Neviditelné sluchátko do ucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela Myšková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.17 15:36
Neviditelné sluchátko do ucha

Ahoj, jak funguje to neviditelné sluchátko do ucha?

Reakce:
Daniel Vrbas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.17 23:18

Dáš si ho do ucha a někdo jiný ti tam může na dálku něco říkat, je to super třeba na zkoušky do školy

Koldaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.17 23:12

Tohle mám doma taky, využíval jsem ho hodně u zkoušek ušetřilo mi spoustu času :-)

trickynick
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.17 23:18

Já bych potřeboval něco narychlo ;( přiští týden mám jazykovou zkoušku v práci, jazyk znám, ale moje gramatická ůroven je prostě nulová

DanielsVelky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.17 21:02

No tak hledej na google. Neviditelná sluchatka jsou běžně dostupné v špionských obchodech, a myslím že i na aukru :P

trickynick
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.17 01:00

Ale jo, já o tom vím. Jen ty špionské obchody se mi zdají něják podezřelé, a s aukrem už mám svoje zkušnosti, bohužel jsou špatné.

tomaschececk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.17 03:16

Je v tom něco, souhlasím, ale osobně znám několik dobrých obchodů. spyshop24.cz

Ccccccssss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.17 11:03

Ten obchod znám, objednavala jsem si tam mikrosluchatko na statnice
všechno bylo v pohodě!

Feeriinaa
63 příspěvků 5.9.17 11:06

Je to super věc na zkoušky, mám s tím vlastní zkušenost z maturity :lol:

Šebetka
35 příspěvků 18.9.17 08:52

Sluchátko je super, dáš si ho do ucha a na druhé straně ti někdo něco říká, na internetu je toho plno, stačí si jen zadat do vyhledávače neviditelné sluchátko :)

Mirekccek85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.18 14:35

Ahoj, opravdu se dají udělat státnice s tímto mikro sluchátkem?

Pepa693
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.18 12:41

Já jsem tak prošel celou vysokou školu, ale chce to mít opravdu kvalitní sluchátko, které nechrčí

Tomášek89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.18 12:42

Také jsem to tak ve škole dělal, kupoval jsem ho tehdy z eshopu 1obchod.com

Bambule178
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.19 18:37
A jaký máš pošleš sem link prosím?
@Pepa693 píše:
Já jsem tak prošel celou vysokou školu, ale chce to mít opravdu kvalitní sluchátko, které nechrčí
Bambule178
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.19 18:38

@Pepek693 a které to je pošleš ho sem prosím?

Antonín Svoboda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.19 08:38
Mikrosluchátko

Já jsem s mikrosluchátkem zvládl i maturitu bez problému. Koupit jsem si mikrosluchátko a objednal si operátora u Nanosondy

Adam Tomáš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.19 12:10
Nanosondy

Já jsem vyzkoušel uz hodně mikrosluchátek, ale nejlepší byly nanosondy. Mají sice vyšší cenu, ale zato jsou velmi kvalitní.

Ondra Dušek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.19 10:47
Doporučení

Pokud chceš školu zvládat bez námahy, tak jsou mikrosluchátka to pravé pro tebe.
V Česku je víc firem, které to prodávají. Nejvíc spokojený jsem byl s nanosondy.cz. Mají to všechno velmi přehledně vysvětlené a když jsem jim zavolal na zákaznickou linku, tak se ten pán se mnou bavil odhadem 10 min a zodpověděl mi veškeré dotazy.

pavel novotný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.9.19 14:01
návod

Návod můžeš najít na yt: https://www.youtube.com/watch?…

jeslti uvažuješ o koupi, tak doporučuji si připlatit. Hlavně nekupuj něco v hodnotě pod 3OOO. Už jsem to zkoušel a bylo to dost nekvalitní.

Hodně štěstí :)

Albeon
75 příspěvků 20.9.19 12:53

Tyjo..to vypadá super:D musím vyzkoušet.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 20:39

Takových je dost, hodně to používají studenti u zkoušek či testů :D

Lachim001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.21 08:02

Jojo, můžu potvrdit, sám mezi ně patřím. Já osobně objednával u spyexpert a dobrý :)

tom_fr8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 08:59

Jak dlouho zboží ze spyexperta používáte? Podobné věci aktuálně hledám a než se definitivně rozhodnu a objednám, chci si sehnat nějaké informace

Lachim001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.21 09:47

Věci ze spyexperta používám tak 2 roky, to jsem na ně tak nějak narazil. Od té doby jsem tam objednal vícero věcí, první byly ty sluchátka, potom kamerový systém k domu rodičů a na Vánoce jsem objednával GPS do auta… Zatím super :)

ZdendaJ
19 příspěvků 13.4.21 16:04
@tom_fr8 píše:
Jak dlouho zboží ze spyexperta používáte? Podobné věci aktuálně hledám a než se definitivně rozhodnu a objednám, chci si sehnat nějaké informace

Já osobně mám dobré zkušenosti, byť jsem pořídil jen jeden typ zboží. Objednávka přišla včas a funguje, to je pro mě hlavní.

lutenice
11 příspěvků 13.5.21 19:41
@ZdendaJ píše:
Já osobně mám dobré zkušenosti, byť jsem pořídil jen jeden typ zboží. Objednávka přišla včas a funguje, to je pro mě hlavní.

I já můžu potvrdit dobrou zkušenost se spyexpertem, doporučil nám je známý v době, kdy jsme sháněli zabezpečení domu a přesně jak psal tady Zdenda - zboží přišlo velmi rychle

Hanusator
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.21 13:43

Ono celkově je nejlepší takové věci pořídit co nejdříve to jde, ať má člověk klid a nemusí si později třeba vyčítat, že to nepořídil o fous dřív, kdy už má třeba posprejovaný barák nebo něco podobného

MisoKuzm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 15:19
@Hanusator píše:
Ono celkově je nejlepší takové věci pořídit co nejdříve to jde, ať má člověk klid a nemusí si později třeba vyčítat, že to nepořídil o fous dřív, kdy už má třeba posprejovaný barák nebo něco podobného

Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, tak dlouho jsme vybírali, až nám přes noc někdo posprejoval fasádu :roll: useknout ruce!

Pelcik7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.21 21:37
@MisoKuzm píše:
Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, tak dlouho jsme vybírali, až nám přes noc někdo posprejoval fasádu :roll: useknout ruce!

Jo, tohle je hnus… Taky mám zkušenost se spyexpertem a dobrý, teď mám pocit, že jsem alespoň trošku víc „chráněn“, ale v téhle době jeden už neví, protože některé nezastaví už ani ta technika…

Urbi18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.21 21:48
@Pelcik7 píše:
Jo, tohle je hnus… Taky mám zkušenost se spyexpertem a dobrý, teď mám pocit, že jsem alespoň trošku víc „chráněn“, ale v téhle době jeden už neví, protože některé nezastaví už ani ta technika…

Ono taky záleží, kde člověk bydlí. Někde na odlehlé vesnici je pravděpodobnost, že to člověk využije, menší. Ale člověk nikdy neví, i tam se může něco semlít. Už jste použil? :)

Pelcik7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 09:13
@Urbi18 píše:
Ono taky záleží, kde člověk bydlí. Někde na odlehlé vesnici je pravděpodobnost, že to člověk využije, menší. Ale člověk nikdy neví, i tam se může něco semlít. Už jste použil? :)

Píšu, že mám se spyexpertem zkušenost, takže ano :) Klasický e-shop, velký výběr, dodání rychlé… Pak už jen záleží, co si tam člověk vybere, no :)

Karkullle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 18:48

Co něco takového? Ty jsou fakt malinkaté https://www.student-eshop.cz/…fonem/telova

Pavlis14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.21 11:43

Ono záleží i na kvalitě provedení. Cena sice není sama o sobě indikátorem kvality výrobku, ale leccos to napoví. Raději si u takových věcí připlatím a taky jsem volil spyexpert.cz a musím říct, že jsem udělal dobře :)

Berry87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.21 15:08
@Pavlis14 píše:
Ono záleží i na kvalitě provedení. Cena sice není sama o sobě indikátorem kvality výrobku, ale leccos to napoví. Raději si u takových věcí připlatím a taky jsem volil spyexpert.cz a musím říct, že jsem udělal dobře :)

spyexpert je dobrý… celkově na netu vidím hodně pozitivních reakcí, na základě kterých jsem sám nakoupil…

Pavlis14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.21 10:05
@Berry87 píše:
spyexpert je dobrý… celkově na netu vidím hodně pozitivních reakcí, na základě kterých jsem sám nakoupil…

Jo, pro mě jakožto Brňáka je velkou výhodou spyexperta taky to, že tu mají přímo pobočku, kde si můžu vše prohlédnout, zeptat se osobně apod., takže pro mě ideální varianta :)

Napoli589
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.21 13:01
@Pavlis14 píše:
Jo, pro mě jakožto Brňáka je velkou výhodou spyexperta taky to, že tu mají přímo pobočku, kde si můžu vše prohlédnout, zeptat se osobně apod., takže pro mě ideální varianta :)

Jojo, taky jsem z Brna. Ideální scénář - www.spyexpert.cz - výběr zboží - vyzkoušení na pobočce a případná koupě hned na místě. Tohle je zrovna typ zboží, na který se chci před samotnou koupí totiž podívat a oproti konkurenci je z mého pohledu toto velká výhoda!

Váš příspěvek