Oblečení z dovozu-zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzu_bald
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.18 21:28
Oblečení z dovozu-zkušenosti

Ahoj, máte někdo zkušenost s oblečením z dovozu? Jaká je kvalita zboží, kde kupujete a opravdu se to vyplatí?

Reakce:
Chappka
68 příspěvků 23.1.18 14:36

Zkušenost s tím nemám, ale nevím tyjo..možná bych měla strach že by mi přišla špatná velikost oblečení

ViboVita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.18 11:55

Ahoj, kupuju pro děcka na www.noofi.cz je to značkový oblečení z dovozu a za dobrý ceny. S kvalitou sem opravdu spokojená, ještě se mi nestalo, že by mi přišlo něco špatnýho. A to tam už nakupuju docela dlouho.

JanaProchaz
66 příspěvků 31.1.18 10:19

A není potom problém s reklamací?

Evule22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.18 20:14

Ahoj, taky s tím nemám zkušenosti. Já nakupuji výhradně na Hatích u Znojma. Pokud nakupuji na internetu, tak využívám aliexpress nebo www.s-fashion.cz. Na obou stránkách mají opravdu pěkné kousky. Při nákupu na aliexpressu si dávej pozor na velikosti, jsou dost ošemetné.

Reanata
134 příspěvků 8.3.18 13:33

Kamarádka dováží věci z Itálie, takže u té vím, že vždycky přiveze kvalitu :-)

Lenka_Hodková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.19 07:21
Oblečení

Ahoj, já si kupuji oblečení ze second handu https://www.onlinesekac.cz/ a ještě se mi nestalo, že by mi nějaké oblečení nebylo. Mají ho dobře označené a když zná člověk své míry, tak se mu nemůže stát, že by mu něco nebylo.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.20 22:59

Ahoj, já tedy zkušenosti s žádný oblečení, které bylo nějak dovezené zkušenosti nemám. Tedy konkrétně takové, že bych si je nechávala dovézt. Já nakupuji už jedině oblečení z eshopů, které jsou převážně české :-)

Michaelamyška
61 příspěvků 23.6.20 14:12

Já občas koupila nějaký kus oblečení na wishy :D tak to stojí takový malý kačky že když je to kus hadru tak mě to nenaštvě, ale přišli mi občas i docela dobré kousky

valiska4411
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.20 23:46

Já si myslím, že v dnešní době je asi zbytečnost nakupovat oblečení v zahraničí. Jedině pokud by se jednalo o nějaké exkluzivní kousky, které se u nás třeba sehnat nedají. Pokud jde ale o cenu, tak si myslím, že to není až tak výhodné. I u nás se totiž dá na nakupování oblečení ušetřit. Zvlášť pokud člověk ví jak využívat slevové kupóny .

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 16:00

S oblečením z dovozu nemám moc zkušenosti. Snad jen jednou jsem si objednala něco, co bylo z Německa a kvalita mě nepřesvědčila natolik, že bych si koupila něco podruhé. Já daleko raději podpořím české obchody, i když je mi jasné, že je to oblečení z dovozu. Ale koupí podpořím české prodejce :) Kupuji si pak nejraději oblečení takové, které je army , protože to vydrží dle mého nejdéle.

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 23:45

Ahojte, oblečení z dovozu mi nic neříká, ale nedávno jsem si pořizovala novou peněženku z tohoto eshopu a myslím si, že to má větší smysl, než kupovat nějakou z dovozu. Podporujte raději nějaké české obchody než ty, kam si dojedete… Věřte, že uděláte stokrát lépe pro tuzemskou ekonomiku!

Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.20 21:29

Moc se nákupem z dovozu zkušenosti nemám, ale pokaždé, když už něco takového objednávám, tak jedině za pomocí třeba webů, jako je tento. Díky němu tak mohu vidět všechny slevy, které se momentálně v oběhu naší země dějí a mám tak vše jako na dlani.

Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.20 21:30

Moc se nákupem z dovozu zkušenosti nemám, ale pokaždé, když už něco takového objednávám, tak jedině za pomocí třeba webů, jako je tento . Díky němu tak mohu vidět všechny slevy, které se momentálně v oběhu naší země dějí a mám tak vše jako na dlani.

TomasTomV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.22 12:43

Upřímně nejsem si úplně jistý, jestli se v dnešní době ještě tolik vyplatí nakupovat oblečení ze zahraničí. Na jednu stranu tam sice může být levnější, to je pravda, nicméně na druhou stanu mezinárodní přeprava za poslední dobu hodně podražila, takže člověk vlastně nic moc neušetří. Nebo to je alespoň můj názor.

Lucinak luna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.22 16:20

Není z dovozu uplně ale za mě je super zoot.cz na nákupy, navíc jsem objednala z www.zoot.cz boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Váš příspěvek