by to pak bylo ještě horší, akorát tím pádem už nevím, co s tím dělat dál…Zkusila jsem už snad vše, co se dá v drogerii koupit na rychle se mastící vlasy nebo proti padání vlasů, ale nějak bez výsledku. Nemáte někdo nějaký tip, co mám s tím dělat? Přemýšlela jsem už i o tom, že bych šla na vyšetření vlasů, ale nejsem si jistá, tak pokud máte s něčím, co pomáhá, zkušenost, budu moc ráda. Předem moc děkuji.

Reakce:
catwoman12
98 příspěvků 22.3.18 08:59

Zkuste do lékarny skočit :) Tam by vám mohli poradit, já jsem používala jeden čas na mastící se vlasy nějaký šampon z drogerky ale moc mi to nepomohlo takže si stejně umývám vlasy ob den

PavlinaKolackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.18 20:24

Zdravím, zkuste přemýšlet nad příčinou… čím by taková změna mohla být (třeba nadměrným stresem, nevhodnou stravou atp.) To je často dobrý start a jde se od téhle informace nějak odpíchnout a pracovat s ní, každopádně pokud vám nic moc nepomáhá, tak to vyšetření rozhodně není vůbec špatný nápad, přeci jen tam ví, co dělají a určitě by vám mohli pomoct.

Koukalikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.18 22:05

Dobrý den, vyšetření se vůbec nebojte, já jsem byla trichologickém vyšetření na klinice Clinical Hair & Health a opravdu můžu s klidem říct, že lepší péči jsem asi mít nemohla, fakt mi paní tricholožka moc pomohla, byla ochotná a opravdu bylo vidět, že se vyzná a ví, jak mi nejvíce pomoct.

Sandruss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.18 20:41

Tak jsem se rozhoupala, konečně na kliniku zavolala a domluvili jsme se! Děkuji moc za zkušenosti a rady, snad takhle skvěle pomůže vyšetření i mně.

Daneielastarkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.20 11:38

Potřebovala bych poradit, jestli je to normální, že mám v 35 letech už šedivé vlasy? nejspíše ze stresu, dá se to nějak zastavit?

Veronikamareckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.20 21:14

Může to být ze stresu a celkově ze způsobu života. Já jsem začala ve 20 letech podnikat a v 28 jsem začala šedivět. Okamžitě jsem zvolnila svůj pracovní režim. Vlasy jsem si ze začátku nebarvila, pak jsem ale narazila na přípravek, který má vracet vlasům jejich přírodní barvu. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet a za 3 týdny jsem měla zpátky svoji přírodní barvu vlasů.

Daneielastarkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.20 19:26

Byla by jste ještě tak hodná a napsala mi co to je za přípravek? chtěla bych to vyzkoušet…

Veronikamareckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.20 18:21

Určitě, vyhledejte si přes vyhledávač stránky www. gr7.cz, kde najdete vlasové tonikum proti šedinám i ke koupi. Najdete tam i nějaké fotky, jak vypadají vlasy před a po. Je to fakt paráda, že si díky tomu nemusím barvit vlasy.

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.20 18:13

Já osobně třeba používám už několik let (to je tedy důkazem toho, že jsem s ním skutečně nadmíru spokojená a za žádný jiný produkt bych ho nevyměnila) přírodní šampon z přírodního octa a ovesných proteinů z webových stránek https://www.senzamedical.cz/…mpon-220-ml/ Vlasy se mi vůbec nemastí, ale zato krásně voní! :-)

88Nasta88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.20 18:11

Mám jemné vlasy se sklonem k mastění se a kadeřnice mně poradili clipy, tak jsem si koupila par pasku z lidskych vlasů clipinhair.cz/502-clip-in-vlasovy-pas-43cm-rovny-stredne-hneda (poradila mně to kaděřnice) a pravda je, žě mne to trochu vytahalo masnotu

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.20 16:10

Ahoj, na to mi docela dost pomohl zde již zmiňovaný šampon. Teď akorát už nemohu najít jeho jméno. Nicméně proč sem píšu. Mrkni na stránky slevovykupon , protože jsem tam skrze tuto stránku našla web, kde jsem si koupila přesně tem šampon se slevou! Takže neváhej a mrkni tam

Váš příspěvek