Klinika Europe IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
107 příspěvků 21.5.21 22:59
klinika Europe IVF

Zdravím, nemáte někdo osobní zkušenost s klinikou europeivf.com? Jak se k Vám chovali a jak celá klinika funguje, díky za postřehy.

Reakce:
Hanouskovka
33 příspěvků 22.5.21 12:33

Dobrý den, my tam s přítelem teď docházíme a klinika je fakt špičkově vybavená, narazila jsem zatím jen na příjemný personál a hlavně můžu doporučit paní doktorku Savelyeva. Je moc příjemná, všechno nám do detailu vysvětluje a je trpělivá :) Mám totiž tisíc dotazů a ona je na mě pořád milá :D

Dominka88
3 příspěvky 23.5.21 11:31

To je jako byste mluvila o mě :) Taky potřebuju všechno vysvětlit a mám tisíc dotazů. Je potřeba mít hotové nějaké vyšetření než se k nim objednám nebo to dělá přímo klinika, nevíte?

Hanouskovka
33 příspěvků 25.5.21 17:13

Pokud nemáte ještě žádné vyšetření tak si je Europe IVF udělá sama, takže se stačí objednat na konzultaci a tam Vám doktor řekne co a jak. My s přítelem jsme taky vyšetření absolvovali až tam, jak jsem psala, jsou fakt dobře vybavení a všechno si dělají sami.

Dominka88
3 příspěvky 27.5.21 23:05

Moc děkuji za informace, dívala jsem se i na jejich stránky, kde mají všechno hezky popsaný. Jen nevím jak je to s placením, žádné IVF jsem ještě nepodstoupila, hradí za mě něco pojišťovna, nevíte?

Hanouskovka
33 příspěvků 29.5.21 22:00

Ano, pojišťovna platí 3 cykly IVF, ale všechno, co byste chtěli navíc, si platíte sami. A platí to do 39 let věku ženy.

Váš příspěvek