Opravit počítač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zanet.tiskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 09:06
Opravit počítač

Jak opravit počítač, která se mi 5 minut po zapnutí zasekne a třeba půl hodiny nereaguje. Pak zase běží a třeba po hodině se to opakuje?

Reakce:
Kolarova74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 08:36

Pokud si s tím nevíte rady, tak je asi nejlepší se obrátit na nějakou odbornou pomoc ne? Já jsem se tak jednou pustila do opravování nastavení počítače sama a skončilo to kompletním přeinstalováním systému. Od té doby už sama nic nedělám a vždy se raději obrátím na odbornou pomoc.

Zanet.tiskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.21 08:30

Tak to máte dobré, že máte kolem sebe někoho, na koho se můžete obrátit. Já takovou žádnou odbornou pomoc kolem sebe nemám…

naslouchalkaa
157 příspěvků 28.4.21 11:21

Jak starý máte počítač?

Kolarova74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.21 08:21

To většinou nemá se stářím počítače nic společného. Můžete vyzkoušet online ajťáky marwin.help, kde je první služba na vyzkoušení zdarma

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.21 22:17

Já bych se být vámi na nějaké to opravování počítače vykašlal, pokud to tedy není jen za účelem, že nechcete přijít o data, ale i v takovém případě se to dá řešit relativně dobře a za malé peníze… Třeba jestli máte v plánu si pořizovat nový notebook, tak doporučuji stránku tera , odkud jsem si brala notebook i já a na požádání mi tam i dokázali přenést data ze starého počítače a za to jsem jim nesmírně vděčná… Je to opravdu e-shop kvalit, které se dnes už málo kde vidí :) Mějte se krásně a přeji hezký zbytek večera.

Váš příspěvek