Mince zdarma od Národní Pokladnice - recenze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RybičkaLena
59 příspěvků 20.10.20 19:58
Mince zdarma od Národní Pokladnice - recenze

Tak co už tuhle minci má někdo doma a řekl by mi jestli je tedy opravdu zadarmo? Protože tohle je zrovna kousek který bych mohla věnovat jednomu konkrétnímu člověku a měla bych jistotu že bude mít radost protože tohle téma ho dost zajímá, ale bojím se aby v tom nebyl nějaký háček, protože to nebude jediný dárek který budu dávat a už takhle mě to vyjde na větší částku, proto by se mi to že je mince zdarma fakt hodilo :D dejte prosím vědět jestli už s tím má někdo zkušenost.

Reakce:
stehana
73 příspěvků 29.10.20 13:56

Jo já jí doma mám, koupil si jí manžel, nebo koupil, ona fakt byla zadarmo tak bych měla říkat že jí dostal :D a vypadá moc pěkně, přidám ti i foto abys viděla, myslím si že jako dárek pro někoho kdo to má rád je to super.

Jelimanice
71 příspěvků 4.11.20 15:51

Taky jsme ji objednali, jen tak na zkoušku co z toho bude, pár medailí z Národní Pokladnice jsme už koupili před tím takže zkušenosti s tímhle obchodem máme dobré, takže jsme se nijak nebáli, já jsem jen upřímně čekala že když bude zadarmo tak to na ní bude znát, ale ne vůbec, je stejně pěkná a propracovaná jako ty co jsme objednali předtím.

LeaČerná
34 příspěvků 12.11.20 16:47

Taky jsme ji z hecu objednali když si tam manžel kupoval nějakou jinou minci, a nedali jsme za ni ani korunu, takže je opravdu zadarmo.

miladae
80 příspěvků 3.12.20 11:23

My už máme doma i tu druhou minci z téhle sbírky za těch 490,– a taky super, pořád mi to za takovou minci přijde velmi dobrá cena.

Klarka18
23 příspěvků 30.12.20 16:43

Taky máme, super kvalita za tu cenu, muž z toho má radost.

Andulínos
72 příspěvků 13.1.21 20:12

Co tu druhou minci zadarmo co teď vydali? Objednal už někdo a podělí se o zkušenosti až přijde? Mám taky tu první zadarmo s T. G.M, a je super, proto přemýšlím že bych objednala i tuhle :)

Vendulina39
80 příspěvků 28.1.21 15:13

Mám! Je stejně super jako ta předtím, a funguje to na stejném principu jako ta mince s T. G.M.

Beranka01
20 příspěvků 4.2.21 15:19

Taky už mám obě ty mince zadarmo, a super kvalita mohu říct, libí se mi že s tímhle přišli teď v téhle době, že si může udělat radost i člověk který zrovna finančně moc nevyhází.

Feeriinaa
63 příspěvků 11.2.21 19:00

Já mám teď tedy jen tu druhou, ale spokojenost, Karel IV je pro mě větší osobnost než Tomáš Garyk Masaryk.

BjankaDr
65 příspěvků 24.2.21 17:39

Též jsem zvládla vzít obě, jsou super. Myslíte si že v tomhle budou ještě pokračovat? Mohli by to dělat častěji, kupovat si věci za 0kč mi vyhovuje :lol:

Reanata
134 příspěvků 19.3.21 12:48

Já je nebrala, nejsou to zrovna mince které by se mi hodili, ale doufám že s tím pokladnice nebude hned končit a udělá ještě nějakou takovou která se mi hodit bude :)

barbokabar
34 příspěvků 15.4.21 14:30

Já bych z tohoto obchodu ráda objednala ty mince zadarmo, ale není to jeden z těch, co posílá nevyžádaný zásilky že ne? Minulý měsíc jsem to s jedním obchodem řešila a teď jsem trochu skeptická ke všemu…

Reanata
134 příspěvků 21.4.21 16:04
@barbokabar píše:
Já bych z tohoto obchodu ráda objednala ty mince zadarmo, ale není to jeden z těch, co posílá nevyžádaný zásilky že ne? Minulý měsíc jsem to s jedním obchodem řešila a teď jsem trochu skeptická ke všemu…

Tak tohle se mi nestalo, zatím teda naštěstí u žádného obchodu, a tady taky ne, jenom mi volali kvůli nějaké nabídce mince, ale řekla jsem, že když něco budu chtít tak že si to objednám a už nezavolali, to je tak jediný, co jsem s tímhle obchodem řešila, ale jinak fakt nic.

Kraska5
31 příspěvků 29.4.21 13:42

Ne, tohle není ten obchod, já objednala už opravdu hodně medailí si myslím a nikdy se nestalo nic to by mě přinutilo najít si jiný obchod.

olaolae
29 příspěvků 19.5.21 16:18

Taky můžu ohlásit, že tohle není jeden z těch obchodů, u Národní Pokladnice jsem sice objednala jenom párkrát něco ale nikdy se nestalo nic neočekávaného.

wanderwom
31 příspěvků 3.6.21 15:49
@Reanata píše:
Tak tohle se mi nestalo, zatím teda naštěstí u žádného obchodu, a tady taky ne, jenom mi volali kvůli nějaké nabídce mince, ale řekla jsem, že když něco budu chtít tak že si to objednám a už nezavolali, to je tak jediný, co jsem s tímhle obchodem řešila, ale jinak fakt nic.

Mě taky jenom volali a posílali i meili s nabídkou, ale na zákaznický lince se se slečnou dalo velmi dobře domluvit, aby mi to nechodilo a nevolali, byla moc příjemná a od té doby se mi už nestalo že by mi něco přišlo nebo někdo volal.

terezpedro
85 příspěvků 30.6.21 15:01

Tak emaily posílá skoro každý eshop po tom co si tam člověk něco objedná, to není nic zvláštního. A mě tedy nikdo nevolal, objednala jsem dvakrát, a nikdy nic.

VlastičkaL.
53 příspěvků 16.7.21 11:52
@terezpedro píše:
Tak emaily posílá skoro každý eshop po tom co si tam člověk něco objedná, to není nic zvláštního. A mě tedy nikdo nevolal, objednala jsem dvakrát, a nikdy nic.

Asi tak, neznám eshop který by mi po objednávce neposlal ani jeden email, ale to se vždycky dá pár kliknutími zrušit, šlo to i u téhle mincovny. Ale telefonáty se mi taky vyhnuly, a to že jsem v jednu dobu objednávala docela často, všichni z rodiny chtěli vlastní minci. :D

Váš příspěvek