Mince zdarma od Národní Pokladnice - recenze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RybičkaLena
59 příspěvků 20.10.20 19:58
Mince zdarma od Národní Pokladnice - recenze

Tak co už tuhle minci má někdo doma a řekl by mi jestli je tedy opravdu zadarmo? Protože tohle je zrovna kousek který bych mohla věnovat jednomu konkrétnímu člověku a měla bych jistotu že bude mít radost protože tohle téma ho dost zajímá, ale bojím se aby v tom nebyl nějaký háček, protože to nebude jediný dárek který budu dávat a už takhle mě to vyjde na větší částku, proto by se mi to že je mince zdarma fakt hodilo :D dejte prosím vědět jestli už s tím má někdo zkušenost.

Reakce:
stehana
73 příspěvků 29.10.20 13:56

Jo já jí doma mám, koupil si jí manžel, nebo koupil, ona fakt byla zadarmo tak bych měla říkat že jí dostal :D a vypadá moc pěkně, přidám ti i foto abys viděla, myslím si že jako dárek pro někoho kdo to má rád je to super.

Jelimanice
65 příspěvků 4.11.20 15:51

Taky jsme ji objednali, jen tak na zkoušku co z toho bude, pár medailí z Národní Pokladnice jsme už koupili před tím takže zkušenosti s tímhle obchodem máme dobré, takže jsme se nijak nebáli, já jsem jen upřímně čekala že když bude zadarmo tak to na ní bude znát, ale ne vůbec, je stejně pěkná a propracovaná jako ty co jsme objednali předtím.

LeaČerná
30 příspěvků 12.11.20 16:47

Taky jsme ji z hecu objednali když si tam manžel kupoval nějakou jinou minci, a nedali jsme za ni ani korunu, takže je opravdu zadarmo.

Váš příspěvek