Rychle se mastící vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandruss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 21:17
Rychle se mastící vlasy

Dobrý den, moc prosím o radu, poslední dobou se mi opravdu hodně mastí vlasy a vypadávají víc než kdy dřív. Nejradši bych je myla ob den, ale samozřejmě to nejde, vím, že by to pak bylo ještě horší, akorát tím pádem už nevím, co s tím dělat dál…Zkusila jsem už snad vše, co se dá v drogerii koupit na rychle se mastící vlasy nebo proti padání vlasů, ale nějak bez výsledku. Nemáte někdo nějaký tip, co mám s tím dělat? Přemýšlela jsem už i o tom, že bych šla na vyšetření vlasů, ale nejsem si jistá, tak pokud máte s něčím, co pomáhá, zkušenost, budu moc ráda. Předem moc děkuji.

Reakce:
catwoman12
91 příspěvků 22.03.18 08:59

Zkuste do lékarny skočit :) Tam by vám mohli poradit, já jsem používala jeden čas na mastící se vlasy nějaký šampon z drogerky ale moc mi to nepomohlo takže si stejně umývám vlasy ob den

PavlinaKolackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 20:24

Zdravím, zkuste přemýšlet nad příčinou… čím by taková změna mohla být (třeba nadměrným stresem, nevhodnou stravou atp.) To je často dobrý start a jde se od téhle informace nějak odpíchnout a pracovat s ní, každopádně pokud vám nic moc nepomáhá, tak to vyšetření rozhodně není vůbec špatný nápad, přeci jen tam ví, co dělají a určitě by vám mohli pomoct.

Koukalikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 22:05

Dobrý den, vyšetření se vůbec nebojte, já jsem byla trichologickém vyšetření na klinice Clinical Hair & Health a opravdu můžu s klidem říct, že lepší péči jsem asi mít nemohla, fakt mi paní tricholožka moc pomohla, byla ochotná a opravdu bylo vidět, že se vyzná a ví, jak mi nejvíce pomoct.

Sandruss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:41

Tak jsem se rozhoupala, konečně na kliniku zavolala a domluvili jsme se! Děkuji moc za zkušenosti a rady, snad takhle skvěle pomůže vyšetření i mně.

Váš příspěvek